O Firmie Optyk Rozmus

Profesjonalna Klinika Okulistyczna

Optyk Rozmus Clinic Opening Partners and StaffHistoria firmy Optyk Rozmus sięga roku 2006, kiedy to grupa zaprzyjaźnionych optyków i okulistów otworzyła jedną z pierwszych klinik okulistycznych na Śląsku. Stała się ona jedną z najlepiej wyposażonych tego typu placówek w naszym kraju. Na wdrażanie innowacyjnych technologii Optyk Rozmus uzyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej - to pozwoliło nam zakupić wysokiej klasy sprzęt szlifujący soczewki okularowe.

Rodzinna firma optyczna i sklep internetowy

Po sukcesie Kliniki Okulistycznej otworzyliśmy kolejne dwa salony optyczne na Śląsku i zatrudniliśmy nowych Pracowników. Byli wśród nich członkowie Działu Obsługi Klienta, jak również optycy i inni profesjonaliści. Stworzyliśmy również całkiem nowy dział odpowiedzialny za budowę internetowego sklepu z soczewkami kontaktowymi, który wtedy był jednym z pierwszych tego typu na polskim rynku. W ofercie mieliśmy nie tylko najpopularniejsze marki soczewek, takie jak Air Optix czy Acuvue, ale również te mniej znane, choć dorównujące im jakością ColourVue, Adria czy Neo Cosmo. Stopniowo poszerzaliśmy naszą ofertę, aż w końcu dział związany z budową sklepu internetowego urósł do rozmiarów osobnej firmy. W 2011 Optyk Rozmus Eye Care został powołany jako nowa Spółka z własnym magazynem oraz Zespołem. Jest to biznes rodzinny zatrudniający Pracowników lokalnie.

Szeroka oferta dobrej jakości soczewek

Optometric WorkstationWiedza i ekspertyza nabyte podczas wielu lat praktyki pozwoliły nam opracować ofertę skierowaną do różnych grup Klientów potrzebujących niezawodnej, bezpiecznej oraz najwyższej jakości korekcji wzroku pod postacią soczewek kontaktowych. Nasz wachlarz produktów obejmuje zwykłe soczewki do korekcji krótko- oraz dalekowzroczności jak również bardziej zaawansowane szkła do korekcji astygmatyzmu czy nawet starczowzroczności (soczewki progresywne). Staramy się ostrożnie rozwijać naszą ofertę każdego roku, tak, aby zawrzeć w niej tylko najlepsze spośród nowych i innowacyjnych produktów.

Poza stricte korekcyjnymi soczewkami oferujemy również uznane i dokładnie przebadane pod kątem bezpieczeństwa soczewki kosmetyczne, których jedynym zadaniem jest zmiana wyglądu osoby je noszącej. Ta odnoga naszej działalności jest szczególnie popularna wśród fanów cosplay'u oraz artystów, a my wkładamy w nią wiele serca bo i nam sprawia radość.

Podczas uzupełniania naszej oferty o nowe produkty zawsze upewniamy się, że reprezentują one najwyższą jakość i posiadają wszystkie wymagane certyfikaty. Wszystkie nasze produkty wykonane są z materiałów uznanych przez FDA i CE. Muszą one również zaspokajać nasze osobiste, mocno wyśrubowane oczekiwania - zanim cokolwiek wprowadzimy do regularnej oferty, próbujemy to na własnych oczach, aby mieć pewność, że warto. Z tego też powodu nie sprzedajemy wielu produktów dostępnych na rynku. Gwarantujemy, że NIGDY nie znajdziesz u nas bubli, podróbek ani produktów przepakowanych.

Bezpieczeństwo i ochrona

Zależy nam na zdrowiu Twoich oczu i ich bezpieczeństwie, dlatego poza soczewkami kontaktowymi najwyższej klasy oferujemy również płyny do pielęgnacji szkieł kontaktowych oraz krople do oczu przyjazne soczewkom, dzięki którym Twoje oczy cieszyć się mogą zrowym wyglądem i uczuciem komfortu. Nasz wykwalifikowany Zespół chętnie pomoże w razie jakichkolwiek pytań związanych z używaniem soczewek czy też ich pielęgnacją, więc jeśli masz jakieś pytania, nawiąż z nami kontakt.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym działem Porad i artykułów, w którym rozwiewamy wszelkie wątpliwości związane z soczewkami kontaktowymi i szeroko pojętą higieną zdrowia oczu. Jest on edytowany przez doświadczoną optometrystkę, panią Barbarę Słowiaczek, która pamięta jeszcze czasy powstawania naszej firmy, a obecnie czuwa nad jakością merytoryczną i rzetelnością publikowanych przez nas treści. Aby dowiedzieć się o niej więcej, przejdź do opisującej ją strony w zakładce Edytor Medyczny.

