Soczewki Mini Sclera 17mm

Zwariowane oczy w rozmiarze XL.

Foto: neoniaartist

Duże soczewki 17mm

Soczewki Mini Sclera Black TitanOptyczne powiększenie oczu można osiągnąć na kilka sposobów. Jednym z nich jest zastosowanie soczewek powiększających, typu big eyes, które kolorami i wzorami zbliżone są do naturalnych oczu. Efekt osiągnięty za ich pomocą sprawi, że oczy wydawać się będą delikatnie większe a cała twarz jakby bardziej dziecięca. Z powodzeniem można takie soczewki nosić na co dzień, nie wzbudzając większej sensacji.

Sprawa ma się zgoła inaczej w przypadku soczewek o średnicy 17mm. Są one tak duże, że raczej nie ma wątpliwości co do tego, że ich użytkownik ma na sobie szkła kontaktowe. Już z daleka oczy osoby noszącej soczewki mini sclera wyglądają na dużo większe i przyciągają uwagę. Nie tylko ich rozmiar sprawia, że nie sposób przejść obok nich obojętnie, ale także ich wyraziste kolory i wzory, nadające oczom wręcz deminiczny wygląd.

Soczewki mini sclera to idealny kompromis

Jeśli szukasz czegoś większego niż tradycyjne soczewki powiększające oczy typu big eyes, ale nie zdecydowałeś się na zakup ogromnych szkieł sclera 22mm na całe oko, soczewki z niniejszej kategorii są dla Ciebie doskonałą propozycją. Mają one średnicę długości 17mm, co oznacza, że są zdecydowanie większe niż zwykłe soczewki powiększające, które mają średnicę 15mm (2 milimetry w tym przypadku robi ogromną różnicę). Są one jednocześnie dużo mniejsze niż sclera, które kryją całą widoczną część oka. Dzięki temu nieco łatwiej się je zakłada, a efekt mimo wszystko jest powalający, zwłaszcza, że są to soczewki typowo kostiumowe, o zwariowanych wzorach i kolorach.

Który model wybrać?

Jednym z najpopularniejszych modeli soczewek dostępnych w naszym sklepie jest Black Titan - czarne soczewki mini sclera, które znakomicie powiększają oczy, a ich prosty dizajn pasuje do wielu stylizacji. Jest on szczególnie popularny wśród sympatyków subkultury gotyckiej, gdzie chętnie wykorzystuje się go jako element codziennego makijażu. Również cosplayerzy oraz artyści makijażu chętnie sięgają po właśnie ten model soczewek, ponieważ jak żaden inny nadaje on oczom głębię i podkreślenie.

Pozostałe dostępne modele 17mm soczewek również mają szerokie zastosowania, jednak ich specyficzne kolory ograniczają nieco wachlarz stylizacji, z którymi będą szły w parze. Czerwone Daredevil, biało-czerwone Minotaur i trójkolorowe Blackhole Sun połączone z upiornym strojem wampira lub demona z pewnością przyprawią każdego o ciarki na plecach. Białe Deadpool i Venus idealnie sprawdzą się w przebraniu zombie lub ducha, natomiast niebieski Nebulos i czerwony Ravenous świetnie imitują nienaturalnie powiększone źrenice. Zielone Green Goblin oraz żółte Tigera to z kolei propozycje dla osób twórczych, które nie uznają ograniczeń. Dzięki nim każdy pospolity makijaż nabierze całkiem nowego charakteru.

Soczewki o średnicy 17mm dostępne są tylko jako plano (bez mocy korekcyjnych) i nosić je można przez 12 miesięcy od otwarcia blistra, zachowując przy tym maksymalną higienę i dbałość o ich stan. Mieszczą się do zwykłego pojemniczka na soczewki.

Opinie Klientów o: Soczewki mini Sclera 17mm

Liczba opinii: 66
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.