Soczewki świecące w ciemności w świetle UV

Wyjątkowa linia soczewek, które świecą pod wpływem promieni UV.

Foto: amberskiescosplay

Zamów soczewki, które świecą w promieniach UV

Innowacja na rynku kostiumowych soczewek kontaktowych - soczewki świecące w ciemności to absolutny hit na wszelkiego rodzaju imprezach i eventach, na których obecne są lampy UV. Dzięki specjalnemu pigmentowi, w który wyposażone są soczewki typu Glow, pod wpływem światła UV świecą one na wybrany kolor. Dzięki temu świetnie nadają się na imprezy w nocnych klubach zaopatrzonych w lampy emitujące promienie UV. Oprócz tego, że świecą one w określonych warunkach, są one również doskonałym dodatkiem do wszelkich stylizacji i kostiumów ze względu na swoje żywe kolory.

Soczewki świecące w ciemności Glow Orange na oku Jake'a MunroWiększość soczewek typu Glow w świetle dziennym ma intensywne kolory, które doskonale komponują się z przeróżnymi makijażami i charakteryzacjami. Z powodzeniem zastąpią one zwykłe jaskrawe soczewki we wszelkiego rodzaju przebraniach, a dodatkowo po włączeniu światła UV zaczną świecić! Wyjątek stanowią niebieskie ColourVue Glow Electric Blue, które przy normalnym oświetleniu są całkowicie przezroczyste i niewidoczne na oku. Dopiero pod wpływem promieniowania UV nabierają swojej świecącej na niebiesko barwy. Dzięki temu możesz zaskoczyć swoich znajomych podczas wypadu do klubu. Wyobraź to sobie - w jednej chwili wyglądasz całkiem normalnie, a Twoje oczy mają swój naturalny kolor, a nagle, pod wpływem zmiany oświetlenia, zaczynają świecić na niebiesko! Ponadto, w soczewkach Electric Blue nie znajdziesz otworu na źrenicę, dzięki czemu cała tęczówka wraz ze źrenicą świeci w jednolity sposób. Nie wpływa to w znaczący sposób na ostrość widzenia czy możliwość poruszania się.

Jakie kolory mają soczewki UV Glow?

W kolekcji soczewek, które świecą pod wpływem promieni lampy UV znajdziesz aż 9 modeli, które doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie wielu charakteryzacji. Wypróbuj białe UV Glow White jeśli chcesz zmienić się w zombie - w świetle dziennym będziesz zwykłym zombie a w klubie staniesz się disco zombie! Czerwone soczewki, które świecą to idealny dodatek do stroju wampira lub Terminatora, natomiast niebieskie szkła tego typu przydadzą Ci się chociażby podczas charakteryzacji na White Walkera z Gry o Tron. Z kolei żółte szkła UV to idealny atrybut kota, którego oczy odbijają światło w ciemności. Uważaj jednak - jeśli masz niebieskie oczy, żółte soczewki mogą wyglądać na nich, jakby były zielone.

Na zdjęciu przedstawiamy porównanie soczewek UV Glow Orange w świetle dziennym do tych samych szkieł w świetle UV (na zdjeciu Jake Munro). Naszym zdaniem efekt jest całkiem niezły!

Przy okazji następnej szalonej imprezy wypróbuj soczewki UV Glow. Z tymi świecącymi w ciemności soczewkami każda stylizacja nabierze wyrazu!

Soczewki Glow Orange na oku Jake'a Munro

Opinie Klientów o: Świecące w ciemności w UV

Liczba opinii: 41
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


Glow Blue
Glow Blue
108.99zł
Glow Electric Blue
Glow Electric Blue
108.99zł
Glow Green
Glow Green
108.99zł
Glow Orange
Glow Orange
108.99zł
Glow Pink
Glow Pink
108.99zł
Glow Red
Glow Red
108.99zł
Glow White
Glow White
108.99zł
Glow Yellow
Glow Yellow
108.99zł
Glow Pink Jubilee
Glow Pink Jubilee

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.