Soczewki Soleko

Producent niepowtarzalnej linii kolorowych soczewek Queens.

Wyjątkowe soczewki Soleko Queens

Soczewki Soleko - idealne a każdą sytuacjęOd momentu powstania w 1975 roku, włoska firma Soleko produkuje wysokiej jakości soczewki kontaktowe, a także sprzęt dla optometrystów, budując swoją reputację zarówno wśród pacjentów, jak i specjalistów w dziedzinie okulistyki. Skupiając się nie tylko na pięknych wzorach (które sprawiają, że szkła marki Soleko są elementem mody), firma opracowuje produkty, które oferują szczególnie skuteczną korekcję wzroku (w tym korekcję błędów refrakcji związanych z astygmatyzmem) i wspaniały komfort, doceniany przez wszystkich użytkowników soczewek kontaktowych.

Główna linia produktów Soleko, zwana "Queens", podzielona jest na kilka serii, stworzonych tak, aby w jak największym stopniu zaspokoić potrzeby różnych osób.

W pakiecie ze stylowym etui, soczewki Queens Oros są zarówno efektowne, jak i naturalne, tworząc bajeczny efekt niezależnie od prawdziwego koloru oczu ich użytkownika. Możesz wybierać spośród kilku intrygujących odcieni, określanych jako Ash Glance, Cold Mint, Honey Gold, Mystery Violet, Noble Blue, Siberian Blue, Sweet Brown oraz Warm Green. Produkowane są w szerokim zakresie mocy, wskutek tego można je stosować na co dzień zamiast soczewek korekcyjnych czy okularów. Co więcej, ich uwodnienie i przepuszczalność tlenu zapewniają fantastyczny komfort przez cały dzień.

Queens Solitaire, kolejny członek rodziny soczewek Soleko, to soczewki trzymiesięczne, które mają za zadanie podkreślić naturalny kolor oczu lub całkowicie go zmienić, a także skorygować wszelkie problemy z widzeniem (w tym różnego stopnia astygmatyzm, dzięki kolorowym soczewkom torycznym). Produkowane są w wersjach kolorystycznych Aqua, Jade, Light Blue, Light Green, Pearl, Spice, Violet i Yellow. Podobnie jak soczewki Queens Oros, zapewniają doskonały komfort i są całkowicie bezpieczne.

Szkła Queens Trilogy Toric są dość wyjątkowe, ponieważ oprócz wielkiej gamy mocy sferycznych oferują także skuteczną korekcję wzroku wszystkim pacjentom z astygmatyzmem. Wyposażone w najnowocześniejsze technologie zapewniające stabilność i redukcję zniekształceń, soczewki reprezentują to, co obecnie najlepsze na rynku. Aby stworzyć piękny efekt kosmetyczny, soczewki kontaktowe Queens Trilogy Toric wykorzystują trzy kolorowe warstwy, które w niezwykły sposób łączą się ze sobą. Dodatkowo soczewki posiadają specjalny pierścień wokół zewnętrznej krawędzi, który optycznie powiększa tęczówkę i sprawia, że oczy wyglądają seksowniej. Dzięki zawartości wody na poziomie 43%, w tych niezwykłych soczewkach nigdy nie poczujesz dyskomfortu ani suchości, co da Ci poczucie pewności siebie i doskonałe widzenie nawet późnym wieczorem.

Przejrzyj ofertę i sprawdź, które z genialnych kolorowych soczewek Soleko są dla Ciebie najbardziej odpowiednie!

Opinie Klientów o: Soczewki Soleko

Liczba opinii: 150
Ocena: 4.6 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.