Zielone Soczewki

Moc odcieni: od limonkowego poprzez trawiasty aż do ciemnozielonego.

Dlaczego soczewki zielone są tak popularne?

Zielone soczewki ubrane przez @lucas_adelon_rembasNiewiele osób zostało obdarzonych naturalnie zielonymi oczami o wyrazistym odcieniu. Na szczęście, dzięki magii nowoczesnej technologii soczewek kontaktowych, praktycznie każdy może stać się teraz zielonooką pięknością.

Jak podkreślają eksperci w dziedzinie mody, szkła kontaktowe w odcieniach zieleni wyglądają fantastycznie bez względu na kolor włosów czy karnację. Co więcej, pasują one do wielu rodzajów makijażu, więc możesz je nosić na różne okazje bez obaw, że będą wyglądać sztucznie. Załóż je do smokey eye, a staniesz się gwiazdą każdej kolacji. Załóż je do stroju cosplay, a na pewno zostaniesz zauważona na każdym wydarzeniu, w którym weźmiesz udział. Ich wszechstronność jest powodem, dla którego te kolorowe soczewki kontaktowe są tak popularne wśród praktycznie wszystkich użytkowników soczewek kontaktowych.

W tej kategorii mamy szkła w kolorze zielonym o różnych wzorach, od bardzo delikatnych po naprawdę jaskrawe. Możesz wybrać, jakie wrażenie chciałabyś zrobić na innych. Ponadto, nasz wybór obejmuje szkła typu Crazy Lens, które w ciągu kilku sekund zmienią Cię w Zielonego Goblina lub przerażającą jaszczurkę, jeśli takie jest Twoje życzenie.

Niezależnie od tego, na jaki wzór się zdecydujesz, nasze soczewki w barwach zieleni będą bezpieczne i wygodne. A większość z nich dodatkowo skoryguje Twój wzrok, dzięki czemu okulary nie będą już potrzebne.

Które soczewki wybrać?

W naszym sklepie znajdziesz tak wiele odcieni zielonych soczewek, że może się to wydawać nieco przytłaczające. Występują one również w różnych wzorach, tworząc za każdym razem zupełnie inny efekt końcowy. Jeśli obawiasz się, że nie dokonasz właściwego wyboru, przeczytaj najpierw nasz krótki opis każdego rodzaju - być może pomoże Ci to określić, która linia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza. Gdy już podejmiesz decyzję, metoda prób i błędów będzie najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czego trzymać się w przyszłości.

  1. Soczewki podkreślające zielony kolor oczu - szkła polecane głównie dla osób o zielonych oczach, które chciałyby jedynie podkreślić swój naturalny kolor oczu. Przykładem są soczewki Air Optix Colors Green oraz Freshlook Dimensions Sea Green. Dzięki tym soczewkom kontaktowym, zielone oczy zyskują dodatkową głębię i definicję, jednak ciemne oczy mogą nie uzyskać widocznej zmiany dzięki takim produktom.
  2. Naturalne zielone soczewki kontaktowe - soczewki kolorowe, które dają naturalny i realistyczny wygląd, ale efekt może się różnić w zależności od naturalnego koloru oczu użytkownika. Przykłady obejmują ColourVue 3 Tone Green, Big Eyes Party Green i Air Optix Colors Gemstone Green.
  3. Zielone szkła kontaktowe dla brązowych oczu - produkty przeznaczone do zmiany koloru nawet najciemniejszych oczu w celu nadania im pięknego zielonego odcienia. Aby znaleźć coś takiego, możesz wybrać spośród wszystkich zielonych modeli soczewek Soleko lub po prostu zdecydować się na Cheerful Fresh Green produkcji ColourVue.
  4. Kryjące zielone soczewki - żywe i intensywne zielone kolory, które sprawdzają się u każdego, nawet u osób z czarną tęczówką. Soczewki te są szczególnie polecane do cosplay'ów, przedstawień i sesji zdjęciowych, ponieważ w niektórych przypadkach efekt, jaki dają, może wydawać się nieco przesadzony. Zielone Neo Cosmo N232 są przykładem takich produktów.
  5. Zielone soczewki na Halloween - idealne na imprezy okolicznościowe, takie jak bale kostiumowe, konwenty, sesje zdjęciowe itp. Ich szalone wzory i jaskrawe kolory gwarantują niezapomniany wygląd niezależnie od okazji.

Na co zwrócić uwagę przy zamawianiu zielonych soczewek kontaktowych?

Jak w przypadku wszystkich soczewek, istnieją pewne czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem zielonych soczewek kontaktowych. Co najważniejsze, kupując soczewki kontaktowe online, powinno się zawsze postępować zgodnie z zaleceniami optometrysty i trzymać się swojej recepty na soczewki kontaktowe. Nie tylko moc soczewki ma znaczenie, ale także BC (krzywizna), DIA (średnica) i inne parametry, takie jak zawartość wody, materiał i przepuszczalność tlenu. Odstępując od swojej recepty na soczewki zwiększasz ryzyko powikłań związanych ze stosowaniem soczewek kontaktowych, dlatego tak ważne jest, aby przed zmianą marki zawsze skonsultować się z optometrystą.

Prawie wszystkie szkłą w naszej ofercie posiadają sferyczną korekcję wzroku, głównie dla krótkowzroczności (moce minusowe), jednak niektóre z nich dostępne są również w mocach plusowych dla dalekowzroczności, a nawet dla astygmatyzmu (zielone soczewki toryczne). Materiały użyte w procesie produkcji to sprawdzone i niezawodne hydrożele oraz materiały silikonowo-hydrożelowe, te ostatnie są niezwykle oddychające i wygodne. Nasze soczewki kontaktowe na Halloween w kolorze zielonym są dostępne w różnych rozmiarach od 14,2 do 22 mm średnicy, więc możesz zmienić się w istotę nie z tego świata po prostu zakładając jedną parę.

Wszystkie z wyjątkiem jednego modelu zielonych kontaktów dostępnych w tej kategorii są soczewkami wielokrotnego użytku (miesięcznymi, kwartalnymi, a nawet rocznymi). Oznacza to, że aby móc ich używać, potrzebujesz płynu do czyszczenia soczewek oraz pojemnika na soczewki. Oba te elementy możesz zamówić na naszej stronie internetowej. Właściwa higiena i pielęgnacja Twoich soczewek kontaktowych zapewni im doskonały stan, a Twoim oczom bezpieczeństwo przez cały okres ich użytkowania. Jeśli szukasz jednodniowych zielonych soczewek kontaktowych, zamów soczewki Freshlook One Day Green.

Jesteśmy przekonani, że na naszej stronie znajdziesz odpowiednie dla siebie szkła kontaktowe w kolorze zielonym, niezależnie od tego, czy szukasz soczewek jaskrawych, czy subtelnie zabarwionych. Po prostu wybierz parę i ciesz się swoimi nowymi zielonymi soczewkami.

Freshlook Colorblends Green na oczach @lucas_adelon_rembas

Opinie Klientów o: Zielone Soczewki

Liczba opinii: 163
Ocena: 4.5 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.