Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal

3 szt.

Cena: 69.99 zł  było 85.99 zł Oszczędzasz: 16.00 zł (19%)

Kategorie produktu: / Proclear / CooperVision / Miesięczne / Do Dali i Bliży
Marki: Proclear
CooperVision
SKU: CV-Prcl-Mltf

Lewe Oko

BC/DIA :

Moc :

Addycja :

Typ/Dominacja :

Ilość :

Prawe Oko

BC/DIA :

Moc :

Addycja :

Typ/Dominacja :

Ilość :

Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal

Dlaczego warto kupić Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal

Te miesięczne soczewki kontaktowe firmy CooperVision łączą w sobie dwie innowacyjne technologie, aby dostarczyć Ci produkt do korekcji starczowzroczności o najwyższej jakości. Technologie te to: technologia PC, która sprawia, że soczewka przyciąga cząsteczki wody do swojej powierzchni, tak, aby utrzymać ją w odpowiedniej wilgotności aż do ostatniego dnia noszenia, oraz technologia Balanced Progressive, która dzieli soczewkę na trzy strefy optyczne. Środkowa strefa pomaga osobom ze starczowzrocznością widzieć wyraźnie obiekty znajdujące się bezpośrednio przed ich oczami, np. czytane książki czy smartfony. Strefa środkowa odpowiada za widzenie obiektów w niewielkiej odległości od twarzy, takich jak monitor komputera. Wreszcie strefa zewnętrzna soczewki pomaga widzieć wyraźnie obiekty znacznie oddalone, takie jak ekran w kinie czy skrzyżowanie, do którego zbliżasz się, jadąc samochodem. W ten sposób otrzymujesz soczewki kontaktowe, które pozwalają Ci widzieć wszsystko wyraźnie, niezależnie od tego, jak daleko znajdujesz się od danej rzeczy. Tak więc jeśli masz powyżej 40 lat i potrzebujesz korekcji daleko- i krótkowzroczności, zamów opakowanie soczewek Proclear Multifocal i ciesz się ostrym widzeniem bez okularów.

Cechy:

  • 3 wieloogniskowe soczewki miesięczne w opakowaniu
  • BC/DIA 8.7/14.4
  • Dostępne w mocach od -6.0 do +6.0 co 0.25 oraz od -7.00 do -8.00 co 0.50
  • Cztery opcje addycji
  • Materiał hydrożelowy omafilcon A
  • Wysoka przepuszczalność tlenu
  • Uwodnienie 62%
  • Opatentowana technologia PC oraz technologia Balanced Progressive
Porady i tutoriale odnośnie soczewek
Inne soczewki kontaktowe i akcesoria związane z tym produktem

Jednodniowe soczewki kontaktowe do leczenia starczowzroczności wyposażone w specjalny system stabilizacji obrazu oraz trzy czynniki nawiżające Twoje oczy przez cały dzień.

30
Dailies AquaComfort Plus Multifocal Soczewki Kontaktowe
111.99 zł 129.99 zł

Soczewki wieloogniskowe do ciągłego noszenia dla osób po 40. roku życia. Zamów już teraz w sklepie internetowym Optyk Rozmus!

3
Soczewki Kontaktowe Biofinity Multifocal
114.99 zł 129.99 zł

Skoryguj swoją starczowzroczność z soczewkami wieloogniskowymi Proclear 1 Day Multifocal. Te jednodniowe soczewki zapewniają najwyższy poziom komfortu!

30
Soczewki Kontaktowe Proclear 1 Day Multifocal
89.99 zł 105.99 zł

Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal to ostre i dokładne widzenie na wszystkie odległości, a przy tym niebywały komfort i wypoczęte oczy. 6 sztuk w pudełku.

6
Air Optix Aqua Multifocal - 6 soczewek
185.99 zł 199.99 zł

Rewolucyjne soczewki kontaktowe do korekcji zarówno astygmatyzmu jak i starczowzroczności (prezbiopii). Kup teraz soczewki Proclear Multifocal Toric w sklepie Optyk Rozmus!

3
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal Toric
198.99 zł 219.99 zł

Te innowacyjne soczewki multifokalne zapewniają idealną ostrość widzenia na wszystkie odległości oraz wygodę, jaka wiąże się z soczewkami jednodniowymi. Zamów opakowanie 1 Day Acuvue Moist Multifocal w sklepie Optyk Rozmus!

30
1 Day Acuvue Moist Multifocal
98.99 zł 119.99 zł