Soczewki kolorowe

Oferujemy szkła kolorowe zerówki jak i korekcyjne - setki kolorów i wzorów do wyboru.

Kolorowe soczewki dostępne w mocach i zerówki

Pragniesz, aby Twoje oczy przybrały wyjątkową barwę, a spojrzenie stało się intrygujące? Wybierz kolorowe soczewki kontaktowe! Dzięki nim podkreślisz swój styl i charakter – w każdej sytuacji będziesz się wyróżniać! W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zerówek oraz szkieł z mocami z różnych kolekcji. Oferujemy czarne soczewki idealne zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje. Nasze brązowe soczewki dodadzą nutę uwodzicielskości każdej jasnookiej osobie. Z kolei niebieskie soczewki z naszej kolekcji przykryją zarówno jasną jak i ciemną tęczówkę. Wszystkie proponowane przez nas szkła to wysokiej jakości produkty, cechujące się doskonałym komfortem oraz bezpieczeństwem używania. Kolorowe zerówki to doskonała propozycja dla osób bez wad wzroku, które po prostu chą zmienić swój wygląd, natomiast barwne soczewki z mocami dedykowane są dla osób wymagających dodatkowej korekcji wzroku. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami.

Niebieskie soczewki kolorowe na oczach Joanny CesarzWprowadzenie na rynek soczewek przez wielu postrzegane jest jako rewolucja na rynku usług optycznych i początek końca ery okularów. Wiele osób zaczęło używać ich jako wygodnej alternatywy dla okularów przy okazji uprawiania sportów i podczas specjalnych okazji. Szkła kontaktowe umożliwiły ludziom z wadami wzroku zachowanie swojego naturalnego wyglądu przy jednoczesnej poprawie jakości życia. Obecnie nieco wolniejsza, ale równie znacząca rewolucja ma miejsce na rynku optycznym jak i kosmetycznym i ma ona związek z kolorowymi soczewkami kontaktowymi. Dzięki nim, użytkownicy soczewek mogą nie tylko zrezygnować z okularów, zachowując swój naturalny wygląd, ale również zmienić go wedle własnego uznania. Sklep internetowy Optyk Rozmus oferuje szeroką gamę szkieł o różnych barwach i wzorach. Wszystkie z proponowanych produktów pochodzą od najlepszych producentów i reprezentują nienaganną jakość.

Jest wiele powodów, dla których ludzie decydują się zamienić okulary na soczewki. Względy estetyczne są oczywiście jednymi z ważniejszych. Barwne soczewki kontaktowe nie tylko korygują wzrok, ale także zmieniają wygląd osób je noszących. Biorąc pod uwagę gamę produktów obecnych dziś na rynku, można być pewnym, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby bez wad wzroku mogą cieszyć się ich dobrodziejstwem dzięki ich dostępności w mocach zerowych.

Kosmetyczne soczewki dla zmiany wyglądu

Gdy zmieniające kolor oczu soczewki były wprowadzane na rynek, ich głównym miejscem zastosowania były imprezy, na których zmiana wyglądu grała dużą rolę. Dzięki nim, możliwa stała się całkowita metamorfoza i maksymalne dopracowanie stroju. Z czasem jednak, osoby chcące zmienić swój codzienny wygląd zaczęły nosić je również bez okazji, co podnosiło ich atrakcyjność i pewność siebie.

Optyk Rozmus, oprócz klasycznych kolorowych szkieł kontaktowych, oferuje również takie, które powiększają tęczówkę, delikatnie podkreślają naturalny kolor oczu lub kompletnie zmieniają wygląd osoby (halloweenowe soczewki typu crazy idealne na imprezy). W związku z szybkim postępem technologicznym, kosmetyczne szkła kontaktowe są obecnie produkowane przy użyciu tych samych materiałów silikonowo-hydrożelowych co tradycyjne soczewki korekcyjne. Zapewnia to taki sam poziom komfortu i bezpieczeństwa oraz doskonałą jakość widzenia.

