Soczewki Kontaktowe Zombie

Soczewki inspirowane nieumarłymi bohaterami horrorów (nie tylko klasy B).

Foto: Making Hell

Czy jesteś gotowy na tegoroczną apokalipsę zombie?

@makinghell prezentująca soczewki zombie White ScreenOd czasu filmu "Noc żywych trupów" (1966) zombie wywarły znaczący wpływ na kulturę popularną. Aktualnie trudno sobie wyobrazić konwent czy też halloweenową imprezę bez udziału przynajmniej kilku zombie. Mają one nawet swoje własne parady i pochody, które są naprawdę świetną zabawą (piszemy z doświadczenia)! Popularność postaci zombie jest po części wynikiem serialu telewizyjnego Walking Dead, jego spin-offów, a także niezliczonych horrorów. Jest też niezapomniana "Gra o tron" i jej przerażający Biali Wędrowcy. Ich lider, Nocny Król, przypomina bardziej Króla Lisza z gry World of Warcraft, niż tradycyjnego, bezrozumnego i nadgniłego zombie powoli sunącego przed siebie w poszukiwaniu ofiary. Jego niesamowita kreacja i unikatowy wygląd na zawsze zmieniły oblicze zombie w popkulturze i stały się inspiracją dla rzeszy cosplayerów i halloweenowych zapaleńców. Dzięki temu, że na rynku istnieją obecnie soczewki kontaktowe zombie, przemiana w żywego umarlaka - czy to "zwykłego", czy to bardziej "odjechanego" - staje się niezwykle prosta.

Ze względu na ilość potrzebnego makijażu, stworzenie wyglądu "żywych trupów" może być trudne. Utalentowany wizażysta może stworzyć efekt gnijącego ciała, które wygląda i sprawia wrażenie, jakby się rozpadało, odsłaniając fragmenty czaszki lub kości. Jeśli jednak nie masz doświadczenia ani talentu do profesjonalego makijażu, wystarczy Ci puder, trochę pracy nad poszarpanymi i zniszczonymi ubraniami oraz para kolorowych szkieł kontaktowych, które można szybko i łatwo nałożyć, aby w krótkim czasie przemienić się w przekonującego zombiaka. Trudno sobie dzisiaj wyobrazić kostium zombie bez dopasowanych zwariowanych szkieł kontaktowych. W tym przypadku oczy są zwierciadłem duszy, więc jeśli chcesz wyglądać przekonująco, spraw, aby były dziwaczne!

W naszej kolekcji soczewek zombie jest wiele dostępnych opcji, więc możesz wybrać, jakim typem umarlaka chcesz być. Możesz wybrać tradycyjne białe soczewki lub coś zupełnie innego, jak krwista czerwień czy też szkła sprawiające wrażenie poważnej infekcji oka. Najlepsze w temacie kostiumowych szkieł jest to, że można się bawić i eksperymentować ze swoim wyglądem. Istnieje wiele modeli soczewek typu mini sclera, które mogą być używane zamiast zwykłych soczewek kontaktowych. Niektóre wzory bardzo dobrze pasują do wyglądu zombie. W naszym sklepie możesz też dostać takie, które pokryją całą powierzchnię oka, czyli soczewki sclera 22mm. Z takimi szkłami możesz spodziewać się oszałamiającej reakcji swoich przyjaciół, jednak nie polecamy ich nowicjuszom w temacie soczewek, ponieważ ich zakładanie wymaga nieco wprawy. Jeśli szukasz czegoś bardziej zabawnego i zaskakującego, wypróbuj soczewki, które świecą w ciemności w promieniach z lampy UV, np. biały model Glow White lub niewidoczny w świetle dziennym Electric Blue. Z nimi Twoje oczy będą świecić w świetle UV i zmienią Cię w zabawnego disco-zombie. Bez względu na wybór, Twój kostium zombie z pewnością będzie niezapomniany i wyróżni Cię z tłumu.

Czy soczewki kontaktowe zombie są bezpieczne?

W sklepie internetowym Optyk Rozmus dostępne są zarówno soczewki z mocami korekcyjnymi (w przypadku soczewek typu Crazy Lens są to moce minusowe), jak i bez nich (tak zwane zerówki lub plano). Jeśli więc Twój wzrok wymaga korekcji, nie musisz dokładać do swojego kostiumu pary okularów. Jedyne, czego będziesz potrzebować, to para kolorowych soczewek kontaktowych w odcieniu, który Twoim zdaniem pozwoli jak najlepiej wcielić się w autentycznego zombie i z mocami korygującymi Twoją wadę wzroku. Dzięki temu Twój strój nie zostanie zrujnowany przez niepotrzebne i odstające od całości akcesoria codziennego użytku. Niezależnie od tego, jaki rodzaj soczewek wybierzesz, możesz mieć pewność, że wszystkie nasze produkty są wyrobami medycznymi wykonanymi zgodnie z najsurowszymi normami przy użyciu materiałów zatwierdzonych przez FDA, na których możesz polegać, że są bezpieczne, wygodne i łatwe w użyciu. Pielęgnacja kostiumowych soczewek jest bardzo prosta, tak jak w przypadku innych soczewek kontaktowych wielokrotnego użytku.

Jak zakładać i pielęgnować kostiumowe soczewki kontaktowe?

Jeśli jesteś doświadczonym użytkownikiem soczewek kontaktowych, przekonasz się, że pielęgnacja i używanie produktów z tej kolekcji są dokładnie takie, jak sobie wyobrażasz. Osobom początkującym lub nieposiadającym wprawy, przed dokonaniem pierwszego zakupu polecamy wizytę u specjalisty na dopasowanie soczewek oraz lekcję z ich zakładania, pielęgnacji i przechowywania. Zajrzyj także do działu porad, aby podsumować wiedzę z zakresu używania i pielęgnacji szkieł oraz dowiedzieć się więcej na temat bezpiecznego łączenia soczewek z makijażem. Oba artykuły są naprawdę pomocne, jeśli potrzebujesz odświeżenia wiedzy lub po prostu przypomnienia, jak prawidłowo i bezpiecznie wykonywać powyższe czynności.

Podczas zamawiania soczewek nie zapomnij zaopatrzyć się w butelkę płynu do czyszczenia soczewek. Będzie Ci on potrzebny do pielęgnacji i ochrony Twoich szkieł kontaktowych. Możesz wypróbować także łagodzące krople do oczu, jeśli Twoje oczy nie są przyzwyczajone do regularnego noszenia kontaktów lub jeśli zamierzasz przebywać w zadymionym otoczeniu, które może podrażnić Twoje oczy.

Dzięki naszej kolekcji możesz szybko stać się przerażającym nieumarłym stworzeniem nocy, wystarczy odrobina kreatywności, trochę praktyki i odpowiednia higiena. Życzymy miłej zabawy!

@makinghell w soczewkach White Screen

Opinie Klientów o: Soczewki Zombie

Liczba opinii: 225
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


1 Tone Białe (N136)
1 Tone Białe (N136)
36.39zł 38.99zł
Barbie Pink
Barbie Pink
77.99zł
Cross Eyed
Cross Eyed
77.99zł
Cyclop 22mm Sclera
Cyclop 22mm Sclera
384.99zł
Glow Electric Blue
Glow Electric Blue
108.99zł
Glow White
Glow White
108.99zł
Gremlin 22mm Sclera
Gremlin 22mm Sclera
384.99zł
Jigsaw
Jigsaw
77.99zł
Kraken 22mm Sclera
Kraken 22mm Sclera
384.99zł
Kurse 22mm Sclera
Kurse 22mm Sclera
384.99zł

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.