Purevision MultiFocal

6 szt.

Cena: 229.99 zł  było 249.99 zł Oszczędzasz: 20.00 zł (8%)

Marki: PureVision
Bausch & Lomb
SKU: PMF-BL

Lewe Oko

BC/DIA :

Moc :

Addycja :

Ilość :

Prawe Oko

BC/DIA :

Moc :

Addycja :

Ilość :

Purevision MultiFocal

Ocena:

4 Star

Dlaczego warto kupić Purevision MultiFocal

Produkt skierowany do osób cierpiących na starczowzroczność – wadę, w której upośledzone jest widzenie na niewielkie odległości. Jest to wada dość powszechnie występująca u ludzi po 40. roku życia. Na szczęście, dzięki soczewkom Purevision Multifocal fakt, że cierpisz na starczowzroczność nie oznacza jednak, że potrzebujesz okularów do czytania lub z wieloogniskowymi soczewkami. Soczewki PureVision Multifocal wykonane są z wykorzystaniem innowacyjnej budowy, pozwalającej na doskonałe widzenie w każdej odległości. Wysokiej jakości materiał silikonowo-hydrożelowy oraz technologia AerGel zapewniają doskonały komfort i jakość widzenia. Soczewki te sprzedawane są w opakowaniach zawierających 6 sztuk.

Cechy:

  • 6 miesięcznych wieloogniskowych soczewek w opakowaniu
  • BC/DIA 8.6/14.0
  • Dostępne w mocach od +6.0 do -6.0 co 0.25 oraz od -6.0 do -10.0 co 0.5 oraz w 4 opcjach addycji
  • Technologia AerGel dla długotrwałego komfortu
  • Materiał silikonowo-hydrożelowy
Porady i tutoriale odnośnie soczewek

OpiniePurevision MultiFocal

Ocena:

4 Star
 
liczba opinii:1, średnia ocean: 4.0 out of 5 gwiazdek
Hounslow 4 Star “Its nothing to hide that you have to used to those kind of lenses especially if youve never wear such thing in your life.
But, its worth all that effort. Now I feel free from changing my glasses from one to another, depending on the situation.”
Inne soczewki kontaktowe i akcesoria związane z tym produktem

Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal to ostre i dokładne widzenie na wszystkie odległości, a przy tym niebywały komfort i wypoczęte oczy. 6 sztuk w pudełku.

6
Air Optix Aqua Multifocal - 6 soczewek
189.99 zł

Nowoczesne oddychające soczewki Air Optix Aqua wykonane są z materiału silikonowo-hydrożelowego, który przepuszcza do 5 razy więcej tlenu niż tradycyjne soczewki. 3 szt.

3
Air Optix Aqua -  3 soczewki
55.99 zł 58.99 zł

Miesięczne soczewki toryczne Purevision Toric firmy Bausch & Lomb wykonane w technologii Aergel doskonale korygują astygmatyzm. 6 soczewek w opakowaniu.

6
Purevision Toric
199.99 zł 215.99 zł

Soflens 66 firmy Bausch & Lomb to jedne z najbardziej zaawansowanych soczewek torycznych, zapewniają doskonałą stabilność i ostrość widzenia. 6 soczewek w opakowaniu.

6
Soflens 66 - Soczewki toryczne
199.99 zł

Soflens 59 to średniouwodnione, miękkie soczewki kontaktowe firmy Bausch & Lomb przeznaczone dla osób z krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością. 6 soczewek w opakowaniu.

6
Soflens 59
59.99 zł

Silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe nowej generacji Air Optix Aqua są stworzone dla wyjątkowego komfortu i zdrowia oczu. Dzięki systemowi Aqua doskonale nawilżają oko. 6 soczewek w opakowaniu.

6
Air Optix Aqua - 6 soczewek
99.99 zł

Air Optix for Astigmatism to niezwykle stabilne soczewki kontaktowe stworzone specjalnie pod kątem korekcji astygmatyzmu. Dzięki systemowi Precision Balance 8|4 Design pozostają one nieruchome na oku przez cały dzień. 3 soczewki w opakowaniu.

3
Air Optix for Astigmatism - 3 soczewki
78.99 zł 102.00 zł

Z soczewkami Air Optix for Astigmatism Twój wzrok nabierze ostrości a Twój codzienny komfort widzenia znacząco się poprawi. Innowacyjna technologia produkcji zapewnia doskonałe rezultaty. 6 soczewek w opakowaniu.

6
Air Optix for Astigmatism - 6 soczewek
145.99 zł 154.00 zł

Soczewki kontaktowe stworzone do ciągłej pracy, Air Optix Night and Day wykonane są z nowoczesnego materiały silikonowo-hydrożelowego. Dzięki swojej konstrukcji stanowią jeden z najbardziej komfortowych produktów na rynku.

6
Air Optix Night and Day Aqua - 6 soczewek
189.99 zł

Air Optix Night and Day Aqua to oddychające soczewki kontaktowe, dla ludzi prowadzących intensywny tryb życia. Jeszcze bardziej komfortowe i przepuszczające najwięcej tlenu do oka spośród wszystkich dostępnych miękkich soczewek kontaktowych.

3
Air Optix Night and Day Aqua - 3 soczewki
99.99 zł 107.00 zł

Śliczne głęboko fioletowe soczewki Freshlook Colorblends Amethyst to nie tylko zmiana koloru oczu na piękny ametyst ale również poprawa wzroku i niesamowity komfort.

2
Freshlook ColorBlends Amethyst
71.99 zł 79.99 zł

Soczewki Freshlook Colorblends Blue to doskonały wybór dla osób o jasnych oczach, które chciałyby nadać im delikatny, niebieski kolor. Wspaniale sprawdzą się niezależnie od okazji.

2
Freshlook ColorBlends Blue
71.99 zł 79.99 zł