Soczewki Wampirze

Kolorowe szkła idealnie pasujące do kostiumu wampira.

Foto: cherry_pie

Zamień się w wampira dzięki parze zwariowanych soczewek

Soczewki wampirze Volturi na oczach @rebelprincesscosplayOd czasu publikacji książki Brama Stokera "Drakula", kostium wampira jest jednym z najczęściej wybieranych kostiumów na bale przebierańców i imprezy Halloween. A teraz, zupełnie tak jak zombie, wampiry powracają w wielkim stylu! Dzięki ogromnemu sukcesowi sagi "Zmierzch" i niezliczonym serialom telewizyjnym o tematyce wampirzej wiele osób zakłada parę kłów przy każdej nadarzającej się okazji. A co może lepiej dopełnić kostium wampira niż przerażające kolorowe soczewki kontaktowe?

Wśród naszego asortymentu soczewek wampirzych znajdziesz nie tylko krwistoczerwone soczewki, które klasycznie przywodzą na myśl Drakulę, ale także wiele innych kolorów i wzorów, które pozwolą Ci stać się jednym z Twoich ulubionych krwiopijców. Mamy niebieskie szkła kontaktowe, które mogą być używane do wersji tej postaci z filmu Underworld, mamy pomarańczowo-czarne soczewki Twilight inspirowane postacią Edwarda Cullena ze "Zmierzchu", mamy nawet jasnoszare i super realistyczne białe szkła dla tych, którzy zafascynowali się postacią odgrywaną przez Brada Pitta w doskonałym "Wywiadzie z wampirem". Jego wspaniały Louis de Pointe du Lac z pewnością wywarł wrażenie na wielu z nas i jeśli ktoś chciałby naśladować jego wygląd, najlepszym miejscem do rozpoczęcia pracy byłyby właśnie oczy.

Ale to nie wszystko. Soczewki kontaktowe dla wampirów, które możesz u nas znaleźć, różnią się nie tylko kolorami, ale także rozmiarami. Oczywiście najpopularniejsze są szkła kontaktowe o standardowych wymiarach i są one często wybierane na przeróżne okazje. Są wygodne, łatwe w obsłudze i w użytkowaniu nie różnią się od zwykłych soczewek korekcyjnych. Nie wyczerpują one jednak asortymentu soczewek inspirowanych wampirami dostępnych w sklepie Optyk Rozmus. Oprócz nich dostaniesz u nas także soczewki kontaktowe mini sclera o średnicy 17 mm. Są one większe niż tradycyjne szkła i występują w wielu wzorach, z których kilka idealnie nadaje się do kostiumu wampira. Ich obsługa nie różni się zbytnio od obsługi Twoich zwykłych soczewek kontaktowych, jednak nie polecamy ich dla osób początkujących w temacie szkieł. Jeśli natomiast jesteś doświadczonym użytkownikiem soczewek i chcesz, aby Twój kostium wampira uzyskał naprawdę ekstremalny wygląd, w tej kolekcji znajdziesz wiele przerażających wzorów, które zakrywają całe oko, dzięki czemu Twój strój krwiopijcy będzie wyjątkowo przerażający i realistyczny. Są one nieco trudniejsze w obsłudze, ale zapewniają wyjątkowo szokującą transformację. Szkła typu sclera są najbardziej popularne wśród YouTuberów i wizażystów, ponieważ dodają naprawdę profesjonalnego wykończenia do ich makijażowych kreacji. Czerwone soczewki na całe oko pomogą Ci wygrać każdy konkurs na najlepszy kostium.

Czy soczewki wampirze są bezpieczne?

Jeśli na co dzień nosisz okulary, ale nie chcesz być wampirem-okularnikiem, nie musisz się martwić. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór korekcyjnych zwariowanych kolorowych soczewek kontaktowych, które idealnie dopasują się do Twojej krwiożerczej kreacji. Dzięki temu możesz stać się przekonującym wampirem, nawet jeśli zwykle nosisz okulary. Soczewki kostiumowe z mocami mają różne kolory i wzory, dzięki czemu możesz dać się ponieść wyobraźni. Dostępne są w najbardziej popularnych mocach korekcyjnych od -1.0 do -6.0, które zaspokajają potrzeby większości użytkowników soczewek. A jeśli martwisz się o komfort lub zdrowie oczu, możesz być pewien/-na, że nasze kolorowe soczewki kontaktowe spełniają najsurowsze normy jakości i mogą być bez problemu noszone przez wiele godzin. Są one wykonane z materiałów o tlenoprzepuszczalności porównywalnej do tradycyjnych soczewek i o wysokiej odporności na osady, więc możesz je nosić nawet do trzech miesięcy, jeśli będziesz o nie odpowiednio dbać. Pamiętaj tylko, aby zaopatrzyć się w butelkę z płynem do czyszczenia soczewek i pojemnik do ich przechowywania. Zawsze należy dokładnie czyścić i dezynfekować każdy produkt, który nosi się więcej niż raz.

Zakładając parę naszych wampirzych soczewek kontaktowych od razu poczujesz się jak gwiazda filmów "Dracula", "Blade" czy "Nosferatu". Po prostu wybierz typ krwiopijcy, którym chciałbyś/chciałabyś się stać tego dnia i dobierz do tego odpowiedni model soczewek. Nasze fantastyczne soczewki kontaktowe "zrobią robotę" i sprawią, że Twój kostium będzie czymś niesamowitym!

@rebelprincesscosplay w soczewkach Volturi

Opinie Klientów o: Soczewki Wampirze

Liczba opinii: 295
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


1 Tone Białe (N136)
1 Tone Białe (N136)
36.39zł 38.99zł
BlackOut
BlackOut
77.99zł
Cyclop 22mm Sclera
Cyclop 22mm Sclera
384.99zł
Green Werewolf
Green Werewolf
77.99zł
Orange Werewolf
Orange Werewolf
77.99zł
Quasar 22mm Sclera
Quasar 22mm Sclera
384.99zł
Red Devil
Red Devil
77.99zł
Vampire
Vampire
77.99zł
White Zombie
White Zombie
77.99zł
WhiteOut
WhiteOut
77.99zł
Black Screen
Black Screen

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.