Soczewki Biofinity

Zaawansowane szkła do ciągłego noszenia produkcji marki CooperVision.

Dla kogo przeznaczone są soczewki Biofinity?

Soczewki BiofinityDla wszystkich osób, które wymagają bezbłędnej korekcji wzroku oraz uczucia komfortu i nawilżenia oczu przez cały dzień mamy dobrą wiadomość: jesteście we właściwym miejscu. Soczewki Biofinity produkowane przez renomowaną amerykańską markę CooperVision mogą poszczycić się znakomitą tlenoprzepuszczalnością, która sprawia, że oko oddycha swobodnie od momentu założenia soczewki aż do jej ściągnięcia. Dzięki temu oczy, pomimo obecności soczewki, przez cały czas są białe, świeże i wypoczęte. Efektywna przepuszczalność tlenu jest również czynnikiem, który umożliwia użytkownikom soczewek Biofinity korzystanie z ich dobrodziejstw także w nocy oraz podczas długich dyżurów czy też nocnych zmian, a to dlatego, że można w nich spać. Oczywiście nie powinno się robić tego nagminnie, albowiem żaden producent nie zaleca spania w soczewkach, ale szkła do ciągłego noszenia, jakimi są m. in. Biofinity są do tego celu jak najbardziej przystosowane i bezpieczne. Z tego względu wszystkie soczewki z rodziny Biofinity zostały dopuszczone do użytku również podczas snu i to aż przez 29 nocy z rzędu.

Dzięki zastosowaniu przez producenta, firmę CooperVision, opatentowanej technologii Aquaform, soczewki Biofinity nie tylko znakomicie oddychają, ale są również doskonale nawilżone. Technologia ta umożliwiła stworzenie soczewek silikonowo-hydrożelowych trzeciej generacji, których praktycznie nie czuć na oczach, nawet po wielu godzinach noszenia. Uczucie nawilżenia utrzymuje się do końca dnia, dzięki czemu zbędne staje się użycie kropli nawilżających. Osoby pracujące przed komputerem, prowadzące samochód czy też wykonujące prace w ostrym oświetleniu chwalą produkty linii Biofinity za ich komfort i wygodę użytkowania. Komfort zapewniony jest przede wszystkim dzięki efektywnemu transferowi tlenu oraz nawilżeniu soczewek, które to czynniki łącznie redukują symptomy zespołu suchego oka. W przypadku osób, które decydują się na spanie w soczewkach wygoda jest bezsporna - nie ma potrzeby mycia ani przechowywania szkieł, a więc zbędne stają się pojemniczki i płyn. Soczewki raz założone zdejmuje się po maksymalnie 30 dniach i wyrzuca.

Rodzina soczewek Biofinity obejmuje wachlarz produktów, które spełnią wymagania korekcyjne praktycznie każdego potencjalnego użytkownika szkieł. Oprócz klasycznych soczewek sferycznych Biofinity występujących w wariancie 3- i 6-sztukowym, CooperVision oferuje również Biofinity XR, które zawierają wysoki zakres mocy korekcyjnych (od -12.50 do -20.00 oraz od +8.50 do +15.00) oraz Biofinity Multifocal - progresywne soczewki dla osób wymagających korekcji starczowzroczności. Z myślą o osobach z astygmatyzmem przygotowano dwa produkty: Biofinity Toric o standardowej rozpiętości mocy i cylindrów oraz Biofinity XR Toric, których wartości cylindrów wykraczają poza standardowy zakres (od -2.75 do -5.75).

Opinie Klientów o: Soczewki Biofinity

Liczba opinii: 18
Ocena: 4.6 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.