ADRIA Crazy Color Red Vampire

2 szt.

Cena: 59.99 zł  było 72.99 zł Oszczędzasz: 13.00 zł (18%)

Obecnie Brak Na Stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

ADRIA Crazy Color Red Vampire

Dlaczego warto kupić ADRIA Crazy Color Red Vampire

Jeśli szukasz soczewek, które dawałyby niesamowity efekt na oczach a jednocześnie były wygodne i praktyczne, powinieneś zamówić soczewki Adria Crazy Color Red Vampire. Te czerwone szkła kontaktowe całkowicie zakryją Twój naturalny kolor oczu i sprawią, że staną się one krwiście czerwone. Te kostiumowe soczewki doskonale nadają się jako dodatek do stroju wampira, zombie czy demona podczas imprez Halloweenowych czy innych wydarzeń związanych z przebieraniem się. Dodatkowo, soczewki Adria Crazy Color Red Vampire możesz wkładać na różnego rodzaju imprezy dziejące się w ciągu pół roku, bowiem można je bezpiecznie nosić przez 6 miesięcy od otwarcia blistra. Zamów już teraz te szalone czerwone soczewki i strasz swoim wyglądem!

Cechy:

  • Para soczewek 6-miesięcznych
  • BC/DIA: 8.6/14.0
  • Dostępne tylko w mocach zerowych
  • Uwodnienie 38%
Porady i tutoriale odnośnie soczewek
Inne soczewki kontaktowe i akcesoria związane z tym produktem

Stań się Wiesz-Kim dzięki soczewkom ColourVue Voldemort. Ich krwisto czerwony kolor i czarna obwódka dają niesamowity, straszliwy efekt. Wypróbujesz?

2
Soczewki Kolorowe ColourVue Voldemort
58.98 zł 72.99 zł

Bądź w posiadaniu mocy mangekyu dostępnej tylko nielicznym dzięki soczewkom ColourVue Mangekyu. Te czarno-czerwone soczewki dostępne są tylko w mocach zerowych.

2
Soczewki Kolorowe ColourVue Mangekyu
58.98 zł 72.99 zł

Niesamowity efekt wilczych oczu kojarzonych z sagą Zmierzch i postacią wilkołaka Jacoba. Stań się krwiożerczym wilkołakiem z soczewkami ColourVue Eclipse Werewolf.

2
Soczewki Kolorowe ColourVue Eclipse
58.98 zł 72.99 zł

Oczy czarne jak smoła - doskonałe na imprezy kostiumowe i Halloween. Dostępne w mocach korekcyjnych - dla Twojego komfortu widzenia i zwariowanego efektu!

2
Soczewki Kolorowe ColourVue BlackOut
58.98 zł 72.99 zł

Zamień się w seksownego kociaka z soczewkami ColourVue Cat Eyes! Żółte soczewki kontaktowe z pionową źrenicą, dostępne w mocach korekcyjncyh.

2
Soczewki Kolorowe ColourVue Cat Eyes
58.98 zł 72.99 zł

Rozpal swoje oczy soczewkami kontaktowymi ColourVue Wild Fire. Opakowanie zawiera 2 roczne soczewki z motywem płomieni ognia.

2
Soczewki Kolorowe ColourVue Wild Fire
58.98 zł 72.99 zł

Wyraziste, żółte zwariowane soczewki kontaktowe firmy ColourVue, dostępne w mocach zerowych jako soczewki jednoroczne. Żółte szkła doskonałe na imprezy.

2
Soczewki Kolorowe ColourVue Yellow
58.98 zł 72.99 zł

Jeśli jesteś fanem fantastyki to smocze soczewki są czymś dla Ciebie. Zamień się w groźnego smoka dzięki soczewkom ColourVue Dragon Eye. Żółto-czerwone szkła z pionową źrenicą.

2
Soczewki Kolorowe ColourVue Dragon Eye
58.98 zł 72.99 zł

Osiągnij niesamowity efekt całkiem czerwonych oczu z szalonymi soczewkami ColourVue Red Devil. Są to szkła dostępne w mocach korekcyjnych.

2
Soczewki Kolorowe ColourVue  Red Devil
58.98 zł 72.99 zł

Z soczewkami ColourVue Viper w mgnieniu oka zmienisz się w straszliwego węża - Twoje oczy staną się szare a źrenica podłużna. Soczewki dostępne w mocach korekcyjnych.

2
Soczewki Kolorowe ColourVue Viper
58.98 zł 72.99 zł

Upodobnij się do wokalisty grupy Marilyn Manson dzięki soczewkom ColourVue White Zombie. Białe soczewki z czarną obwódką to doskonały dodatek do stroju zombie.

2
Soczewki Kolorowe ColourVue White Zombie
58.98 zł 72.99 zł

Zielone oczy węża z podłóżną źrenicą! Zmień się w Nagini z Harrego Pottera dzięki szalonym soczewkom ColourVue Anaconda. Roczne soczewki, tylko moce zerowe.

2
Soczewki Kolorowe ColourVue Anaconda
58.98 zł 72.99 zł