Soczewki Kontaktowe Biofinity Multifocal

3 szt.

Cena: 114.99 zł  było 129.99 zł Oszczędzasz: 15.00 zł (12%)

Marki: Biofinity
CooperVision
SKU: CV-Biof-Mult

Lewe Oko

BC/DIA :

Moc :

Addycja :

Typ/Dominacja :

Ilość :

Prawe Oko

BC/DIA :

Moc :

Addycja :

Typ/Dominacja :

Ilość :

Soczewki Kontaktowe Biofinity Multifocal

Dlaczego warto kupić Soczewki Kontaktowe Biofinity Multifocal

Jeśli masz 40 lub więcej lat, to prawdopodobnie wiesz, co to znaczy cierpieć na starczowzroczność. Jest to wada, objawiająca się tym, że nie jesteś w stanie przeczytać tekstu bez pomocy okularów do czytania. Na szczęście teraz możesz założyć jedną parę soczewek Biofinity Multifocal i cieszyć się dobrym wzrokiem niezależnie od tego, co właśnie robisz. Te wieloogniskowe (progresywne) soczewki noszone mogą być bez przerwy, nawet w nocy, w trakcie snu, dzięki temu, że zbudowane są z nowej generacji materiału silikonowo-hydrożelowego, a także wyposażone są w technologię Aquaform, która utrzymuje je w odpowiednim nawilżeniu. Oznacza to, że możesz nosić je przez  7 dni i 6 nocy, nie martwiąc się o podrażnienia. Soczewki Biofinity Multifocal zachowują idealną stabilność na oku, co sprawia, że obraz, który do Ciebie dociera jest wyraźny i wolny od zniekształceń.

Cechy:

  • 3 multifokalne (progresywne) soczewki miesięczne w opakowaniu, również do ciągłego noszenia
  • BC/DIA 8.6/14.0
  • Dostępne w wielu mocach od -8.00 do +6.00
  • Cztery moce addycji: +1.00, +1.50, +2.00 oraz +2.50
  • Dwa typy soczewek - dla oka dominującego i niedominującego (parametry N i D)
  • Materiał silikonowo-hydrożelowy comfilcon A
  • Wysoka przepuszczalność tlenu
  • Uwodnienie 48%
  • Opatentowana technologia Aquaform
Porady i tutoriale odnośnie soczewek
Inne soczewki kontaktowe i akcesoria związane z tym produktem

Soczewki kontaktowe Purevision Multifocal to jedyne dostępne na rynku wieloogniskowe, miesięczne soczewki kontaktowe do codziennego jak i przedłużonego noszenia. 6 soczewek w opakowaniu.

6
Purevision MultiFocal
229.99 zł 249.99 zł

Wieloogniskowe soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal to doskonały komfort i ostrość widzenia na każdą odległość. Już nie musisz nosić okularów! 3 soczewki w opakowaniu.

3
Air Optix Aqua Multifocal - 3 soczewki
95.99 zł 119.99 zł

Jednodniowe soczewki kontaktowe do leczenia starczowzroczności wyposażone w specjalny system stabilizacji obrazu oraz trzy czynniki nawiżające Twoje oczy przez cały dzień.

30
Dailies AquaComfort Plus Multifocal Soczewki Kontaktowe
111.99 zł 129.99 zł

Nowoczesne oddychające soczewki Air Optix Aqua wykonane są z materiału silikonowo-hydrożelowego, który przepuszcza do 5 razy więcej tlenu niż tradycyjne soczewki. 3 szt.

3
Air Optix Aqua -  3 soczewki
57.99 zł 69.99 zł

Soflens 66 firmy Bausch & Lomb to jedne z najbardziej zaawansowanych soczewek torycznych, zapewniają doskonałą stabilność i ostrość widzenia. 6 soczewek w opakowaniu.

6
Soflens 66 - Soczewki toryczne
199.99 zł

Soflens 59 to średniouwodnione, miękkie soczewki kontaktowe firmy Bausch & Lomb przeznaczone dla osób z krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością. 6 soczewek w opakowaniu.

6
Soflens 59
59.99 zł

Silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe nowej generacji Air Optix Aqua są stworzone dla wyjątkowego komfortu i zdrowia oczu. Dzięki systemowi Aqua doskonale nawilżają oko. 6 soczewek w opakowaniu.

6
Air Optix Aqua - 6 soczewek
109.99 zł 129.99 zł

Air Optix for Astigmatism to niezwykle stabilne soczewki kontaktowe stworzone specjalnie pod kątem korekcji astygmatyzmu. Dzięki systemowi Precision Balance 8|4 Design pozostają one nieruchome na oku przez cały dzień. 3 soczewki w opakowaniu.

3
Air Optix for Astigmatism - 3 soczewki
78.99 zł 95.99 zł

Z soczewkami Air Optix for Astigmatism Twój wzrok nabierze ostrości a Twój codzienny komfort widzenia znacząco się poprawi. Innowacyjna technologia produkcji zapewnia doskonałe rezultaty. 6 soczewek w opakowaniu.

6
Air Optix for Astigmatism - 6 soczewek
150.99 zł 165.99 zł

Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal to ostre i dokładne widzenie na wszystkie odległości, a przy tym niebywały komfort i wypoczęte oczy. 6 sztuk w pudełku.

6
Air Optix Aqua Multifocal - 6 soczewek
185.99 zł 199.99 zł

Soczewki kontaktowe stworzone do ciągłej pracy, Air Optix Night and Day wykonane są z nowoczesnego materiały silikonowo-hydrożelowego. Dzięki swojej konstrukcji stanowią jeden z najbardziej komfortowych produktów na rynku.

6
Air Optix Night and Day Aqua - 6 soczewek
177.99 zł 195.99 zł

Air Optix Night and Day Aqua to oddychające soczewki kontaktowe, dla ludzi prowadzących intensywny tryb życia. Jeszcze bardziej komfortowe i przepuszczające najwięcej tlenu do oka spośród wszystkich dostępnych miękkich soczewek kontaktowych.

3
Air Optix Night and Day Aqua - 3 soczewki
92.99 zł 105.99 zł