Soczewki Alcon

Obejmują marki takie jak Air Optix, Dailies czy Freshlook.

Soczewki kontaktowe Alcon

Wysoka jakość, niezawodność i innowacyjność to wartości szczególnie cenione przez użytkowników soczewek firmy Alcon (uprzednio produkowanych i sprzedawanych pod banderą marki Ciba Vision). Firma założona ponad siedemdziesiąt lat temu początkowo jako malutka teksańska apteka przez lata wyrosła na giganta branży farmaceutycznej oraz jednego z najbardziej poważanych producentów soczewek kontaktowych.

Soczewki Alcon to propozycja dla osób w każdym wiekuAlcon oferuje różne warianty i linie swoich produktów, takie jak Air Optix, Dailies czy Freshlook. Oprócz soczewek w asortymencie posiada również płyny do ich pielęgnacji spod bandery OptiFree oraz krople do oczu Systane. Wszystkie te produkty cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród użytkowników oraz specjalistów.

Znane z wyjątkowego komfortu, jaki zapewniają oraz fantastycznej tlenoprzepuszczalności soczewki miesięczne kontaktowe Air Optix są jedymi z najpopularniejszych produktów firmy. Wytwarzane są w kilku wersjach, z czego niektóre zostały dopuszczone do ciągłego użytku, co oznacza, że mogą być noszone bez przerwy przez cały miesiąc. Są również dostępne w wersji kolorowej, dodając do swojego niebywałego komfortu i niezawodności aspekt kosmetyczny.

Linia soczewek Dailies znana jest z kolei ze swojej wygody oraz bezpieczeństwa. Należące do coraz popularniejszej kategorii soczewek jednodniowych szkła te coraz częściej polecane są przez specjalistów osobom zaczynającym przygodę z soczewkami i dzieciom a także osobom zabieganym, uprawiającym sporty, często podróżującym czy też cierpiącym na alergie. W zależności od zastosowanego materiału oraz najważniejszych cech soczewek firma podzieliła te soczewki jednodniowe na dwie linie: Dailies AquaComfort Plus oraz Dailies Total 1. W naszym sklepie znajdziesz obie z nich.

Kolejnym przedstawicielem reprezentującym soczewki Alcon jest linia Freshlook. Zapewniają one okazję do stworzenia praktycznie nieograniczonej liczby “looków” od całkiem subtelnego podkręcenia koloru oczu aż po totalną metamorfozę. Dzięki temu, że dostępne są w szerokim wachlarzu mocy korekcyjnych, umożliwiają zmianę wyglądu niezależnie od okazji oraz zapewniają korekcję przeróżnych wad wzroku, również na co dzień.

Produkty firmy Alcon obejmują nie tylko ssoczewki kontaktowe, ale też płyny do ich pielęgnacji, zarówno te doskonale czyszczące (Opti-Free PureMoist) jak i wielofunkcyjne (Opti-Free Express, Opti-Free RepleniSH), a także krople do oczu przeznaczone dla użytkowników szkieł kontaktowych (Opti-Free Pro, Systane Hydration).

W naszym internetowym sklepie kupisz wszystkie soczewki Alcon w przystępnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Opinie Klientów o: Soczewki Alcon

Liczba opinii: 193
Ocena: 4.4 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


Precision 1 30 szt.
Precision 1 30 szt.
95.99zł 109.99zł
Precision 1 for Astigmatism 30 szt.
Precision 1 for Astigmatism 30 szt.
127.99zł 139.99zł
Air Optix Aqua 3 szt.
Air Optix Aqua 3 szt.
63.99zł 69.99zł
Air Optix Aqua 6 szt.
Air Optix Aqua 6 szt.
119.99zł 129.99zł
Air Optix Aqua Multifocal 3 szt.
Air Optix Aqua Multifocal 3 szt.
109.99zł 119.99zł
Air Optix Colors Blue 2 szt.
Air Optix Colors Blue 2 szt.
79.99zł 95.99zł
Air Optix Colors Brown 2 szt.
Air Optix Colors Brown 2 szt.
79.99zł 95.99zł
Air Optix Colors Gray 2 szt.
Air Optix Colors Gray 2 szt.
79.99zł 95.99zł
Air Optix Colors Green 2 szt.
Air Optix Colors Green 2 szt.
79.99zł 95.99zł
Air Optix Colors Honey 2 szt.
Air Optix Colors Honey 2 szt.
79.99zł 95.99zł