Pomimo faktu, że wiele z naszych kolorowych produktów dostępnych jest w wersji zerowej (bez mocy korekcyjnej) i ich natychmiastowy zakup jest kuszący, warto wcześniej zasięgnąć opinii okulisty lub optyka zanim się to zrobi. Dzięki jego fachowej pomocy, poznasz dokładne wymiary swoich oczu i rodzaje produktów, które byłyby dla Ciebie najodpowiedniejsze. Ponadto, specjalista w dziedzinie medycyny oka na pewno chętnie poinstruuje Cię, jak poprawnie zakładać szkła oraz jak o nie dbać, gdy się ich nie używa. Należy pamiętać, że wkładanie czegokolwiek do oka w sposób niedbały i nieostrożny, zaowocować może poważnymi uszkodzeniami rogówki i podrażnieniem, które zawsze stanowi zagrożenie dla ludzkiego wzroku.

Zdrowie i bezpieczeństwo kolorowych soczewek

Zespół Optyk Rozmus ma swoje korzenie w klinice okulistycznej a wieloletnia praca z lekarzami okulistami oraz najwyższej klasy optykami i kontaktologami zaowocowała tym, że do naszej oferty kolorowych szkieł kontaktowych dopuściliśmy jedynie produkty spełniające najwyższe standardy. Wykonane są one z opatentowanych materiałów: hydrożelowego lub nowszej generacji silikonowo-hydrożelowego. Oba te rodzaje materiałów są bezpieczne, dokładnie przebadane oraz posiadają uznawane na całym świece certyfikaty FDA oraz CE. Zaawansowana technologia zamykania barwnika pomiędzy dwiema ultracienkimi warstwami soczewki gwarantuje jej maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort noszenia. Odpowiednie uwodnienie soczewek oraz dopasowana do fizjologii oka tlenoprzepuszczalność dają pewność, że noszenie tych szkieł jest tak samo komfortowe oraz bezpieczne jak zwykłych szkieł korekcyjnych. W naszym sklepie nie kupisz podróbek ani tanich bubli rodem z bazaru. Zdrowie Twoich oczu jest dla nas najważniejsze!

Większość soczewek kosmetycznych dostępnych jest w mocach korekcyjnych. Są to moce głównie minusowe, do korekcji krótkowzroczności (miopii), albowiem jest to jedna z najczęściej spotykanych refrakcyjnych wad wzroku. Część soczewek oferowana jest również w mocach plusowych, do korekcji dalekowzroczności (hiperopii), na przykład soczewki Freshlook, czy Air Optix Colors. Posiadamy również rewolucyjne soczewki kolorowe do korekcji astygmatyzmu, jedyne w swojej kategorii Queens Solitaire Toric oraz Trilogy Toric firmy Soleko. Produkty te oferują zaawansowaną korekcję nie tylko bardzo wysokich wad wzroku (zarówno krótko- jak i dalekowzroczności), ale także toryczną korekcję astygmatyzmu, co stawia je w pozycji lidera tego typu produktów na polskim rynku.

