Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci

Dziecięce i niemowlęce okulary przeciwsłoneczne najwyższej jakości

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci

Okulary przeciwsłoneczne dla niemowlątNie ma wątpliwości, że zdrowie dziecka jest najwyższym priorytetem dla każdego rodzica. Dbamy o to, by zimą było im przytulnie i ciepło, latem nakładamy na ich delikatną skórę najsilniejsze filtry przeciwsłoneczne, aby chronić je przed poparzeniami słonecznymi i uważnie reagujemy na każdy objaw ich dyskomfortu - zwłaszcza gdy są bardzo małe. Jedna część ich delikatnych ciał wymaga szczególnej troski i uwagi: oczy. Podobnie jak reszta ciała, oczy muszą być chronione przed szkodliwym promieniowaniem UV od bardzo wczesnego wieku. Można to robić na wiele sposobów: za pomocą markizy do wózka, czapki z szerokim rondem, ale najlepszym i najskuteczniejszym sposobem ochrony oczu dziecka jest wyposażenie malucha w parę dobrej jakości okularów przeciwsłonecznych dla dzieci.

Super wytrzymałe oprawki

Na przestrzeni lat okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne dla dzieci przeszły solidną metamorfozę. Możesz zapomnieć o starych, sztywnych i niewygodnych oprawkach, które niektórzy z nas musieli nosić, gdy byliśmy dziećmi. Nowoczesne oprawki dostępne w naszym sklepie wykonane są z elastycznego tworzywa, które jest nie tylko super wygodne w noszeniu, ale także odporne na rzucanie i zgniatanie. Dzięki zastosowanym do produkcji materiałom oprawki te mogą być wyginane we wszystkich kierunkach bez szkody dla wyjściowego kształtu okularów i bez ryzyka ich złamania. Wytrzymają nawet najbardziej aktywne i zaciekłe dziecko, oferując jednocześnie doskonały komfort noszenia - tak ważną rzecz, jeśli chodzi o nasze maluchy.

Szkła najwyższej jakości

Soczewki okularowe w naszych dziecięcych okularach przeciwsłonecznych mają najlepsze filtry UV dostępne na rynku. Blokują 100% promieniowania UVA i UVB ze wszystkich stron, chroniąc nie tylko wzrok dziecka, ale także skórę wokół oczu. Wykonane są z lekkiego poliwęglanu charakteryzującego się dużą odpornością na uderzenia i doskonałą ostrością obrazu. Wiele oferowanych tutaj modeli jest również dostępnych z polaryzacją zapewniającą redukcję refleksów nawet o 99%. Inne są wyposażone w lustrzaną powłokę, która również znacznie redukuje odblaski, po prostu je odbijając.

Okulary przeciwsłoneczne dla niemowląt

W naszej ofercie dziecięcych okularów przeciwsłonecznych znajdują się modele przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Być może najbardziej nowatorskie są te przeznaczone dla dzieci od pierwszych dni życia. Okulary przeciwsłoneczne dla niemowląt oferowane w naszym sklepie internetowym oprócz wszystkich wymienionych wspaniałych cech (doskonałej jakości soczewek z najlepszymi filtrami UV oraz giętkich i wytrzymałych oprawek) posiadają miękką gumkę, która utrzymuje je na swoim miejscu przez cały czas, niezależnie od tego, co w danej chwili robi Twoje dziecko. Opaskę można przypiąć, a jej długość regulować, aby idealnie dopasować ją do główki dziecka. Jeśli opaska nie jest potrzebna lub powoduje dyskomfort (np. gdy dziecko leży w wózku), można ją po prostu odpiąć. Kształt tych okularów przeciwsłonecznych został zaprojektowany tak, aby zgrabnie owijały się wokół główki dziecka i chroniły jego oczy przed promieniami słonecznymi docierającymi ze wszystkich stron.

Prawdopodobnie najważniejszym aspektem okularów przeciwsłonecznych dla niemowląt i małych dzieci jest ich bezpieczeństwo. Kupując jakąkolwiek ochronę oczu dla swojego dziecka, musisz mieć pewność, że jest ona wolna od ryzyka związanego z potencjalnym stłuczeniem się szkieł lub połamaniem oprawek. Kupując okulary dla dzieci w naszym sklepie, możesz spać spokojnie. Dzięki super elastycznym i niezniszczalnym oprawkom oraz nietłukącym się soczewkom możesz mieć pewność, że oczy Twojego malucha są całkowicie bezpieczne. Materiały użyte w oprawkach i soczewkach są nietoksyczne, więc nawet ich żucie lub lizanie przez ciekawskie niemowlę nie zaszkodzi dziecku ani samym okularom.

Okulary przeciwsłoneczne dla małych dzieci

Dziecięce okulary przeciwsłoneczneW naszej ofercie okularów dla dzieci znajdziesz wiele wzorów i kolorów przeznaczonych dla najmłodszych od 2 roku życia. Przedszkolaki mają własne preferencje i awersje, dlatego szeroka gama kolorów do wyboru daje Ci możliwość kupna czegoś, co będzie im się naprawdę podobało. Oprócz różnych jaskrawych i pastelowych kolorów okulary przeciwsłoneczne w tej kategorii wiekowej różnią się kształtem i rodzajem soczewek, w które są wyposażone. Niektóre z nich mają lustrzaną powłokę, która zapewnia modny efekt i lepszą ochronę przed oślepiającymi odblaskami. Mamy nawet okulary przeciwsłoneczne zmieniające kolor pod wpływem światła słonecznego - coś, co uwielbiają wszystkie dzieci.

Coś dla starszych dzieci

Kiedy dzieci osiągają określony wiek, moda i wygląd stają się dla nich bardzo ważne. Na szczęście w naszej ofercie okularów przeciwsłonecznych znajdują się stylowe okulary dla wszystkich grup wiekowych, także dla starszych dzieci i nastolatków. Występują w wielu kolorach i kształtach, aby zadowolić nawet najbardziej modne dziecko. Najważniejsze jest jednak to, że reprezentują doskonałą jakość i świetny stosunek jakości do ceny. Oznacza to, że nawet jeśli Twoje dziecko zdecyduje, że dany model okularów nie pasuje już do jego stylu, to nic wielkiego, ponieważ nie wydałeś/-aś na nie fortuny.

Jeśli Twoje dziecko wymaga korekcji wzroku, latem noszenie soczewek kontaktowych z okularami przeciwsłonecznymi to świetna opcja. Przeczytaj więcej o stosowaniu soczewek kontaktowych u dzieci w naszym obszernym artykule.

Przygotuj się na lato!

Przygotuj swoje dzieci na lato i kup im piękne i porządne okulary przeciwsłoneczne. Będziesz zaskoczony/-a ich jakością, trwałością i wyglądem, a co najważniejsze, będziesz mieć pewność, że oczy Twojego dziecka są zadbane i chronione przed szkodliwym promieniowaniem UV. W naszym sklepie internetowym posiadamy mnóstwo kolorowych wzorów tylko od najbardziej zaufanych i doświadczonych producentów.

Opinie Klientów o: Przeciwsłoneczne dla dzieci

Liczba opinii: 8
Ocena: 5.0 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.