Okulary

Wciąż rozwijana oferta okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych dla każdego.

Okulary Przeciwsłoneczne

Przeglądaj naszą ofertę okularów przeciwsłonecznych

Okulary Przeciwsłoneczne dla Dzieci

Sprawdź nasze dziecięce okulary przeciwsłoneczne
Wysokiej jakości okulary na każdą kieszeń

W naszej firmie zdajemy sobie sprawę z tego, że oczy wymagają wyjątkowej ochrony oraz że słońce nie jest ich sprzymierzeńcem, dlatego oprócz wszelkiej maści soczewek kontaktowych w naszym sklepie znaleźć można również okulary oraz okulary przeciwsłoneczne, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Nasza oferta wciąż rośnie, jednak poszerzamy ją tylko o produkty o potwierdzonej reputacji i zapewniające 100% ochronę dla oczu. Jednocześnie staramy się, aby były to wyroby ze średniej lub niższej póki cenowej, aby każdy mógł sobie pozwolić na doskonałą ochronę wzroku za nieduże pieniądze. Wsród marek okularów przeciwsłonecznych dostępnych na naszej stronie znajdziesz więc Solano, renomowanego włoskiego producenta okularów i amerykańską markę Real Shades, która specjalizuje się w okularach dla dzieci. Obaj ci producenci oferują nie tylko wysokiej jakości filtry UV zapewniające Twoim oczom maksymalną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, ale także klasyczne i modne wzornictwo oprawek - a wszystko to w rozsądnych cenach.

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne dostępne w naszym sklepie cechują się wyrazistymi kolorami i kształtami, są również bardzo wytrzymałe i solidnie wykonane, co bardzo ważne, jeśli chodzi o dzieci. Można wybierać spośród różnych wariantów wiekowych i zamówić je z polaryzacją lub bez. Dzięki wytrzymałym i sprężystym materiałom, z których są wykonane, są w stanie wytrzymać naprawdę sporo, dlatego nawet dzieci poniżej jednego roku życia mogą je bezpiecznie nosić, ponieważ możesz mieć pewność, że nie pękną, jeśli zostaną upuszczone. Dzięki temu, że są wyposażone w regulowane miękkie ramiączka, pozostają na swoim miejscu bez względu na to, co robi Twoje dziecko. Najważniejsze jest jednak to, że oferowane przez nas okulary przeciwsłoneczne dla dzieci zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB, dzięki czemu wrażliwy wzrok małego człowieka jest chroniony przed uszkodzeniem w najwyższym stopniu.

Nasz wybór okularów przeciwsłonecznych dla dorosłych obejmuje szeroką gamę męskich i damskich modeli, a także kilka wariantów unisex, które mogą być noszone przez wszystkich. Okulary Solano stanowią idealny stosunek jakości do ceny, ponieważ są stosunkowo niedrogie, ale wykonane zgodnie z bardzo wysokimi standardami jakości, w żaden sposób nie ustępującymi markom z wyższej półki. Ich filtry blokują 100% promieni UV w zakresie 400 nanometrów, co oznacza, że ​​zapewniają maksymalną możliwą ochronę przed światłem UV. Zdecydowana większość z nich jest również spolaryzowana, aby zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować problem odblasków i odbitego światła i zapewnić bezpieczeństwo i komfort przez cały czas, niezależnie od wykonywanej czynności czy pory roku. Możesz wybierać między eleganckimi, sportowymi i hipsterskimi oprawkami, aby jak najlepiej uzupełnić swój modny strój, ponieważ, jak wiemy, okulary są nie tylko ochroną oczu, ale także ważnym dodatkiem kosmetycznym, który pozwala radykalnie zmienić ogólny wygląd.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.