Szare Soczewki Kontaktowe

Dziesiątki odcieni szarości: od szaro-perłowego aż po niemal czarny.

Najpiękniejsze szare soczewki kontaktowe do kupienia w internecie

Szare soczewki Neo Cosmo 2 Tone N225 na oczach MegubunNiezwykle uniwersalne i naturalnie wyglądające, kolorowe soczewki w odcieniach szarości są bardzo popularnym wyborem wśród naszych zainteresowanych modą Klientów. Pasują do każdego rodzaju stroju i wyglądają fantastycznie bez względu na kolor włosów czy karnację. Co więcej, zdecydowana większość z nich dobrze wygląda na wszystkich kolorach oczu, co oznacza, że nie musisz się zbytnio martwić o efekt końcowy - będzie cudowny! Ich subtelne piękno i delikatny kolor pasują bajecznie do wszystkiego.

Popielate szkła kontaktowe są doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą spróbować kolorowych soczewek po raz pierwszy. Jeśli nie jesteś przekonana do noszenia jasnych kolorów, ponieważ obawiasz się, że soczewki będą wyglądały sztucznie, to zdecydowanie warto zacząć od szarych modeli. Są one eleganckie i uniwersalne i jako takie stanowią idealny wybór na początek przygody z soczewkami kontaktowymi.

W naszej ofercie znajdziesz dziesiątki różnych odcieni tego koloru, a także różne wzory tęczówek, z których niektóre wyglądają bardziej naturalnie niż inne. Możesz postawić na pełne krycie np. z Neo Cosmo 2 Tone Grey N225 lub zacząć od czegoś mniej widocznego, jak Freshlook ColorBlends Sterling Gray. Możesz wypróbować ciemnoszare soczewki Big Eyes Evening Grey, jasnoszare Queen's Oros Ash Glance lub Solitaire Pearl. Ponadto, oprócz soczewek czysto szarych, w kategorii tej znajdują się również soczewki z domieszką innych kolorów, takich jak niebieski, zielony czy brązowy, oferujące ekscytujące i eleganckie kombinacje. A dla tych, którzy są nieco bardziej odważni, oferujemy grafitowe szkła kontaktowe z ekstrawaganckimi wzorami, które sprawiają, że oczy ich użytkowników wydają się być wykonane z błyszczącego metalu czy też inkrustowane kamieniami szlachetnymi. Niektóre produkty z niniejszej kategorii znajdziesz również wśród białych soczewek, ponieważ ich odcień jest bardzo jasny. Wybór jest praktycznie nieograniczony i zależy tylko od Twojego nastroju, naturalnego koloru oczu i wymyślonego przez Ciebie wyglądu.

Oprócz zwykłych eleganckich szarych szkieł kontaktowych, które możesz nosić na co dzień jako część makijażu, mamy również halloweenowe soczewki w tym kolorze idealne na wiele okazji, nie tylko na Halloween. Wypróbuj soczewki Zombie Gray w swoim kostiumie nieumarłego, a na pewno zrobisz niesamowite wrażenie na wszystkich swoich znajomych i uczestnikach imprezy.

Które wybrać?

Znalezienie idealnego zestawu szarych soczewek może być trudne, ponieważ czasami nie są one zbyt kryjące, co oznacza, że Twój kolor oczu może przez nie prześwitywać. W zależności od modelu, który wybierzesz, możesz oczekiwać różnych rezultatów, ale generalnie możemy podzielić te produkty na trzy główne grupy:

