Soczewki Kontaktowe Biofinity Multifocal

3 szt.

Cena: 114.99 zł  było 129.99 zł Oszczędzasz: 15.00 zł (12%)

Marki: Biofinity
CooperVision
SKU: CV-Biof-Mult

Lewe Oko

BC/DIA :

Moc :

Addycja :

Typ/Dominacja :

Ilość :

Prawe Oko

BC/DIA :

Moc :

Addycja :

Typ/Dominacja :

Ilość :

Soczewki Kontaktowe Biofinity Multifocal

Dlaczego warto kupić Soczewki Kontaktowe Biofinity Multifocal

Jeśli masz 40 lub więcej lat, to prawdopodobnie wiesz, co to znaczy cierpieć na starczowzroczność. Jest to wada, objawiająca się tym, że nie jesteś w stanie przeczytać tekstu bez pomocy okularów do czytania. Na szczęście teraz możesz założyć jedną parę soczewek Biofinity Multifocal i cieszyć się dobrym wzrokiem niezależnie od tego, co właśnie robisz. Te wieloogniskowe (progresywne) soczewki noszone mogą być bez przerwy, nawet w nocy, w trakcie snu, dzięki temu, że zbudowane są z nowej generacji materiału silikonowo-hydrożelowego, a także wyposażone są w technologię Aquaform, która utrzymuje je w odpowiednim nawilżeniu. Oznacza to, że możesz nosić je przez  7 dni i 6 nocy, nie martwiąc się o podrażnienia. Soczewki Biofinity Multifocal zachowują idealną stabilność na oku, co sprawia, że obraz, który do Ciebie dociera jest wyraźny i wolny od zniekształceń.

Cechy:

  • 3 multifokalne (progresywne) soczewki miesięczne w opakowaniu, również do ciągłego noszenia
  • BC/DIA 8.6/14.0
  • Dostępne w wielu mocach od -8.00 do +6.00
  • Cztery moce addycji: +1.00, +1.50, +2.00 oraz +2.50
  • Dwa typy soczewek - dla oka dominującego i niedominującego (parametry N i D)
  • Materiał silikonowo-hydrożelowy comfilcon A
  • Wysoka przepuszczalność tlenu
  • Uwodnienie 48%
  • Opatentowana technologia Aquaform
Porady i tutoriale odnośnie soczewek
Inne soczewki kontaktowe i akcesoria związane z tym produktem

Soczewki kontaktowe Purevision Multifocal to jedyne dostępne na rynku wieloogniskowe, miesięczne soczewki kontaktowe do codziennego jak i przedłużonego noszenia. 6 soczewek w opakowaniu.

6
Purevision MultiFocal
229.99 zł 249.99 zł

Wieloogniskowe soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal to doskonały komfort i ostrość widzenia na każdą odległość. Już nie musisz nosić okularów! 3 soczewki w opakowaniu.

3
Air Optix Aqua Multifocal - 3 soczewki
95.99 zł 119.99 zł

Jednodniowe soczewki kontaktowe do leczenia starczowzroczności wyposażone w specjalny system stabilizacji obrazu oraz trzy czynniki nawiżające Twoje oczy przez cały dzień.

30
Dailies AquaComfort Plus Multifocal Soczewki Kontaktowe
111.99 zł 129.99 zł

Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal to ostre i dokładne widzenie na wszystkie odległości, a przy tym niebywały komfort i wypoczęte oczy. 6 sztuk w pudełku.

6
Air Optix Aqua Multifocal - 6 soczewek
185.99 zł 199.99 zł

Doskonały stosunek jakości do ceny w soczewkach wieloogniskowych Proclear Multifocal. Zamów już dziś w sklepie Optyk Rozmus i przekonaj się na własne oczy!

3
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal
69.99 zł 85.99 zł

Rewolucyjne soczewki kontaktowe do korekcji zarówno astygmatyzmu jak i starczowzroczności (prezbiopii). Kup teraz soczewki Proclear Multifocal Toric w sklepie Optyk Rozmus!

3
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal Toric
198.99 zł 219.99 zł

Te innowacyjne soczewki multifokalne zapewniają idealną ostrość widzenia na wszystkie odległości oraz wygodę, jaka wiąże się z soczewkami jednodniowymi. Zamów opakowanie 1 Day Acuvue Moist Multifocal w sklepie Optyk Rozmus!

30
1 Day Acuvue Moist Multifocal
98.99 zł 119.99 zł