Soczewki sclera na całe oko

Wygląd mrożący krew w żyłach gwarantowany.

Foto: merrysynth

Soczewki na całe oko

Soczewki sclera, które zakrywają całe oczy, a nie tylko rogówki, do tej pory dostępne były tylko dla nielicznych osób związanych z profesjonalną charakteryzacją. Efekt całych czarnych lub przerażająco czerwonych oczu osiągnąć można było dzięki produktom wykonywanym na specjalne zamówienie pod konkretny projekt filmowy bądź fotograficzny. Czasy się jednak zmieniają i dziś ogromne, 22-milimetrowe soczewki, które oprócz tęczówki przykrywają białko oka (twardówkę) dostępne są na wyciągnięcie ręki. W naszej ofercie znaleźć można ponad 20 modeli tego typu szkieł i każdy z nich ma unikatowy kolor i wzór nadający oczom niepowtarzalny wygląd.

Soczewki sclera Shadowcat na Pink Kirin @pink_kirin_fxSoczewki na całe oko nie są aż tak popularne, jak standardowej wielkości szkła, a składa się na to kilka powodów.

Po pierwsze, są one stosunkowo drogie. Koszt wykonania tak ogromnych soczeweki znacznie przewyższa koszty związane z produkcją zwykłych szkieł kontaktowych. Wymagają one użycia innych maszyn oraz większej ilości materiału, a popyt jest stosunkowo niewielki, więc i wyjściowa cena wyższa.

Po drugie, zakładanie szkieł tej wielkości stanowi dla wielu osób nie lada wyzwanie. Nawet doświadczeni użytkownicy soczewek kontaktowych potrzebują czasu, aby opanować sztukę zakładania soczewek zakrywających całe oczy, mimo że są one nieco sztywniejsze niż standardowe soczewki, dzięki czemu nie zwijają się podczas wsuwania ich na oko. Aby dowiedzieć się, jak zakładać te ogromne soczewki, obejrzyj instruktażowy filmik.

Po trzecie, ze względu na swój rozmiar, soczewki sclera nie wydają się najwygodniejsze. Jest to kwestia bardzo indywidualna - jedna osoba już po kilku minutach od ich założenia całkowicie przyzwyczai się do ich obecności na oczach, natomiast inna osoba będzie nieustannie łzawić i zrezygnuje z dalszych prób. Należy przy tym podkreślić, że soczewki tego typu i tej wielkości nie wszystkim pasują. Osoby, których gałki oczne mają nieregularny kształt, takie jak astygmatycy, mogą mieć problem z dopasowaniem soczewek tego typu. W ich przypadku może okazać się, że soczewka nie przylega do oka i tworzą się pod nią pęcherzyki powietrza. W takiej sytuacji noszenie tego rodzaju szkieł staje się niemożliwe.

Po co nosić soczewki na całe oko?

Jeśli wziąć pod uwagę powyższe, niezbyt zachęcające dane dotyczące soczewek o średnicy 22mm, można się zastanowić, dlaczego ktoś w ogóle decyduje się na używanie tego rodzaju szkieł. Odpowiedź jest banalnie prosta: ponieważ wyglądają NIESAMOWICIE. Absolutnie nic nie pobije efektu, jaki tworzą na oku tego typu szkła kontaktowe. Dzięki nim przemiana w dowolnego bohatera staje się dziecinnie prosta, a kostium nie wymaga zbyt wiele pracy, bo jego gwiazdą są oczy. Soczewki zakrywające całe oczy wznoszą charakteryzację na nowy poziom, niemożliwy do osiągnięcia w żaden inny sposób. Dlatego właśnie wielu profesjonalistów przyznaje, że są one zdecydowanie warte swojej ceny oraz wszelkich niedogodności związanych z nauką ich zakładania.

Na naszej stronie znajdziesz wiele kolorów soczewek sclera, z czego każdy może okazać się przydatny do innej stylizacji. Uniwersalnym i wszechstronnym modelem w tej kategorii produktów jest model Sabretooth - czarne soczewki na całe oko, które można wykorzystać w nieograniczonej liczbie charakteryzacji, począwszy od uroczych bohaterów typu Baby Yoda z serialu Mandalorian czy Pikachu z serii Pokemon, poprzez groźną D’Vorah z gry Mortal Kombat X a skończywszy na rozmaitych ucieleśnieniach zombie czy przybyszów z innych planet. Oprócz nich znajdziesz u nas 3 inne modele o jednolitych kolorach: czerwone Cyclop, niebieskie Athena Blue oraz zielone Cynosure. Poza tym oferujemy całą gamę wzorzystych 22-milimetrowych szkieł, które sprawią, że Twoje oczy będą wyglądały na wyjątkowo chore lub upodobnią Cię do dzikiego zwierzęcia. Posiadamy również grupę szkieł, w których obszar białka oka jest czarny natomiast tęczówka, w zależności od modelu, ma inny, jednolity kolor: w modelu Medusa tęczówka jest biała, w Angel Dust - żółta, a w Gremlinie - czerwona. Ten ostatni jest wyjątkowo popularny wśród fanów anime Tokyo Ghoul, ponieważ doskonale imituje kakugan - czarno-czerwone oczy ghuli.

Niezależnie od tego, który wariant soczewek kryjących całe oczy wybierzesz, gwarantujemy, że efekt będzie niepowtarzalny.

Soczewki sclera Shadowcat na Pink Kirin @pink_kirin_fx

Opinie Klientów o: Soczewki sclera na całe oko

Liczba opinii: 57
Ocena: 4.6 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


Colossus 22mm Sclera
Colossus 22mm Sclera
384.99zł
Cyclop 22mm Sclera
Cyclop 22mm Sclera
384.99zł
Gremlin 22mm Sclera
Gremlin 22mm Sclera
384.99zł
Kraken 22mm Sclera
Kraken 22mm Sclera
384.99zł
Kurse 22mm Sclera
Kurse 22mm Sclera
384.99zł
Medusa 22mm Sclera
Medusa 22mm Sclera
384.99zł
Mesmero 22mm Sclera
Mesmero 22mm Sclera
384.99zł
Quasar 22mm Sclera
Quasar 22mm Sclera
384.99zł
Reptilla 22mm Sclera
Reptilla 22mm Sclera
384.99zł
Sunpyre 22mm Sclera
Sunpyre 22mm Sclera
384.99zł

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.