Soczewki Freshlook

Delikatne kolory dostępne w mocach korekcyjnych, zarówno minusowych jak i plusowych.

Kolorowe soczewki kontaktowe Freshlook

Soczewki FreshlookJeśli szukasz kolorowych soczewek kontaktowych, które zmienią Twój wygląd, ale jednocześnie podkreślą naturalne piękno Twoich oczu, rodzina soczewek Freshlook firmy Alcon jest zdecydowanie warta wypróbowania. Szczególnie, że oprócz fantastycznych kolorów oferuje ona doskonałą jakość i komfort wynikające z zaawansowanych metod produkcji oraz wieloletniego doświadczenia producenta.

Soczewki Freshlook dostępne są pod postacią wielu różnych modeli, które pogrupowano w kilka linii: ColorBlends, Colors, Dimensions, Illuminate oraz One Day.

Pierwsza z wymienionych linii, seria Freshlook ColorBlends wyróżnia się swoim naturalnym designem. Dzięki specjalnej technologii wykonania szkieł, w sposób realistyczny nadają one oczom rozmaite barwy i odcienie. Możesz nosić je niezależnie od okazji, dzięki temu, że wyglądają naturalnie i nie rzucają się w oczy. Doskonale podkręcą każdy naturalny kolor oczu. Fakt, że występują w szerokiej gamie mocy korygujących sprawia, że niemal każdy może nosić je każdego dnia, niezależnie od wady wzroku. Zapomnij o okularach - nie będą Ci potrzebne! Wypróbuj piękne Freshlook Colorblends Turquoise, a zachwycisz spojrzeniem!

Freshlook Colorblends Honey na oku @merrysynthLinia Freshlook Dimensions, podobnie jak ColorBlends, również w naturalny sposób podkreśla kolor oczu użytkownika. Ponadto soczewki z tej serii, dzięki temu, w jaki sposób są zaprojektowane, zapewniają delikatny efekt powiększenia oczu. Występują one w trzech unikatowych kolorach: Caribbean Aqua, Pacific Blue oraz Sea Green, dlatego nadają się głównie dla osób o niebieskich bądź zielonych oczach. Szkła te również pochwalić się mogą wysoką tlenoprzepuszczalnością oraz uwodnieniem, które to parametry gwarantują maksymalny komfort i bezpieczeństwo noszenia.

Soczewki Freshlook Colors zapewniają bardziej zdecydowany efekt na oczach i silniejsze krycie, dlatego w ich przypadku można liczyć na diametralną zmianę wyglądu. Nie znaczy to, że wyglądają sztucznie - wręcz przeciwnie! Efekt, jaki zapewniają na oczach jest bardzo naturalny i nienachalny. Twoi znajomi z pewnością zauważą różnicę w Twoim wyglądzie, pozostali będą tylko podziwiać piękno Twoich oczu. One również wyposażone są w wachlarz mocy korekcyjnych, dzięki czemu nadają się do codziennego użytkowania nawet przez osoby, których wzrok nie jest idealny.

Marka Freshlook to również kolorowe soczewki jednodniowe, czyli linie Illuminate oraz One Day. Freshlook Illuminate reprezentują popularne zwłaszcza w Azji soczewki typu circle lens. Wyposażone są w minimalną ilość pigmentu na obszarze tęczówki, wyraźnie zaznaczona jest jednak u nich zewnętrzna obwódka, czyli tzw rant. Dzięki rantowi tęczówka staje się wyrazista i sprawia wrażenie większej niż w rzeczywistości. Dostępne są tylko w dwóch kolorach: Freshlook Illuminate Jet Black oraz Rich Brown. Seria One Day to z kolei jednodniowa wersja nieco okrojonej linii soczewek ColorBlends. Idealna dla osób, które nigdy nie próbowały kolorowych soczewek, lub chcą nosić je jedynie okazjonalnie, oferuje 4 delikatne kolory zapewniające realistyczną metamorfozę. Oczywiście i one oferują korekcję wzroku a także wygodę oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Jeśli więc planujesz zacząć swoją przygodę z kolorowymi soczewkami kontaktowymi, wypróbuj soczewki Freshlook - ich nienaganne parametry bezpieczeństwa i wygody oraz oszałamiające barwy sprawią, że na pewno się nie zawiedziesz.

Freshlook Colorblends Honey na oku @merrysynth

Opinie Klientów o: Soczewki FreshLook

Liczba opinii: 110
Ocena: 4.1 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.