Soczewki Soflens

Pionierskie produkty o nieprzerwanej popularności.

Dlaczego soczewki Soflens są tak popularne?

Soczewki SoflensMarka ta, stworzona przez giganta w dziedzinie soczewek kontaktowych, firmę Bausch & Lomb, była doskonalona przez dziesięciolecia i pozostaje jedną z najczęściej wybieranych przez użytkowników soczewek na całym świecie. W skład tej niezwykłej rodziny soczewek kontaktowych wchodzą szkła dwutygodniowe, miesięczne i jednodniowe, wszystkie cenione za komfort i wyraziste widzenie, jakie zapewniają.

Podstawowa opcja, soczewki kontaktowe Soflens 59 wymieniane są co miesiąc, a ich materiał (o nazwie Hilafilcon B) sprawia, że przez cały ten okres na ich powierzchni nie gromadzą się osady. Oznacza to, że w 30. dniu czują się tak samo świeżo jak w 1. dniu, a Ty wciąż masz wrażenie, że właśnie zacząłeś nosić zupełnie nową parę. Soflens 59, dostępne w mocach od -10.00 do +6.00, mogą pochwalić się zawartością wody na poziomie 59%, co sprawia, że są przyjemnie nawilżone przez cały czas.

Jeśli nie lubisz wyjmować soczewek kontaktowych każdej nocy tylko po to, aby następnego dnia rano ponownie je założyć, Soflens 38 mogą być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki doskonałej przepuszczalności tlenu, te dwutygodniowe soczewki kontaktowe mogą być noszone bez przerwy nawet przez siedem dni i nocy. Nie jest wymagane czyszczenie, ponieważ soczewki pozostają wolne od osadów i zapewniają Ci fantastyczne widzenie przez cały tydzień. Wykonane w tych samych mocach co Soflens 59, soczewki mogą być używane przez większość pacjentów z krótko- i dalekowzrocznością.

Dla osób z astygmatyzmem Bausch & Lomb oferuje soczewki kontaktowe Soflens 66 Toric, w których zastosowano opatentowaną przez firmę konstrukcję LoTorque. Ta innowacyjna konstrukcja utrzymuje soczewki stabilnie w oczach (jest to warunek konieczny dla wszystkich soczewek torycznych), dzięki czemu Twoje widzenie jest wyraźne i wolne od zniekształceń. Dodatkowo, szkła te korzystają z technologii FormCast, która pozwala na precyzyjną korekcję różnych poziomów astygmatyzmu. Co więcej, zastosowana w procesie produkcji obróbka powierzchniowa Performa sprawia, że kontakty są odporne na powstawanie osadów białkowych.

Ostatni członek niniejszej marki, Soflens Daily Disposable, to opcja dla tych z nas, którzy są w ciągłym ruchu, noszą kontakty tylko od czasu do czasu, cierpią na alergie lub po prostu kochają uczucie zupełnie nowych szkieł kontaktowych każdego ranka. Te jednodniowe soczewki posiadają specjalną technologię ComfortMoist firmy Bausch & Lomb, która zapobiega wszelkim objawom suchego oka oraz asferyczną konstrukcję, zapewniającą niesamowite widzenie. Dodatkowo, dzięki dostępności w szerokim zakresie mocy (od -9,0 do +6,5), szkła kontaktowe Soflens Daily Disposable mogą być noszone przez niemal każdego.

Opinie Klientów o: Soczewki Soflens

Liczba opinii: 6
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.