Barwne szkła można podzielić na trzy główne grupy

  • Crazy, czyli szalone lub “imprezowe” – dostępne w wielu różnych kolorach i wzorach, takich jak kocie oczy, oczy wampira, zombie czy wielkie oczy znane chociażby z teledysku Lady Gagi. W tej grupie produktów znaleźć można wielkie sclera, nieco mniejsze mini sclera a także świecące pod wpływem światła UV glow. Niektóre z nich mogą wyglądać bardzo niepokojąco i dziwacznie i dlatego są popularne przede wszystkim wśród imprezowiczów i szczególnie przydatne na takie okazje jak Halloween czy bale przebierańców. Inne soczewki kolorowe z tej kategorii robią furorę wśród osób, które, chcąc podnieść swoją atrakcyjność a także sprawić aby inni zwracali na nich uwagę, noszą je codziennie. Dobrym przykładem takich soczewek jest marka ColourVue.
  • Zmieniające kolor oczu – soczewki z tej grupy charakteryzują się wyrazistymi kolorami, które całkowicie zmieniają wygląd Twoich oczu, lecz przeznaczone są do codziennego użytku, bo mają kosmetyczny charakter. Z reguły są całkiem nieprzezroczyste, choć oczywiście możliwe jest patrzenie przez nie jako że posiadają one otwór na źrenicę. Przykładami tego rodzaju szkieł są chociażby Solar Blue lub część kryjących tęczówkę soczewek Neo Cosmo.
  • Podkreślające (Enhancing) – delikatnie podkreślające naturalny kolor oczu poprzez lekką zmianę odcienia. Większość tego typu soczewek jest półprzezroczysta. Przykładem są Freshlook Colorblends, lub Queens Solitaire, które bardzo subtelniełączą się z naturalnym kolorem oczu noszącego. Niektóre Neo Cosmo również sprawiają bardzo naturalne wrażenie, jednak potrafią diametralnie zmienić kolor oczu.

Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów, w naszym sklepie oferujemy całą gamę różnokolorowych szkieł. Ponadto, zdajemy sobie sprawę, że kolorowe szkła noszone są nie tylko przez osoby z wadami wzroku ale w dużej mierze również przez ludzi, którym jedynie zależy na poprawie własnego wyglądu lub dobrej zabawie, dlatego w naszej ofercie posiadamy zarówno produkty korekcyjne jak i „planówki” (inaczej zerówki).Różnorodność kolorów i rozmiarów a także mocy korekcyjnych stanowi doskonałą bazę, z której każdy nasz Klient będzie w stanie wybrać produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Podczas zakupu zmieniających wygląd soczewek warto kierować się kryteriami takimi jak karnacja, kolor włosów, naturalna barwa oczu, ulubiony rodzaj makijażu czy styl ubierania. Czynnik, który również powinien zostać wzięty pod uwagę to częstotliwość z jaką należy je wymieniać na nowe – czy lepiej kupić jednodniowe, miesięczne czy nawet roczne.

Niezależnie od tego, czego poszukujesz, Optyk Rozmus to miejsce idealne dla Ciebie. W naszym sklepie z pewnością znajdziesz dokładnie to, czego szukasz!

Joanna Cesarz z soczewkami Solar Blue

Opinie Klientów o: Soczewki kolorowe

Liczba opinii: 765
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


1 Tone Białe (N136)
1 Tone Białe (N136)
36.39zł 38.99zł
1 Tone Brązowe (N134)
1 Tone Brązowe (N134)
36.39zł 38.99zł
1 Tone Fioletowe (N133)
1 Tone Fioletowe (N133)
36.39zł 38.99zł
1 Tone Niebieskie (N131)
1 Tone Niebieskie (N131)
36.39zł 38.99zł
1 Tone Szare (N135)
1 Tone Szare (N135)
36.39zł 38.99zł
1 Tone Zielone (N132)
1 Tone Zielone (N132)
36.39zł 38.99zł
1 Tone Zółte (N138)
1 Tone Zółte (N138)
36.39zł 38.99zł
2 Tone Aqua (N226)
2 Tone Aqua (N226)
36.39zł 38.99zł
2 Tone Fioletowe (N223)
2 Tone Fioletowe (N223)
36.39zł 38.99zł
2 Tone Hazel (N227)
2 Tone Hazel (N227)
36.39zł 38.99zł
2 Tone Niebieskie (N221)
2 Tone Niebieskie (N221)
36.39zł 38.99zł
2 Tone Szare (N225)
2 Tone Szare (N225)
36.39zł 38.99zł
2 Tone Zielone (N222)
2 Tone Zielone (N222)
36.39zł 38.99zł
3 Tone Aqua (N326)
3 Tone Aqua (N326)
36.39zł 38.99zł
3 Tone Blue
3 Tone Blue
60.69zł
3 Tone Brown
3 Tone Brown
60.69zł

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.