Żółte Soczewki

Wyraziste wzory na specjalne okazje oraz stonowane odcienie do codziennego użytku.

Foto: kettuprinssi

Zmień się nie do poznania z żółtymi soczewkami

Żółte soczewki Bright Yellow na oczach @makemeup.sbŻółte soczewki kontaktowe w pierwszej chwili kojarzyć się mogą przede wszystkim ze zwariowanym przebraniem na Halloween lub elementem artystycznego makijażu, mającego upodobnić autora do dzikiego zwierzęcia lub postaci nie z tego świata. Te skojarzenia są jak najbardziej właściwe, jednak, jak wskażemy poniżej, nie wyczerpują szerokiego wachlarza zastosowań żółtych szkieł kontaktowych.

W porównaniu z naturalnymi brązowymi lub niebieskimi oczami żółty kolor oczu wygląda niecodziennie i dziwnie. Żółte soczewki w jaskrawych odcieniach stanowią idealne uzupełnienie wszelkiej maści strojów karnawałowych, kostiumów z okazji Halloween czy też tak popularnych dzisiaj cosplayów. Wystarczy połączyć je z odpowiednim ubiorem i makijażem i bez problemu zmienimy się w dzikiego kota (stosując idealne do tego kocie soczewki Cat Eyes) lub wybraną postać filmową, na przykład Mystique z serii o X-Men, Hellboya czy też Neytiri z filmu Avatar. Wiele postaci popularnych anime również posiada żółte oczy, co oznacza, że aby móc stworzyć autentyczny cosplay tych bohaterów, nie obejdziesz się bez soczewek w tym kolorze. Żółte szkła kontaktowe obok białych i czerwonych są jednymi z bardziej odznaczających się na oczach, zapewniając uderzającą metamorfozę niezależnie od wybranego kostiumu i reszty dodatków. Z jaskrawo żółtym kolorem oczu niewiele trzeba, aby zwrócić na siebie uwagę całego otoczenia.

Kostiumowe szkła kontaktowe występują w różnych odcieniach żółci, wzorach, a także rozmiarach. Poza standardowymi szkłami mamy więc żółte soczewki typu mini sclera o powiększonej średnicy 17mm, mamy wspomniane już wcześniej szkła z pionową, kocią źrenicą, a nawet ogromne, kryjące całe oko soczewki sclera przypominające oczy gada. W naszej kolekcji znajdziesz nie tylko jednolicie zabarwione soczewki, ale też wzorzyste szkła, w których kolor ten jest tylko jednym z wielu. Mamy soczewki w cętki oraz płomienie, a także takie, które zmienią Twoje oczy w oczy smoka. Posiadamy nawet takie, które świecą na żółto pod wpływem światła UV! Wybór jest ogromny i umożliwia niesamowitą metamorfozę.

Oprócz tego, że zwariowane żółte soczewki kontaktowe zapewniają diametralną zmianę wyglądu, wiele z nich pozwala również na korekcję wzroku dzięki temu, że wyposażone zostały w moce korekcyjne. Jeśli więc na co dzień nosisz okulary, możesz śmiało z nich zrezygnować na czas swojej wyjątkowej przemiany.

Bale przebierańców i sesje zdjęciowe to jednak niejedyne okazje, na jakie wiele osób decyduje się założyć wyraziste szkła w odcieniach żółtego. Istnieją całe subkultury i społeczności, które świetnie czują się w tego rodzaju kontaktach na co dzień. Mowa tu przede wszystkim o osobach gustujących w alternatywnej modzie czy stylu gotyckim. Jaskrawe soczewki świetnie komponują się z mrocznym makijażem, tatuażami i piercingiem, a szeroki wybór ich kolorów, odcieni i rozmiarów sprawia, że stworzenie unikalnego wyglądu każdego dnia jest wyjątkowo proste. Wśród naszych Klientów znajduje się liczna grupa gotów i fanów alternatywnego stylu, którzy chętnie sięgają po żółte soczewki w swoich codziennych stylizacjach.

Produkty w niniejszej kategorii obejmują nie tylko jaskrawe szkła najczęściej wybierane na specjalne okazje, ale także soczewki o bardziej stonowanych odcieniach żółtego, złotego i piwnego, które z powodzeniem stosowane są na co dzień przez wiele osób, niezależnie od stylu czy kultury. Delikatne i naturalne żółte soczewki świetnie rozjaśniają ciemną tęczówkę, nadając jej piwny odcień w sposób, który nie rzuca się w oczy. Przykładem takiego produktu są jednotonowe soczewki Queen's Solitaire Yellow, a także kilka innych modeli, na przykład z linii soczewek Freshlook. Co warte podkreślenia, szkła tego typu dostępne są w dużo szerszej gamie parametrów niż jaskrawe kostiumowe soczewki, a Queen's Trilogy Yellow oprócz najpowszechniej występującej krótkowzroczności korygują również nadwzroczność oraz astygmatyzm.

Na co zwrócić uwagę kupując żółte soczewki kontaktowe?

Kupując jakiekolwiek kolorowe soczewki kontaktowe, należy zastanowić się, do czego mają one posłużyć oraz jak intensywnie będą używane. Po ustaleniu tych czynników trzeba zwrócić uwagę na parametry takie jak zalecany czas użytkowania, dostępne moce, materiał, z jakiego są wykonane oraz w jakim stopniu przepuszczają tlen. Jeśli planujesz używać soczewek na co dzień, udaj się z nimi do optometrysty, aby sprawdził, jak leżą na oku. Nieodpowiednio dopasowane szkła mogą powodować dyskomfort a w dłuższej perspektywie urazy rogówki, dlatego tak ważne jest, aby upewnić się, że dobrze leżą. W przypadku codziennego zakładania szkieł równie ważne są regularne kontrole u specjalisty zdrowia oczu bowiem u niektórych osób intensywne stosowanie soczewek, zwłaszcza o niskiej przepuszczalności tlenu, skutkować może niebezpiecznymi powikłaniami.

Wybór soczewek miesięcznych, kwartalnych lub rocznych wiąże się z koniecznością zakupu płynu do czyszczenia i przechowywania soczewek, do którego zazwyczaj dołączony jest pojemniczek. Nauka poprawnej pielęgnacji soczewek jest nieodłącznym i niezbędnym elementem dbania o własny wzrok, w którym z pewnością pomoże wizyta u specjalisty oraz lektura artykułów poradnikowych, takich jak ten.

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju żółtych soczewek poszukujesz oraz na jaką okazję są Ci one potrzebne, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Będziesz pozytywnie zaskoczony tym, jak fantastycznie zmienią one Twój wygląd!

@makemeup.sb w soczewkach Bright Yellow

Opinie Klientów o: Żółte Soczewki

Liczba opinii: 116
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


1 Tone Zółte (N138)
1 Tone Zółte (N138)
36.39zł 38.99zł
Avatar
Avatar
77.99zł
Cat Eyes
Cat Eyes
77.99zł
Darth Maul
Darth Maul
77.99zł
Dragon Eye
Dragon Eye
77.99zł
Flame Hot
Flame Hot
77.99zł
Glamour Honey
Glamour Honey
60.69zł
Glow Orange
Glow Orange
108.99zł
Glow Yellow
Glow Yellow
108.99zł
Luminor
Luminor
77.99zł
Orange Werewolf
Orange Werewolf
77.99zł

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.