Soczewki ozdobne Crazy Lens

Zabawne i upiorne wzory na wyjątkowe okazje.

Foto: v_prostracii

Kolorowe soczewki ozdobne

Embergrim mająca na sobie soczewki crazy lens Flame HotPrezentujemy naszą kolekcję szalonych kolorowych soczewek kontaktowych Crazy Lens, doskonałych na specjalne okazje i imprezy, takie jak Halloween czy bale przebierańców. Przestrasz swoich znajomych swoimi czerwonymi oczami, lub totalnie białą tęczówką za pomocą ozdobnych soczewek. Dzięki zwariowanym soczewkom kontaktowym każda Twoja imprezowa stylizacja będzie wyglądać niezwykle profesjonalnie. Jeśli więc szukasz diametralnej zmiany wyglądu i zależy Ci na powalającym efekcie, wypróbuj szalone kolorowe szkła kontaktowe!

W tej kategorii soczewek znaleźć można szkła z niesamowitymi wzorami. Możesz przekształcić się w różne postacie, w tym wampira lub dzikie zwierzę, wilkołaka lub kota (za sprawą kocich soczewek Cat Eyes), a także zombie lub androida. Inne opcje obejmują zwariowane wzory i jaskrawe kolory mające zastosowanie w całej gamie różnych kostiumów, jeśli chcesz coś naprawdę niestandardowego. Sprawią one, że ludzie, widząc Cię, będą "zbierać szczękę z podłogi".

Nasza kolekcja Crazy Lens zawiera kolorowe soczewki z szalonymi, zabawnymi wzorami. Soczewki te są świetne na Halloween i inne imprezy związane z tematyką cosplay. Możesz przestraszyć swoich przyjaciół całkowicie białą tęczówką dzięki soczewkom White Screen lub dodać do swojego stroju imprezowego coś, co sprawi, że będzie on wyglądał profesjonalnie i będzie dopracowany w każdym calu. Są one również świetną opcją, jeśli pragniesz dramatycznej zmiany w swoim wyglądzie na co dzień, ponieważ kręci Cię styl gotycki lub sympatyzujesz z inną subkulturą.

Dzięki szalonym kolorowym soczewkom każdy Twój kostium nabierze ostatecznego kształtu - jest to wykańczający detal, który nadaje stylizacjom perfekcji. Bez nich niektóre kostiumy byłyby po prostu niemożliwe do odtworzenia, jak chociażby kostium Dartha Maula z Gwiezdnych Wojen czy też bohaterów anime Naruto. Nie należy również zapomnieć o możliwościach, jakie dają soczewki sclera na całe oko, bo podnoszą one każdy kostium na wyzszy poziom profesjonalizmu. Kolorowe wzory na tęczówkach zapewniają niesamowity, wręcz niepokojący efekt, który przyciąga uwagę jak nic innego.

Bezpieczeństwo, wygoda i korekcja wzroku

Wszystkie oferowane przez nas szalone soczewki kontaktowe Crazy Lens pochodzą od znanych i rozpoznawalnych producentów o ugruntowanej pozycji na rynku. Ich produkty prezentują najwyższą jakość wykonania - nie tylko samych soczewek, ale też, co dla nas istotne, oprawy graficznej, opakowania, pojemniczków na soczewki, etc. Materiały, z jakich wykonane są zwariowane szkła dostępne w naszym sklepie są dokładnie przetestowane i uznane na całym świecie jako bezpieczne i wygodne. Tych samych materiałów hydrożelowych używa się do produkcji zwykłych korekcyjnych soczewek popularnych marek. Posiadają one wszystkie niezbędne certyfikaty i spełniają najbardziej rygorystyczne medyczne normy. Dzięki doskonałej przepuszczalności tlenu oraz uwodnieniu ich noszenie nie różni się niczym od noszenia zwykłych szkieł korekcyjnych. Należy pamiętać, aby soczewki wielokrotnego użytku wyjmować na noc oraz zawsze bardzo dokładnie czyścić płynem do pielęgnacji soczewek. Pojemniczki do przechowywania soczewek powinny być wymieniane na nowe co najmniej raz na 3 miesiące.

Mimo iż może to być kuszące, aby kupić soczewki w kolorowe wzory nie posiadając doświadczenia z soczewkami, zalecamy a nawet apelujemy, aby przed każdą tego typu decyzją skonsultować się z okulistą, bądź optykiem. Dzięki wizycie w gabinecie okulistycznym dowiesz się, czy nie ma przeciwwskazań do noszenia soczewek, oraz jakie parametry szkieł będą dla Ciebie najodpowiedniejsze. Ponadto dowiesz się, jak dbać o soczewki oraz jak je zakładać i zdejmować. Pamiętaj, że nawet szkła zerówki, takie jak te z gamy soczewek Crazy Lens mogą mieć potencjalny wpływ na kondycję Twoich oczu i aby bezpiecznie ich używać najlepiej jest skonsultować się ze specjalistą, który doradzi, jak to robić.

Embergrim mająca na sobie soczewki crazy lens Flame Hot

Opinie Klientów o: Soczewki Crazy Lens

Liczba opinii: 547
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


1 Tone Białe (N136)
1 Tone Białe (N136)
36.39zł 38.99zł
BlackOut
BlackOut
77.99zł
Cat Eyes
Cat Eyes
77.99zł
Cyclop 22mm Sclera
Cyclop 22mm Sclera
384.99zł
Glow Electric Blue
Glow Electric Blue
108.99zł
Green Werewolf
Green Werewolf
77.99zł
Lunatic
Lunatic
77.99zł
Orange Werewolf
Orange Werewolf
77.99zł
Quasar 22mm Sclera
Quasar 22mm Sclera
384.99zł
Red Devil
Red Devil
77.99zł
Vampire
Vampire
77.99zł
White Zombie
White Zombie
77.99zł
WhiteOut
WhiteOut
77.99zł

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.