Tematyczne soczewki kontaktowe

Wybór kolorowych soczewek kontaktowych zależy od okazji. Aby uczynić Twoje zakupy i poszukiwania łatwiejszymi, pogrupowaliśmy nasze soczewki w kategorie tematyczne – od zwariowanych soczewek wampirzych po śliczne soczewki kosmetyczne nadające oczom seksowny blask.

Jeśli wybierasz się na imprezę halloweenową lub na bal przebierańców, z pewnością zainteresują Cię zwariowane soczewki zombie, wampirze oraz demoniczne diabelskie. Mając je na sobie, z pewnością będziesz siać postrach wśród znajomych a Twoje przebranie zostanie mocno docenione. Jeśli jesteś profesjonalnym aktorem lub aktorką teatralną i chcesz, aby Twoje oczy były wyraźnie widoczne ze sceny, to sprawdź nasze soczewki teatralne. Przez to, że są one jaskrawe i wyraziste, Twoja publiczność na pewno nie będzie miała problemów z dostrzeżeniem ich.

Jeśli z kolei chcesz nadać swojemu przebraniu profesjonalny wygląd, jak z planu filmowego, zamów parę soczewek z naszej grupy efektów specjalnych. Są to soczewki absolutnie wyjątkowe - niektóre z nich dają lustrzany efekt, inne świecą pod wpływem światła UV a jeszcze inne zakrywają całe Twoje oczy, gwarantując powalający efekt.

Wybierz więc kategorię odpowiednią dla siebie i znajdź dokładnie to, czego szukasz!