Soczewki Biotrue

Produkty inspirowane naturalną fizjologią ludzkiego oka

Soczewki i płyny Biotrue

Biotrue contact lenses and lens care solution from Bausch & LombLinia produktów Biotrue została opracowana i wprowadzona na rynek przez renomowanego producenta soczewek kontaktowych i płynów do ich czyszczenia, firmę Bausch + Lomb. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło im stworzyć produkty charakteryzujące się doskonałym komfortem, bezpieczeństwem i niezawodnością. To, co wyróżnia je w portfolio B+L to inspiracja biologią ludzkiego oka. Gama produktów Biotrue obejmuje soczewki kontaktowe jednodniowego użytku oraz płyny do czyszczenia soczewek.

Rodzina soczewek kontaktowych Biotrue ONEday

Te jednodniowe soczewki pokrywają zapotrzebowanie na korekcję wzroku we wszystkich rodzajach wad, które w ten sposób mogą być korygowane: krótkowzroczności, nadwzroczności, astygmatyzmie oraz starczowzroczności.

Soczewki Biotrue ONEday to jednodniowe szkła do korekcji krótkowzroczności i nadwzroczności w szerokiej gamie mocy. Mogą ich używać osoby o wadzie wzroku aż do -9.0 dioptrii.

Biotrue ONEday for Astigmatism, poza korekcją krótko- czy nadwzroczności korygują również astygmatyzm. Dzięki temu, że wyposażono je w dodatkową technologię stabilizacji, pozostają one w tej samej pozycji na oku przez cały czas, zapewniając doskonałą ostrość widzenia pozbawioną efektu aureoli czy rozmyć. Dostępne są w czterech cylindrach i w podobnym zakresie mocy sferycznych co tradycyjne soczewki Biotrue ONEday.

Biotrue ONEday for Presbyopia przeznaczone są dla tych z nas, którzy mają problemy z widzeniem obiektów z bliska ze względu na swój wiek. Te wieloogniskowe soczewki kontaktowe cechują się opatentowaną 3-strefową progresywną konstrukcją (3-Zone Progressive Design), która dzieli soczewkę na trzy strefy optyczne, pomagając użytkownikom widzieć wyraźnie ze wszystkich odległości, niezależnie od wieku. Z tymi szkłami żadne okulary do czytania nie są potrzebne.

Cechą charakterystyczną wszystkich soczewek kontaktowych Biotrue ONEday jest ich wysoki poziom nawilżenia, który naśladuje ludzki film łzowy. Ich producent, firma Bausch+Lomb zapewnia, że ​​zawierają aż 78% wody i zatrzymują prawie 100% tej ilości po imponującym, 16-godzinnym czasie użytkowania. To znacznie więcej niż jest w stanie zaoferować jakakolwiek inna marka soczewek kontaktowych dostępna obecnie na rynku.

Kolejną zaletą tych jednorazowych soczewek, która czyni je wyjątkowymi w porównaniu z innymi markami, jest to, że wszystkie zostały wyposażone w filtr UV - atrybut obecny jeszcze tylko w produktach marki Acuvue. Filtr UV zawarty w soczewkach Biotrue ONEday blokuje ponad 95% promieniowania UVB i ponad 50% promieniowania UVA.

Płyn do soczewek Biotrue

Oprócz soczewek jednodniowych linia Biotrue zawiera także płyn do czyszczenia szkieł inspirowany fizjologią ludzkiego oka. Ten uniwersalny płyn do pielęgnacji soczewek zawiera składniki znajdujące się w ludzkim filmie łzowym, co pozytywnie wpływa na komfort i uczucie świeżości czyszczonych i przechowywanych w nim soczewek kontaktowych. Dzięki dodatkowi hialuronianu naturalnie występującego w łzach płyn Biotrue doskonale nawilża soczewki nawet do 20 godzin użytkowania. Co więcej, ma takie samo pH jak ludzki film łzowy, dzięki czemu soczewki są bardziej kompatybilne z oczami, a także usprawniony jest proces ich dezynfekcji podczas czyszczenia i namaczania. Skoro mowa o dezynfekcji, płyn Biotrue zawiera nie jeden, ale dwa środki dezynfekujące, które w połączeniu z doskonałym pH zapewniają fantastyczne rezultaty, utrzymując Twoje kontakty w nienagannej czystości. Jednocześnie nie ma to wpływu na zdrowe białka naturalnie występujące w filmie łzowym, dzięki czemu mogą one nadal wykonywać swoją pracę i utrzymywać oczy w zdrowiu i komforcie podczas noszenia soczewek. Według badań producenta 9 na 10 osób przyznaje, że wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek Biotrue pomaga ich soczewkom zachować komfort i wilgotność przez cały dzień.

Dlaczego warto spróbować produktów Biotrue?

Zapytaj swojego optometrystę, czy możesz spróbować przejść na soczewki kontaktowe Biotrue lub płyny do pielęgnacji soczewek tej marki, jeśli masz którykolwiek z następujących problemów:

  • suche i swędzące oczy spowodowane noszeniem soczewek kontaktowych
  • uczucie dyskomfortu po kilkugodzinnym używaniu szkieł
  • problemy z właściwą pielęgnacją i konserwacją soczewek
  • alergia

Ta nowoczesna rodzina soczewek i płynów od firmy Bausch+Lomb oferuje idealny komfort, uczucie świeżości i doskonałe bezpieczeństwo użytkowania. Warto je wypróbować, jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z soczewkami lub jeśli Twoje dotychczasowe szkła nie zapewniają dostatecznego komfortu i ostrości widzenia. Ich renomowany producent jest ekspertem w swojej dziedzinie, dzięki czemu stworzył niezawodną i popularną na całym świecie linię produktów.

Opinie Klientów o: Soczewki Biotrue

Liczba opinii: 6
Ocena: 4.8 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.