Purevision MultiFocal

6 szt.

Cena: 229.99 zł  było 249.99 zł Oszczędzasz: 20.00 zł (8%)

Marki: PureVision
Bausch & Lomb
SKU: PMF-BL

Lewe Oko

BC/DIA :

Moc :

Addycja :

Ilość :

Prawe Oko

BC/DIA :

Moc :

Addycja :

Ilość :

Purevision MultiFocal

Ocena:

4 Star

Dlaczego warto kupić Purevision MultiFocal

Produkt skierowany do osób cierpiących na starczowzroczność – wadę, w której upośledzone jest widzenie na niewielkie odległości. Jest to wada dość powszechnie występująca u ludzi po 40. roku życia. Na szczęście, dzięki soczewkom Purevision Multifocal fakt, że cierpisz na starczowzroczność nie oznacza jednak, że potrzebujesz okularów do czytania lub z wieloogniskowymi soczewkami. Soczewki PureVision Multifocal wykonane są z wykorzystaniem innowacyjnej budowy, pozwalającej na doskonałe widzenie w każdej odległości. Wysokiej jakości materiał silikonowo-hydrożelowy oraz technologia AerGel zapewniają doskonały komfort i jakość widzenia. Soczewki te sprzedawane są w opakowaniach zawierających 6 sztuk.

Cechy:

  • 6 miesięcznych wieloogniskowych soczewek w opakowaniu
  • BC/DIA 8.6/14.0
  • Dostępne w mocach od +6.0 do -6.0 co 0.25 oraz od -6.0 do -10.0 co 0.5 oraz w 4 opcjach addycji
  • Technologia AerGel dla długotrwałego komfortu
  • Materiał silikonowo-hydrożelowy
Porady i tutoriale odnośnie soczewek

OpiniePurevision MultiFocal

Ocena:

4 Star
 
liczba opinii:1, średnia ocean: 4.0 out of 5 gwiazdek
Hounslow 4 Star “Its nothing to hide that you have to used to those kind of lenses especially if youve never wear such thing in your life.
But, its worth all that effort. Now I feel free from changing my glasses from one to another, depending on the situation.”
Inne soczewki kontaktowe i akcesoria związane z tym produktem

Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal to ostre i dokładne widzenie na wszystkie odległości, a przy tym niebywały komfort i wypoczęte oczy. 6 sztuk w pudełku.

6
Air Optix Aqua Multifocal - 6 soczewek
185.99 zł 199.99 zł

Jednodniowe soczewki kontaktowe do leczenia starczowzroczności wyposażone w specjalny system stabilizacji obrazu oraz trzy czynniki nawiżające Twoje oczy przez cały dzień.

30
Dailies AquaComfort Plus Multifocal Soczewki Kontaktowe
111.99 zł 129.99 zł

Soczewki wieloogniskowe do ciągłego noszenia dla osób po 40. roku życia. Zamów już teraz w sklepie internetowym Optyk Rozmus!

3
Soczewki Kontaktowe Biofinity Multifocal
114.99 zł 129.99 zł

Doskonały stosunek jakości do ceny w soczewkach wieloogniskowych Proclear Multifocal. Zamów już dziś w sklepie Optyk Rozmus i przekonaj się na własne oczy!

3
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal
69.99 zł 85.99 zł

Rewolucyjne soczewki kontaktowe do korekcji zarówno astygmatyzmu jak i starczowzroczności (prezbiopii). Kup teraz soczewki Proclear Multifocal Toric w sklepie Optyk Rozmus!

3
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal Toric
198.99 zł 219.99 zł

Te innowacyjne soczewki multifokalne zapewniają idealną ostrość widzenia na wszystkie odległości oraz wygodę, jaka wiąże się z soczewkami jednodniowymi. Zamów opakowanie 1 Day Acuvue Moist Multifocal w sklepie Optyk Rozmus!

30
1 Day Acuvue Moist Multifocal
98.99 zł 119.99 zł