Soczewki ColourVue

Niewyczerpane źródło inspiracji dla codziennych stylizacji oraz szalonych przebrań.

Soczewki kontaktowe ColourVue

Soczewki ColourVueProdukowane przez firmę MaxVue Vision soczewki ColourVue dostępne są w niesamowitej wręcz gamie wzorów i kolorów. Nie istnieje stylizacja, której nie dałoby się uzupełnić którymś z modeli dostępnych w tej gamie szkieł kolorowych. Wzory i odcienie wahają się od dyskretnych i naturalnych, idealnie pasujących do romantycznych kolacji czy spotkań biznesowych aż do totalnie zwariowanych, które perfekcyjnie sprawdzą się na halloweenowej imprezie czy na konwencie. Możesz dzięki nim zmienić się na przykład w wilkołaka, wampira czy zombie a Twój kostium nabierze całkowicie nowego wymiaru. A jeśli zdecydujesz się na bardziej tradycyjny wzór, Twoje oczy nabiorą nie tylko nowego koloru, ale też głębię spojrzenia i piękny blask.

Nasze szkła kontaktowe marki ColourVue zamówić można w szerokim wachlarzu parametrów. Oprócz soczewek w tradycyjnym rozmiarze posiadamy też wielkie soczewki sclera na całe oko, które przykrywają nie tylko tęczówkę, ale też białko oka (twardówkę), dając niesamowity, przerażający wręcz efekt.

Co więcej, wiele z oferowanych przez nas modeli szkieł tej marki występuje w mocach korekcyjnych, sprawiając, że stają się one doskonałym dodatkiem do codziennego makijażu.

W związku z tym, że firma MaxVue przykłada szczególną uwagę do rozwoju nowych technologii, wszystkie szkła marki produkowane są przy użyciu nowoczesnych materiałów, zapewniając całodzienny komfort oraz bezpieczeństwo. Ich miękkość oraz zawartość wody jest równie wysoka co w soczewkach typowo korekcyjnych, tak więc mogą one być używane z tą samą częstotliwością i przez porównywalne okresy. Co więcej, jeśli są odpowiednio czyszczone i namaczane w płynie dezynfekującym, mogą być wymieniane na nowe nawet co trzy miesiące lub nawet raz na rok, w zależności od modelu.

Oczywiście większe modele soczewek ColourVue, takie jak sclera 22mm czy mini sclera 17mm wymagają nieco więcej czasu, aby się do nich przyzwyczaić oraz opanować ich zakładanie, jednak, jak zaznaczają nasi Klienci, efekt, jaki zapewniają te fantastyczne szkła jest wart kilku chwil poświęconych na dodatkowe ćwiczenia. Poza tym, szkła te są dużo wygodniejsze, niż mogłoby się wydawać i nauka wbrew pozorom nie trwa długo.

Jedną z zalet marki jest to, że często dodaje nowe wzory i kolory do katalogu swoich produktów, umożliwiając użytkownikom tworzenie nowych stylizacji, gdy tylko najdzie ich ochota. Oferta soczewek ColourVue wciąż rośnie a wyobraźnia projektantów firmy MaxVue zdaje się nie mieć granic. Niezależnie od tego, czy pracują nad linią kosmetycznych soczewek, czy tych szalonych, zawsze wpadają na niesamowite pomysły.

Poza soczewkami kontaktowymi, kategoria marki zawiera również płyny do czyszczenia szkieł (z załączonymi pojemniczkami do ich przechowywania), które zapewniają perfekcyjnie dobraną pielęgnację tych unikatowych szkieł w rozsądnych cenach.

Nie czekaj, sprawdź kolekcję soczewek ColourVue i wybierz model dla siebie.

Opinie Klientów o: Soczewki ColourVue

Liczba opinii: 776
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


3 Tone Blue
3 Tone Blue
60.69zł
3 Tone Brown
3 Tone Brown
60.69zł
3 Tone Green
3 Tone Green
60.69zł
3 Tone Grey
3 Tone Grey
60.69zł
3 Tone Violet
3 Tone Violet
60.69zł
Anaconda
Anaconda
77.99zł
Avatar
Avatar
77.99zł
Barbie Pink
Barbie Pink
77.99zł
Big Eyes Cool Blue
Big Eyes Cool Blue
64.99zł

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.