Soczewki Kontaktowe PureVision

Jedne z najchętniej kupowanych soczewek w Polsce.

Soczewki kontaktowe PureVision - uznana jakość

Soczewki kontaktowe PureVision 2Soczewki PureVision są produkowane przez uznaną na rynku optycznym firmę Bausch&Lomb. Zastosowane w tych soczewkach materiały i technologie powodują, że są popularne i wybierane przez osoby w różnym wieku i o różnych wadach wzroku.

W dzisiejszych czasach stawiamy coraz większe wyzwania naszym oczom. Dłuższe dni pracy, godziny spędzone przed monitorami urządzeń cyfrowych czy prowadzenie samochodu nocą lub w złych warunkach - wymagania wobec naszego wzroku nigdy nie były większe. Soczewki kontaktowe PureVision zapewniają wyraźny, wysokiej jakości obraz, którego potrzebujesz na co dzień.

Zalety marki PureVision

Innowacyjność tej linii soczewek firmy Bausch&Lomb to:

  • nowy materiał, czyli AERGEL: soczewka kontaktowa PureVision ma silikonowo-hydrożelową budowę, charakteryzującą się wysokim stopniem uwodnienia i przepuszczalnością tlenu. Struktura jej powierzchni i precyzyjne wykonanie przeciwdziała osadzaniu się białka i lipidów na powierzchni soczewki. Dzięki temu zapewnia użytkownikom znakomitą jakość widzenia i zdrowie oczu.
  • Technologia ComfortMoist - poprawia komfort użytkowania soczewek za sprawą zmniejszenia grubości soczewki oraz złagodzeniu i zaokrągleniu jej brzegów. Dzięki temu kontakt soczewki z powiekami jest niewyczuwalny.
  • asferyczna konstrukcja optyczna soczewek PureVision redukuje tzw "abberację sferyczną", dzięki czemu podczas jazdy samochodem, nocą oraz w warunkach słabego oświetlenia, ostrość obrazu jest doskonała w całym polu widzenia.

Dla kogo przeznaczona jest marka?

Soczewki PureVision przeznaczone są dla szerokiego kręgu odbiorców, czyli krótkowidzów, dalekowidzów, astygmatyków oraz osób starszych zmagających się z presbiopią, czyli starczowzrocznością. Docenią je zarówno osoby aktywnie fizyczne, pracujące przed komputerem, jak i kierowcy. Można je nosić w trybie dziennym, elastycznym oraz ciągłym, co oznacza, że w szkłach można nawet spać (do 30 dni). Soczewki te są również dopuszczone do stosowania terapeutycznego, pod kontrolą lekarza, przy chorobach rogówki lub po przebytych operacjach oka.

W naszym sklepie Optyk Rozmus oferowane są następujące rodzaje soczewek PureVision popularnego producenta Bausch&Lomb:

Sferyczne

PureVision® - miesięczne soczewki sferyczne, stworzone z innowacyjnego hydrożelowego materiału AERGEL zarówno dla krótko- jak i dalekowidzów. Zapewniają stały i wysoki poziom nawilżenia, dając najwyższy komfort użytkowania oraz niwelują podrażnienia i zaczerwienienie oczu. Soczewki te cechują się ponadto wysoką przepuszczalnością tlenu oraz łatwą aplikacją, bez wypadania i podwijania się.

PureVision® 2 HD – miesięczne soczewki sferyczne stworzone z myślą o osobach zmagających się z nadwzrocznością, jak i z krótkowzrocznością. Asferyczna konstrukcja High Definition zapewnia wyraźne i ostre widzenie niezależnie od sytuacji i minimalizuje efekt „olśnienia” podczas prowadzenia pojazdów po zmierzchu. Użyta w nich technologia nowej generacji Comfort Moist sprawia, że są wysoce nawilżone i natlenione poprzez cały okres ich użytkowania, dzięki czemu gwarantują maksymalne uczucie komfortu. PureVision® 2 HD są jednymi z najcieńszych soczewek na rynku, a mimo to są łatwe w użytkowaniu.

Toryczne

PureVision® Toric – soczewki zaprojektowane tak, aby zaspokoić specjalne potrzeby korekcji wzroku u osób z astygmatyzmem. Soczewki kontaktowe PureVision® Toric zapewniają wyraźne, stabilne widzenie - po każdym mrugnięciu. Materiał AerGel sprawia, że soczewki te dostarczają naturalną ilość tlenu do Twoich oczu i są odporne na gromadzenie się białka - dzięki czemu Twoje oczy pozostają niepodrażnione i zdrowe do końca dnia

PureVision® 2 for Astigmatism - nowoczesne soczewki toryczne dedykowane astygmatykom. Gwarantują one ostre i wyraźne widzenie w każdych warunkach, bez refleksów, szumów oraz rozmywania. Łatwe zakładanie i perfekcyjne dopasowanie do oka, powoduje, że soczewka jest praktycznie niewyczuwalna podczas użytkowania. Dodatkową cechą tego produktu jest wysoka stabilność.

Progresywne

PureVision® Multifocal - jeśli masz problemy z czytaniem rzeczy z bliska, prawdopodobnie masz prezbiopię - naturalnie występującą chorobę wzroku, która zaczyna wpływać na większość osób po czterdziestce. Jednak to, że masz starczowzroczność, nie oznacza, że potrzebujesz okularów dwuogniskowych lub okularów do czytania. Soczewki kontaktowe Multi-Focal Bausch + Lomb PureVision® mają innowacyjną konstrukcję optyczną, która pozwala wyraźnie widzieć na wszystkich odległościach - blisko, daleko i wszędzie pomiędzy. Dzięki technologii Aergel, soczewki te są wysoce odporne na zanieczyszczenia i osady, dzięki czemu chronią oczy przed infekcjami.

PureVision® 2 for Presbyopia - soczewki te zapewniają klarowne widzenie tam, gdzie to się liczy – czyli w prawdziwym świecie. Czy starasz się zobaczyć swój smartfon, tablet lub laptop? Jeśli masz starczowzroczność, możesz nadal nosić soczewki kontaktowe zamiast decydować się na okulary. Soczewki kontaktowe PureVision®2 For Presbyopia mają konstrukcję, która pozwala skupić wzrok bez wysiłku, zapewniając wyraźne widzenie na wszystkich odległościach. Cienka konstrukcja oraz całkowicie nowe, zaokrąglone krawędzie tych soczewek zapewniają wyjątkowy komfort przez cały dzień.

Opinie Klientów o: Soczewki PureVision

Liczba opinii: 13
Ocena: 4.4 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.