Soczewki Jednodniowe

Idealna higiena i maksimum wygody w jednym.

Soczewki kontaktowe jednodniowe

Ludzkie oko, tak jak każdy inny organ ciała, narażone jest na choroby, wady genetyczne I uszkodzenia. Ze względu na swoją delikatną budowę jest to narząd nawet bardziej podatny na wszelkie zranienia. Wiele osób zmagających się z problemami natury okulistycznej, sięga po okulary jako tradycyjne ich rozwiązanie. Ostatnimi czasy jednak, soczewki kontaktowe stają się dużo poularniejszym wyjściem i zajmują coraz więcej miejsca na rynku usług optycznych. Rosnącą popularnością cieszą się zwłaszcza wygodne, jednodniowe soczewki kontaktowe. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, sklep internetowy Optyk Rozmus oferuje ogromny wybór jednodniowych soczewek kontaktowych różnych producentów. Stanowią one bardzo komfortowe rozwiązanie dla użytkowników soczewek, jako że są produktem jednorazowego użytku i mogą zostać po prostu wyrzucone po zużyciu.

Istnieje kilka typów soczewek kontaktowych, które różnią się czasem użytkowania. Mamy więc soczewki miesięczne, które można nosić przez miesiąc a następnie wymienić na nową parę, soczewki dwutygodniowe do półmiesięcznego użytku oraz do ciągłego noszenia. Najpopularniejszym produktem wśród klientów sklepu Optyk Rozmus są jednak soczewki jednodniowe. Soczewki te zazwyczaj zakłada się rano i ściąga i wyrzuca wieczorem, jednak zależnie od okazji wzorzec ten może być odmienny. Dzięki temu, że codziennie używamy świeżej pary soczewek, jakość widzenia każdego dnia jest równie dobra – ostrość nie ulega zaburzeniu, soczewki są czyste i przejrzyste. Wpływa to korzystnie na zdrowie naszych oczu – czysta i świeża soczewka zapewnia oczom odpowiedni poziom nawilżenia i tlenu, co chroni je przed podrażnieniami i suchością. Jednorazowe soczewki kontaktowe są również niezwykle wygodne – nie wymagają codziennego czyszczenia i dezynfekcji, kupna dodatkowych płynów pielęgnacyjnych czy pudełek do ich przechowywania a myśl, że rano czekać na nas będzie świeża para soczewek jest niezwykle pokrzepiająca.

Ze względu na swój krótki okres użytkowania, jednodniowe soczewki nie mają czasu, aby zgromadzić osady białkowe czy inne zanieczyszczenia na swojej powierzchni. Ze względów higienicznych oraz faktu, że są to soczewki nie niosące ryzyka infekcji, polecane są one szczególnie osobom o wrażliwych i skłonnych do alergii oczach.

Soczewki jednodniowe doskonale sprawdzają się podczas uprawiania sportuWiele osób decyduje się na użycie soczewek kontaktowych w sytuacjach, gdy okulary stają się niepraktyczne, np. na siłowni, podczas gry w tenisa czy golfa, itd. Wtedy właśnie jednodniowe soczewki kontaktowe stają się niezwykle przydatne. Również entuzjaści sportów wodnych doceniają zalety soczewek jednodniowych – mogą one zostać wyrzucone po jednokrotnym użyciu, co jest konieczne w sytuacjach, gdy oko wchodzi w kontakt z chlorowaną wodą.

Jednodniowe soczewki kontaktowe są popularne wśród osób, które chodzą na imprezy lub wyjeżdżają na wakacje, gdzie konieczne jest używanie okularów przeciwsłonecznych. Nie muszą one przejmować się koniecznością czyszczenia i przechowywania swoich soczewek – mogą je po prostu wyrzucić po jednorazowym użyciu i cieszyć się z nowej pary każdego ranka.

Jako wiodący dostarczyciel soczewek na internetowym rynku, znamy preferencje klientów i zapewniamy dostęp do produktów tylko najwyższej klasy. Dotyczy to oczywiście wszystkich oferowanych przez nas soczewek, również tych jednorazowych. Przykładem soczewek jednodniowych z najwyższej półki są soczewki Dailies Total 1, które charakteryzują się bezkonkurencyjną przepuszczalnością tlenu i związanymi z tym wysokim bezpieczeństwem dla oczu i maksymalną wygodą noszenia.

Bez względu na to, z jakiego powodu zdecydowałeś się na używanie jednorazowych soczewek kontaktowych, Twoje zdrowie stanowi dla nas najwyższą wartość. Soczewki te dostępne są w różnych opcjach, wiele z nich wykonana jest z cienkiego i lekkiego materiału oraz przy użyciu zaawansowanych technologii, które zapewniają maksymalne natlenienie i nawilżenie soczewek, a co za tym idzie, bezpieczeństwo i wygodę ich użycia. Dzięki temu korzystanie z nich staje się komfortowe i łatwe nawet dla osób, które nie mają doświadczenia w używaniu soczewek kontaktowych. Do najnowszej generacji jednodniowych soczewek zaliczyć można Acuvue Oasys 1 Day, które oprócz tego, że są mocno oddychające, to dodatkowo wyposażone zostały w filtr UV oraz technologię Hydraluxe, która sprawia, że niemal nie czuć ich na oku. Soczewki przeznaczone do noszenia przez dłuższe okresy, np. soczewki miesięczne, narażone są na gromadzenie się osadów białkowych i innych zanieczyszczeń, jeśli nie dba się o nie w sposób prawidłowy. Soczewki jednodniowe pozbawione są powyższej niedogodności – są za każdym razem świeże i niezawodne.

Optyk Rozmus oferuje tylko soczewki znanych i wartych zaufania producentów z całego świata, takich jak: Acuvue Trueye, Dailies czy Freshlook. Każdy z nich znany jest z wykorzystania wysokiej jakości materiałów, rzetelności i troski o zdrowie swoich klientów.

Zanim zatem zdecydujesz się na kupno jednodniowych soczewek kontaktowych od swojego optyka lub w zwykłym sklepie, rzuć okiem na naszą ofertę i ceny, jako że jesteśmy w stanie zaoferować Ci tę samą jakość za dużo niższą cenę. Dzięki nam zaoszczędzisz również czas – Twoje zamówienie szybko trafi pod same drzwi, dzięki czemu unikniesz jakiegokolwiek wychodzenia z domu.

Opinie Klientów o: Soczewki Jednodniowe

Liczba opinii: 106
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.