Soczewki Kontaktowe Proclear 1 Day Multifocal

30 szt.

Cena: 89.99 zł  było 105.99 zł Oszczędzasz: 16.00 zł (15%)

Kategorie produktu: / Proclear / CooperVision / Jednodniowe / Do Dali i Bliży
Marki: Proclear
CooperVision
SKU: CV-Prcl-1D-Mltf

Lewe Oko

BC/DIA :

Moc :

Ilość :

Prawe Oko

BC/DIA :

Moc :

Ilość :

Soczewki Kontaktowe Proclear 1 Day Multifocal

Dlaczego warto kupić Soczewki Kontaktowe Proclear 1 Day Multifocal

Wieloogniskowe (progresywne, multifokalne) soczewki kontaktowe firmy CooperVision stworzone z myślą o osobach cierpiących na starczowzroczność. Wada ta polega na kłopotach z widzeniem bliży (głównie podczas czytania), którym często towarzyszy nieostre widzenie dali. Osoby ze starczowzrocznością to najczęściej ludzie po 40 roku życia, którzy nagle muszą posiadać dwie pary okularów. Z soczewkami Proclear 1 Day Multifocal takiej konieczności nie ma, ponieważ wszystkie problemy ze wzrokiem rozwiązywane są przez jedną parę soczewek. Soczewki Proclear 1 Day Multifocal to soczewki jednodniowe, które należy pod koniec dnia wyrzucić. Dzięki temu codziennie są one świeże i czyste, nie narażając Twoich oczu na podrażnienia. Ponadto wykonane są one z wysokiej jakości materiału nowej generacji i w oparciu o technologię PC, która sprawia, że cząsteczki wody są przyciągane do ścian soczewki utrzymując ją nieustannie doskonale nawilżoną. Z tymi niezawodnymi soczewkami kontaktowymi nie potrzebujesz niczego więcej - ani okularów, ani płynów do pielęgnacji.

Cechy:

  • 30 wieloogniskowych soczewek jednodniowych w opakowaniu
  • BC/DIA 8.7/14.2
  • Dostępne w mocach od -10.0 do -6.0 co 0.5 oraz od -6.00 do +6.00 co 0.25
  • Materiał hydrożelowy omafilcon A
  • Wysoka przepuszczalność tlenu
  • Uwodnienie 60%
  • Opatentowana technologia PC
  • Doskonałe rozwiązanie dla osób z zespołem suchego oka oraz starczowzrocznością
Porady i tutoriale odnośnie soczewek
Inne soczewki kontaktowe i akcesoria związane z tym produktem

Jednodniowe soczewki kontaktowe do leczenia starczowzroczności wyposażone w specjalny system stabilizacji obrazu oraz trzy czynniki nawiżające Twoje oczy przez cały dzień.

30
Dailies AquaComfort Plus Multifocal Soczewki Kontaktowe
111.99 zł 129.99 zł

Soczewki wieloogniskowe do ciągłego noszenia dla osób po 40. roku życia. Zamów już teraz w sklepie internetowym Optyk Rozmus!

3
Soczewki Kontaktowe Biofinity Multifocal
114.99 zł 129.99 zł

Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal to ostre i dokładne widzenie na wszystkie odległości, a przy tym niebywały komfort i wypoczęte oczy. 6 sztuk w pudełku.

6
Air Optix Aqua Multifocal - 6 soczewek
185.99 zł 199.99 zł

Doskonały stosunek jakości do ceny w soczewkach wieloogniskowych Proclear Multifocal. Zamów już dziś w sklepie Optyk Rozmus i przekonaj się na własne oczy!

3
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal
69.99 zł 85.99 zł

Rewolucyjne soczewki kontaktowe do korekcji zarówno astygmatyzmu jak i starczowzroczności (prezbiopii). Kup teraz soczewki Proclear Multifocal Toric w sklepie Optyk Rozmus!

3
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal Toric
198.99 zł 219.99 zł

Te innowacyjne soczewki multifokalne zapewniają idealną ostrość widzenia na wszystkie odległości oraz wygodę, jaka wiąże się z soczewkami jednodniowymi. Zamów opakowanie 1 Day Acuvue Moist Multifocal w sklepie Optyk Rozmus!

30
1 Day Acuvue Moist Multifocal
98.99 zł 119.99 zł