Teraz ważna sprawa. Gorąco zachęcamy do wizyty u optyka bądź okulisty przed pierwszym użyciem soczewek kontaktowych - dzięki temu dowiesz się, czy nie ma przeciwwskazań do ich noszenia oraz jak poprawnie je zakładać, zdejmować, czyścić oraz przechowywać, aby były bezpieczne i wygodne do końca swojej żywotności. Jeśli mieszkasz w USA, przed pierwszym zakupem musisz zdobyć receptę na soczewki kontaktowe od swojego lekarza bądź optyka - jest to prawnie wymagane.

W kontekście bezpieczeństwa należy również wspomnieć o technologii zastosowanej na naszej stronie internetowej. Jest ona dostosowana do najwyższych możliwych standardów bezpieczeństwa - Twoja komunikacja z nami za pośrednictwem naszej strony www jest całkowicie bezpieczna dzięki zaawansowanej technologii szyfrowania zaimplementowanej przez naszych doświadczonych deweloperów. Płatności przetwarzane są przez operatorów zgodnych ze standardem PCI DSS, co oznacza, że dbają oni o to, aby dane Twojej karty kredytowej lub konta bankowego były całkowicie bezpieczne podczas całego procesu dokonywania płatności.

Powody, aby wybrać Optyk Rozmus

  • Nasz zespół charakteryzuje się medyczną wiedzą i doświadczeniem zdobytymi na przestrzeni lat i potrzebnymi, aby móc zapewnić jak najlepszą obsługę i pomoc w zakresie używania soczewk kontaktowych oraz pielęgnacji oczu.
  • Nasza strona internetowa jest całkowicie bezpieczna - otrzymała ona ocenę A w teście SSL Labs firmy Qualys, co oznacza, że Twoje dane osobowe są szyfrowane na każdym etapie składania zamówienia. Test trwa kilka minut, ale jeśli chcesz, możesz nas sprawdzić sam/-a tutaj.
  • PayU i tPay, które przetwarzają płatności na naszej stronie internetowej również podlegają ścisłym rygorom bezpieczeństwa. Są to operatorzy działający zgodnie ze standardem PCI DSS, tak więc możesz mieć pewność, że dane Twojej płatności są z nimi bezpieczne. Po więcej szczegółów przejdź do naszej Polityki Prywatności oraz Polityki Bezpieczeństwa.
  • Nasz Dział Obsługi Klienta stara się być proaktywny - naszym standardem jest kontakt z Klientem na każdym etapie zamówienia a także zapewnienie wsparcia i pomocy w przypadku jakichkolwiek pytań czy problemów, które mogą się pojawić. Jeśli masz pytania niezwiązane z zamówieniem, również bardzo chętnie pomożemy - możesz się z nami skontaktować niemal 24 godziny na dobę. Odwiedź stronę Kontakt, aby dowiedzieć się o różnych możliwościach komunikacji z naszą firmą.
  • Optyk Rozmus oferuje tylko produkty najwyższej jakości od najlepszych producentów. W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze marki, ale także te nieco bardziej niszowe - każda z nich produkowana jest zgodnie z najsurowszymi standardami bezpieczeństwa oraz jakości i oferuje wyłącznie produkty wykonane z materiałów uznanych przez wiodące światowe agencje.
  • Produkty na naszej stronie mają konkurencyjne ceny - sprzedajemy soczewki najwyższej jakości, ale staramy się, aby były one na każdą kieszeń i aby stosunek jakości do ceny był jak najatrakcyjniejszy.
  • Możemy zaoferować niski koszt dostawy dzięki temu, że większość naszych produktów jest bardzo lekka. Koszty dostawy uzależniamy od masy przesyłki, dlatego nigdy nie przepłacisz u nas za wysyłkę.
  • Regularnie dodajemy nowe produkty do naszej oferty i możesz mieć pewność, że zostały one przez nas dokładnie przetestowane zanim wdrożyliśmy ich sprzedaż.
Optyk Rozmus Clinic - Centrum Okulistyczne Pszczyna
Centrum Okulistyczne Pszczyna
Otwarcie Centrum Okulistycznego w Pszczynie - założyciele, wspólnicy oraz ówczesny zespół
Stanowisko do badania optometrycznego

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.