Crazy Lens z Mocami

Zwariowane wzory z korekcją wady wzroku.

Foto: arteviscu

Korekcja wzroku na najwyższym poziomie

Soczewki crazy lens z mocami Cat Eyes jako element makijażu Cheshire Cat Sylwii SadochW erze, w której Halloween staje się coraz popularniejszym świętem w Polsce a coraz więcej osób fascynuje się również cosplayem, charakteryzacją i makijażem artystycznym, zwariowane (kostiumowe) szkła kontaktowe nabierają coraz większego znaczenia. Ale co z osobami, które jednocześnie wymagają korekcji wzroku? Optyk Rozmus specjalnie dla nich przygotował bogatą gamę zwariowanych soczewek w mocach korekcyjnych!

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz wiele popularnych modeli, które z pewnością doskonale uzupełnią Twój kostium i charakteryzację. Soczewki typu zombie, vampire i dragon to tylko niektóre z tych dostępnych w najpowszechniejszych mocach. Teraz nie musisz już wybierać pomiędzy ostrym widzeniem a szalonym wyglądem - koniec z okularami nakładanymi na fantazyjny makijaż! Dzięki jednej parze szkieł halloweenowych w mocach zmienisz się nie do poznania a Twój wzrok będzie tak samo ostry jak w okularach.

Czy szkła tego typu są bezpieczne?

Oferowane przez nas soczewki crazy lens z mocami charakteryzują się najwyższą jakością produkcji. Dzięki opatentowanej technologii zamykania pigmentu soczewki pomiędzy dwiema cienkimi warstwami materiału hydrożelowego, w odczuciu pacjentów nie ma różnicy pomiędzy zwykłymi szkłami korekcyjnymi a tymi kolorowymi. Materiał, z którego zrobione są rzeczone soczewki to hydrożel terpolimer (hydrogel terpolymer) i jest on uznany nawet przez tak wymagającą agencję, jak amerykańska FDA (Food and Drug Administration). Soczewki na każdym etapie produkcji są wielokrotnie sprawdzane i testowane pod kątem jakości i bezpieczeństwa a na końcu sterylizowane w temperaturze 121 stopni Celsjusza, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Produkty w tej kategorii są wielokrotnego użytku - są to szkła trzymiesięczne i mogą być używane do trzech miesięcy po otwarciu blistra. Dostępne są w wersji plano (moc zerowa) i oczywiście w najczęściej stosowanych mocach korekcyjnych, od -1.0 do -6.0 w odstępach co 0.5D. Przed zamówieniem jakichkolwiek soczewek w mocach upewnij się, że masz ważną receptę na soczewki kontaktowe od swojego okulisty/optometrysty i pamiętaj, że okulary i kontakty mają różne recepty. Upewnij się również, że parametry soczewek, które wybierzesz podczas zakupu są zgodne z receptą, którą otrzymałeś/-aś od Twojego optyka. Sesja dopasowania szkieł u optometrysty jest zalecana dla początkujących, którzy potrzebują pomocy w nauce zakładania szkieł i dbania o nie. Przyda Ci się również butelka płynu do soczewek, który również znajdziesz w naszym sklepie. Po przeczytaniu naszego artykułu odświeżającego temat prawidłowej pielęgnacji soczewek, przy odrobinie praktyki już wkrótce będziesz w stanie sprawnie i szybko zakładać soczeweki i możesz zacząć przygotowania na tegoroczne Halloween!

Dzięki wzorzystym soczewkom korekcyjnym osoby cierpiące na krótkowzroczność mogą cieszyć się niesamowitym wyglądem oraz ostrością widzenia niczym nie ustępującą tej, jaką dają zwykłe soczewki. Ze względów bezpieczeństwa i higieny, makijaż halloweenowy, lub jakikolwiek inny należy nakładać po założeniu soczewek kontaktowych, aby podczas zakladania szkieł nie wprowadzać do oczu potencjalnie niebezpiecznych zanieczyszczeń. Osoby z wadami wzroku muszą więc dysponować soczewkami korekcyjnymi od początku pracy nad swoim makijażem, aby mogły widzieć, co robią. Soczewki typu crazy lens z mocami korekcyjnymi zapewniają doskonałą korekcję krótkowzroczności, umożliwiając wielu osobom wzniesienie się na wyżyny kreatywności. Liczymy na to, że w przyszłości uda nam się wprowadzić do oferty również wzorzyste kolorowe soczewki z mocami plusowymi.

Soczewki crazy lens z mocami Cat Eyes jako element makijażu Cheshire Cat Sylwii Sadoch

Opinie Klientów o: Crazy Lens z Mocami

Liczba opinii: 239
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


1 Tone Białe (N136)
1 Tone Białe (N136)
36.39zł 38.99zł
BlackOut
BlackOut
77.99zł
Cat Eyes
Cat Eyes
77.99zł
Green Werewolf
Green Werewolf
77.99zł
Lunatic
Lunatic
77.99zł
Orange Werewolf
Orange Werewolf
77.99zł
Red Devil
Red Devil
77.99zł
White Zombie
White Zombie
77.99zł
WhiteOut
WhiteOut
77.99zł
Anaconda
Anaconda
Avatar
Avatar
Dragon Eye
Dragon Eye
Eclipse
Eclipse
Hell Raiser
Hell Raiser
Sky Blue
Sky Blue

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.