Soczewki Bausch & Lomb

Bardzo popularna w Polsce, jedna z najstarszych marek soczewek kontaktowych.

Z czego słyną soczewki Bausch&Lomb?

Były to pierwsze miękkie soczewki kontaktowe wprowadzone na amerykański rynek i nadal pozostają jednymi z bardziej innowacyjnych i poważanych marek w tej branży. Firma słynie nie tylko z soczewek kontaktowych o długiej tradycji, ale także z produkcji sprzętu optycznego, urządzeń medycznych oraz farmaceutyków, w tym kropli do oczu.

W naszym sklepie oferujemy wszystkie dostępne na rynku soczewki Bausch&Lomb a także całe portfolio produktów do ich pielęgnacji tej marki. Najbardziej znaną i popularną linią szkieł kontaktowych tej firmy są soczewki Soflens, których produkcja sięga początku lat 70-tych ubiegłego wieku. Co oczywiste, od tamtego czasu soczewki te uległy sporym zmianom, które sprawiły, że stały się one jeszcze wygodniejsze i skuteczniejsze w korygowaniu rozmaitych wad wzroku, np. astygmatyzmu.Co więcej, pojawiły się one również w wersji jednodniowej, która z każdym rokiem zyskuje na popularności.

BioTrue ONEday - soczewki Bausch&LombLinie PureVision oraz BioTrue zostały wprowadzone na rynek później, jednak już teraz stanowią pierwszy wybór wielu specjalistów oraz użytkowników szkieł. Soczewki PureVision oferują znakomitą korekcję bardzo szerokiego zakresu wad refrakcyjnych, od nadwzroczności poprzez krótkowzroczność aż po astygmatyzm i starczowzroczność. Co więcej, niektóre z produktów tej marki przeznaczone są do ciągłego noszenia (również w nocy), dzięki czemu doskonale nadają się dla osób, które cenią sobie wygodę lub mają problem z zasypianiem w soczewkach.

Soczewki BioTrue ONEDay wykonane są z innowacyjnego materiału nazywanego przez producenta “Hiperżel” (HyperGel™), który posiada na swojej powierzchni warstwę lipidową przypominającą naturalny film łzowy człowieka, dzięki czemu soczewki te są niesamowicie komfortowe i dobrze nawilżone. Co więcej, szkła te mają dokładnie takie samo uwodnienie jak rogówka oka, wynoszące 78%. Te dwie cechy sprawiają, że soczewki te doskonale się nosi i bardzo łatwo zapomnieć, że w ogóle ma się je na oczach.

Płyny Bausch&Lomb

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko soczewki Bausch&Lomb, ale również całą gamę produktów do pielęgnacji szkieł tej marki. Płyn do soczewek BioTrue, podobnie jako soczewki z tej linii, stworzony został z wykorzystaniem technologii inspirowanych naturą i fizjologią ludzkiego oka. Aby osiągnąć jak najwyższą kompatybilność z naturalnym filmem łzowym producent opracował specjalną formułę opartą o hialuronian sodu, substancję naturalnie występującą we łzach, a także zadbał o to, aby ph roztworu było identyczne z ludzkim filmem łzowym.

Z kolei płyn Renu Multiplus poszczycić się może wyjątkową skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń i osadów białkowych z powierzchni soczewek, zapewniając przy tym optymalne nawilżenie i komfort soczewek. Może być stosowany do czyszczenia wszystkich rodzajów soczewek, jednak najbardziej poleca się go do pielęgnacji soczewek miesięcznych i trzymiesięcznych.

Nie można zapomnieć również o kroplach do oczu produkowanych przez firmę Bausch&Lomb. Krople Renu Multiplus zawierają poliwinylopirolidon (inaczej powidon), który chroni rogówkę i utrzymuje uczucie świeżości i nawilżenia oczu przez cały dzień. Krople te mogą być stosowane razem z miękkimi soczewkami kontaktowymi przez miesiąc od otwarcia butelki.

Opinie Klientów o: Soczewki Bausch & Lomb

Liczba opinii: 30
Ocena: 4.5 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.