  1. Ciemnoszare szkła kontaktowe - obejmują modele takie jak Neo Cosmo 2 Tone Grey N225, Big Eyes Evening Grey oraz Elegance Grey. Najprawdopodobniej pokryją one wszystkie kolory oczu i stworzą widoczny i żywy efekt. Najlepiej współgrają z makijażem oczu w jasnych i jaskrawych kolorach, dając piękny kontrast pomiędzy soczewkami a cieniem do powiek.
  2. Średnio ciemne soczewki - te modele mogą nieco bardziej wtapiać się w Twój własny odcień oczu. Przykładem są soczewki Glamour Grey i 3 Tone Grey, oba produkowane przez firmę ColourVue. Produkty te charakteryzują się różnymi odcieniami szarości, a także innymi kolorami, które nadają im realistyczny i wyrafinowany wygląd.
  3. Jasnoszare soczewki kontaktowe - kategoria reprezentowana głównie przez produkty Soleko: Queens Solitaire Pearl, Oros Ash Glance i Trilogy Pearl, a także Cheerful Creamy White od marki ColourVue. Wszystkie te kolorowe soczewki nadadzą Twoim oczom piękny jasnoszary odcień, nawet jeśli Twoje tęczówki są naturalnie dość ciemne. Spróbuj połączyć je z makijażem typu smokey eyes lub delikatnym dziennym makijażem oczu, a możesz być pewna, że ludzie nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku.

Co z szarymi soczewkami kontaktowymi z korekcją?

Miss.sg_ w soczewkach Queens Solitaire PearlJeśli chodzi o korekcję wzroku za pomocą soczewek kontaktowych, popielate soczewki nie są wyjątkiem - one również występują w szerokiej gamie mocy, dzięki czemu możesz widzieć wyraźnie na wszystkie odległości. Niektóre z nich są dostępne tylko z mocami ujemnymi, ale oferujemy również produkty z mocami dodatnimi do korekcji nadwzroczności (dalekowzroczności), a nawet mamy szare soczewki toryczne do korekcji astygmatyzmu! To ogromna ulga dla wszystkich tych, którzy wcześniej nie mogli korzystać z zalet kolorowych soczewek ze względu na skomplikowane wady refrakcji, ale zawsze chcieli je wypróbować.

Produkty w tej kategorii są wykonane z bezpiecznych materiałów posiadających certyfikat CE, które są oddychające i wygodne w noszeniu. Nawet soczewki o najbardziej zwariowanych wzorach charakteryzują się doskonałą jakością, niezawodnością i komfortem. Odpowiednio przechowywane i pielęgnowane, będą Ci dobrze służyć do samego końca swojego życia.

Ze względu na to, że większość z nich to soczewki miesięczne, kwartalne, a nawet roczne, niezmiernie ważne jest utrzymywanie ich w czystości i świeżości przy użyciu dobrej jakości płynu do soczewek kontaktowych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby odpowiednio dbać o swoje szkła kontaktowe, ponieważ oferujemy nie tylko płyny do soczewek wraz z pojemnikami, ale także krople nawilżające do oczu, które pomogą Twoim oczom pozostać świeżymi i zdrowymi przez cały czas.

Zalety naszych szarych soczewek:

  • Są tak samo bezpieczne i wygodne jak zwykłe soczewki korekcyjne
  • Są eleganckie i stylowe
  • Są uniwersalne i wyglądają dobrze na każdym, niezależnie od naturalnego koloru oczu
  • Zdecydowana większość z nich zapewnia korekcję wzroku, a niektóre mogą nawet korygować astygmatyzm
  • Są dostępne w wielu odcieniach i w atrakcyjnych cenach

Zapoznaj się z naszą kolekcją i przekonaj się, jak wiele możesz osiągnąć, dodając do swoich oczu odrobinę szarości!

Megubun w soczewkach Neo Cosmo N225
Miss.sg_ w soczewkach Queens Solitaire Pearl Toric

Opinie Klientów o: Szare Soczewki

Liczba opinii: 158
Ocena: 4.6 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


1 Tone Szare (N135)
1 Tone Szare (N135)
36.39zł 38.99zł
2 Tone Szare (N225)
2 Tone Szare (N225)
36.39zł 38.99zł
3 Tone Grey
3 Tone Grey
60.69zł
3 Tone Szare (N325)
3 Tone Szare (N325)
36.39zł 38.99zł
Black Cat (N018)
Black Cat (N018)
36.39zł 38.99zł
Elegance Grey
Elegance Grey
56.69zł
Eyelush Grey
Eyelush Grey
57.99zł

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.