Rodzaje soczewek kontaktowych

Dlaczego klienci do nas wracają? Ponieważ posiadamy najlepszą ofertę soczewek kontaktowych  dostępnych w polskim internecie. Oferujemy wszystkie rodzaje soczewek kontaktowych dostępne obecnie na rynku, w tym soczewki jednodniowe, miesięczne oraz kolorowe. 

Ponadto, nasz sklep internetowy zawiera szeroki wybór szalonych soczewek kontaktowych, które nie ustępują swoim komfortem i jakością zwykłym soczewkom korekcyjnym. W celu zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, staramy się regularnie poszerzać naszą ofertę kolorowych soczewek kontaktowych o coraz nowsze wzory i kolory a także moce korekcyjne.

W naszej ofercie znajdziesz soczewki jednodniowe, które charakteryzują się najwyższą wygodą i komfortem noszenia, soczewki miesięczne, które łączą w sobie wygodę i atrakcyjną cenę a także całą gamę soczewek kwartalnych a nawet rocznych (głównie w gamie soczewek zwariowanych). Nasze szkła kontaktowe korygują każdą wadę wzroku, od krótkowzroczności po astygmatyzm. Niektóre z nich korygują zarówno astygmatyzm jak i starczowzroczność, dotykającą osoby po 40-tym roku życia. Jakby tego było mało, oferujemy również profesjonalne soczewki kostiumowe, takie jak soczewki skleralne na całe oczy czy też typu glow, świecące pod wpływem promieni UV.

Jesteśmy szczęśliwi mogąc oferować Państwu soczewki kontaktowe tylko najlepszych marek znanych ze swej wysokiej jakości i niezawodności. Jako prawdziwy salon optyczny współpracujemy z lekarzami i optometrystami, którzy wspierają nas swoją specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że oferowane przez nas produkty i usługi charakteryzują się najwyższą jakością.