Soczewki Dailies

Produkty z najwyższej klasy materiałów o doskonałym uwodnieniu.

Zalety soczewek Dailies

Soczewki DailiesDoceniane przez rosnącą liczbę pacjentów i użytkowników, soczewki Dailies firmy Alcon wybierane są za sprawą swoich licznych zalet, do których należą fantastyczny komfort, bezkonkurencyjna wygoda oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Podobnie jak wszystkie jednodniowe soczewki, szkła kontaktowe Dailies preferowane są głównieprzez osoby, które na co dzień noszą okulary, lecz okazjonalnie przerzucają się na soczewki, aby bezpiecznie uprawiać sport, wyjść na imprezę czy inne spotkanie towarzyskie. Soczewki jednodniowe nie wymagają pielęgnacji, namaczania czy czyszczenia i mogą pozostawać w swoich fabrycznych opakowaniach miesiącami a nawet latami zanim zostaną otwarte i użyte. Zawsze są świeże i wolne od zanieczyszczeń (gdyż osady nie mają czasu się na nich nadbudować), co czyni je doskonałą opcją dla alergików oraz osób o wyjątkowo wrażliwych oczach. Co więcej, w sytuacji uszkodzenia lub zabrudzenia soczewki (np. jeśli do oka dostanie się woda), soczewki można po prostu wyrzucić bez żalu wymieniając je na świeżą parę z opakowania, ponosząc przy tym minimalny koszt.

W tym momencie soczewki Dailies reprezentowane są przez dwie linie: AquaComfort Plus oraz Total 1, które różnią się kilkoma podstawowymi cechami. Soczewki Dailies AquaComfort Plus (dostępne w wersji sferycznej, torycznej oraz progresywnej do korekcji odpowiednio daleko- i nadwzroczności, astygmatyzmu i starczowzroczności) wykorzystują zaawansowane składniki nawilżające, które sprawiają, że są one komfortowe przez cały dzień. Specjalny lubrykant PVA powleka soczewkę i oko przy każdym mrugnięciu, dzięki czemu oczy są doskonale nawilżone, a ryzyko rozwinięcia objawów zespołu suchego oka jest zminimalizowane.

Seria Total 1 to najnowszy członek rodziny soczewek Dailies, który zaprojektowany został z użyciem rewolucyjnej technologii umożliwiającej zróżnicowany gradient uwodnienia. Oznacza to, że zewnętrzna powierzchnia soczewki ma większą zawartość wody (aż do 80%) w porównaniu z jej wnętrzem (które nie ma styczności z okiem, w związku z czym nie musi być aż tak uwodniona). W związku z tym soczewki te nigdy nie podrażniają oczu i pozostają wilgotne przez cały dzień, nawet jeśli nosisz je w trudnych warunkach (w pomieszczeniach z klimatyzacją czy w samolocie). Ponadto, dzięki zastosowaniu substancji zwanej fosfatydylocholiną, która naturalnie występuje w filmie łzowym człowieka, soczewki te stają się prawie niewyczuwalne na oczach - do tego stopnia, że łatwo zapomnieć, że się je nosi.

Wypróbuj już teraz jedne z soczewek Dailies - ich jakość oraz komfort zostawiają konkurencję daleko w tyle.

Opinie Klientów o: Soczewki Dailies

Liczba opinii: 26
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.