Rodzaje soczewek kontaktowych

Subiektywny podział szkieł kontaktowych na rodzaje.

Jednodniowe

Maksymalny komfort i wygoda

Dwutygodniowe

Kompromis pomiędzy soczewkami miesięcznymi a jednodniowymi

Miesięczne

Doskonały stosunek jakości do ceny

Kwartalne

Jedna para posłuży Ci aż trzy miesiące

Na noc i dzień

Oddychające soczewki do ciągłego noszenia, nawet podczas snu

Kolorowe

Ekspresowa zmiana koloru oczu

Toryczne

Korekcja astygmatyzmu nigdy nie była prostsza

Toryczne kolorowe

Kolorowe soczewki dla osób z astygmatyzmem

Progresywne

Multifokalne szkła idealne zamiast okularów do czytania

Powiększające Oczy

Podkreślenie oczu w azjatyckim stylu

Crazy Lens

Zabawne i przerażające wzory na wyjątkowe okazje

Halloweenowe

Upiorne oczy rodem z horroru

Crazy Lens z mocami

Zwariowane kolorowe soczewki z mocami korekcyjnymi

Świecące soczewki UV

Soczewki świecące pod wpływem światła UV

Mini Sclera 17mm

Soczewki XXL - piorunujący efekt gwarantowany

Soczewki Sclera 22mm

Profesjonalne filmowe szkła kontaktowe zakrywające całe oko
Jakie są rodzaje soczewek?

Nasz podział szkieł kontaktowych ze względu na rodzaj jest dość subiektywny, ale raczej wszyscy optometryści zgodzą się co do tego, że soczewki można podzielić pod względem modalności (rekomendowanego czasu noszenia), rodzaju wady, jaką korygują (toryczne na astygmatyzm, progresywne na prezbiopię czy zwykłe sferyczne na krótkowzroczność) oraz efektu kosmetycznego, jaki dają na oku (kolorowe, sclera, etc.). Nie sposób kategoryzować soczewek wedle jednej tylko zmiennej, albowiem każdy model ma zarówno określoną modalność jak i moc korygującą określoną wadę a niektóre oferują dodatkowo możliwość zmiany wyglądu osoby noszącej. Mamy nadzieję, że nasz podział okaże się dla Ciebie przydatny i dzięki niemu łatwiej znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

Dlaczego Klienci do nas wracają? Ponieważ posiadamy najlepszą ofertę soczewek kontaktowych dostępnych w polskim internecie. Oferujemy wszystkie rodzaje soczewek kontaktowych obecne na rynku, w tym soczewki jednodniowe, miesięczne oraz kolorowe.

Ponadto, nasz sklep internetowy zawiera szeroki wybór szalonych soczewek kontaktowych, które nie ustępują swoim komfortem i jakością zwykłym soczewkom korekcyjnym. W celu zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, staramy się regularnie poszerzać naszą ofertę kolorowych soczewek kontaktowych o coraz nowsze wzory i kolory a także moce korekcyjne.

W naszej ofercie znajdziesz soczewki jednodniowe, które charakteryzują się najwyższą wygodą i komfortem noszenia, soczewki miesięczne, które łączą w sobie wygodę i atrakcyjną cenę a także całą gamę soczewek kwartalnych a nawet rocznych (głównie w gamie soczewek Crazy Lens). Nasze szkła kontaktowe korygują każdą wadę wzroku, od krótkowzroczności po astygmatyzm. Niektóre z nich korygują zarówno astygmatyzm jak i starczowzroczność, dotykającą osoby po 40-tym roku życia. Jakby tego było mało, oferujemy również profesjonalne soczewki kostiumowe, takie jak soczewki sclera na całe oczy czy też typu glow, świecące pod wpływem promieni UV.

Jesteśmy szczęśliwi mogąc oferować soczewki kontaktowe tylko najlepszych marek znanych ze swej wysokiej jakości i niezawodności. Jako prawdziwy salon optyczny współpracujemy z lekarzami i optometrystami, którzy wspierają nas swoją specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni, że oferowane przez nas produkty i usługi charakteryzują się najwyższą jakością.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.