Soczewki CooperVision

Najwyższy poziom precyzji w korekcji wad wzroku.

Co wyróżnia soczewki CooperVision?

Soczewki CoopervisionDostępne w różnych modalnościach, konstrukcjach i mocach, soczewki kontaktowe CooperVision spełniają potrzeby niezwykle szerokiej grupy pacjentów.

Nasz wybór soczewek kontaktowych tego giganta obejmuje wszystkie popularne marki producenta, takie jak Biofinity, MyDay i Proclear.

Najprzystępniejsze z nich, soczewki Proclear, produkowane są w wielu wariantach. Najbardziej podstawowe produkty z tej linii, nazwane po prostu "Proclear", wykorzystują opatentowaną przez firmę technologię PC (powodującą, że są one stale wilgotne i świeże dzięki przyciąganiu cząsteczek wody), mają wysoką zawartość wody (62%), a także doskonałą przepuszczalność tlenu. Wszystkie te cechy w połączeniu zapewniają fantastyczny komfort nie tylko przez cały dzień, ale także do ostatniego dnia okresu wymiany soczewek. Do tego dostępne są w niezwykle szerokim zakresie mocy (od -20,00 do +20,00), co czyni te miesięczne szkła kontaktowe doskonałym wyborem dla osób z silnymi wadami wzroku.

Soczewki kontaktowe Proclear Multifocal, Proclear Multifocal XR oraz Proclear Multifocal Toric zostały opracowane z myślą o pacjentach ze starczowzrocznością, czyli schorzeniem, które pojawia się zazwyczaj po czterdziestym roku życia i polega na stopniowo pogarszającej się zdolności do skupiania wzroku na bliskich obiektach. Aby skutecznie korygować prezbiopię, firma Cooper Vision stworzyła technologię zwaną Balanced Progressive, która dzieli soczewkę na 3 strefy optyczne, z czego każda jest dla innych odległości. Rezultaty są niesamowite: brak konieczności noszenia innej korekcji wzroku i całkowita wolność od okularów!

Dla tych, którzy wolą soczewki jednodniowe, amerykańska marka oferuje Proclear 1 Day, szkła hydrożelowe charakteryzujące się doskonałą przepuszczalnością tlenu i nawilżeniem (dzięki technologii PC i odpowiedniej zawartości wody). Co więcej, jak wszystkie jednodniowe szkła kontaktowe, Proclear 1 Day są zawsze świeże i czyste, bez osadów białkowych i nie wymagają absolutnie żadnej pielęgnacji. Dzięki temu są fantastycznym wyborem dla okazjonalnych użytkowników soczewek kontaktowych, osób uprawiających sport i alergików. Co ciekawe, soczewki te dostępne są również w wersji wieloogniskowej, która łączy w sobie wszystkie zalety związane z komfortem i wygodą użytkowania soczewek Proclear 1 Day oraz zaawansowane rozwiązania optyczne znajdujące się w Proclear Multifocal.

Kolejna popularna rodzina soczewek kontaktowych opracowana przez omawianego producenta nosi nazwę Biofinity i obejmuje produkty sferyczne, toryczne i wieloogniskowe, a także specjalną linię soczewek dla osób ze szczególnie silnymi wadami wzroku.

Soczewki Biofinity (dostępne w naszym sklepie internetowym w opakowaniach po 3 i 6 soczewek) wykorzystują autorską technologię Aquaform firmy Cooper Vision (dzięki czemu są zawsze wilgotne i świeże) oraz niezwykle oddychający materiał silikonowo-hydrożelowy (określany jako comfilcon A). Co najważniejsze jednak, te miesięczne kontakty są zatwierdzone do 7-dniowego ciągłego noszenia, co oznacza, że można je założyć i zapomnieć o nich na cały tydzień! Co za wygoda! Specjalna technologia obróbki powierzchni sprawi, że będą one wolne od osadów, więc Twoje widzenie będzie tak samo doskonałe w siódmym dniu, jak w pierwszym. A jeśli Twoja recepta jest zbyt silna dla zakresu mocy oferowanych przez standardowe soczewki Biofinity, możesz wybrać Biofinity XR, które korygują wady refrakcji od -20.00 do +15.00. Zachowując komfort i wygodę zwykłych soczewek Biofinity, Biofinity Toric wzbogacają je o zaawansowaną technologię stabilizującą i najnowocześniejszą optykę dla doskonałej korekcji wzroku.

Soczewki kontaktowe MyDay, wyposażone w innowacyjną technologię Smart Silicone, to najnowsze i najbardziej zaawansowane jednodniowe soczewki amerykańskiego producenta. Technologia Smart Silicone pozwala na zmniejszenie ilości silikonu w materiale bez zmniejszenia jego oddychalności. W efekcie soczewki są niezwykle świeże, nawilżone i komfortowe, nawet po długim dniu noszenia.

Sprawdź, które soczewki kontaktowe Cooper Vision najlepiej spełniają Twoje wymagania i kup je już teraz! Na pewno się nie zawiedziesz!

Opinie Klientów o: Soczewki CooperVision

Liczba opinii: 24
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.