Promocje w salonach optycznych Optyk Rozmus

Obecnie we wszystkich salonach optycznych Optyk Rozmus, trwa kilka bardzo atrakcyjnych promocji. Wszystkich klientów serdecznie zachęcamy do uczestniczenia w trwających akcjach promocyjnych, jako że wiążą się one ze znacznymi oszczędnościami.


Soczewki barwione do okularów progresywnych GRATIS

Każda osoba, która do 31 sierpnia 2016 kupi soczewki progresywne, otrzyma bezpłatnie jednoogniskowe soczewki barwione. Świetna propozycja na słoneczne dni.

*promocja dotyczy soczewek barwionych s-comfort 1.5 SUN w zakresie magazynowym. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.


Soczewki barwione za 50% ceny

Kup soczewki okularowe z powłoką AR Strong, a gratis otrzymasz soczewki barwione 50% taniej!

*Promocja dotyczy soczewek barwionych s-comfort 1.5 SUN z zakresu magazynowego. Promocja trwa do 31 sierpnia. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.


Rozpocznij przygodę z soczewkami kontaktowymi i odbierz prezenty!

Do każdego badania kontaktologicznego, pacjent otrzyma zestaw startowy, w którego skład wchodzi elegancka kosmetyczka oraz próbne soczewki kontaktowe.

*Promocja trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania produktów.


TOPOWE MARKI W URODZINOWAYCH CENACH

Szukasz niebanalnych oprawek, o wysokim standardzie, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania? Tylko teraz najlepsze marki w wyjątkowych cenach. Zobacz jakie cenowe niespodzianki przygotowaliśmy na nasze 10- lecie. Zapraszamy do salonów!


Najwyższej jakości badanie wzroku w salonach Optyk Rozmus

Czujecie pogarszającą się jakość widzenia? Częste bóle głowy? A może pracujecie intensywnie przy komputerze? To dobry czas na kontrolę swojego wzroku!

Najwyższej jakości badanie wzroku w salonach Optyk RozmusJuż teraz oferujemy Państwu BEZPŁATNE badanie wzroku u najlepszej klasy optometrystów. Nie zwlekaj z wizytą i zapisz się na wizytę już dziś!

Bezpłatne badania wzroku odbywają się:

W Pszczynie

  • Ul.Rymarska 2
  • Ul.Dobrawy 7 ( Panaceum, I piętro)

W Oświęcimiu

  • Ul. Solskiego 1

Oraz w Wodzisławiu Śląskim

Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.


Okulary dla dzieci za 90 zł w salonach Optyk Rozmus

OKULARY DLA DZIECI ZA 90ZŁ!*

Tylko teraz okulary dla dzieci UNITED COLOURS OF BENETTON wraz z soczewkami z antyrefleksem za 90zł*

*Promocja obejmuje oprawki dla dzieci United Colours Of Benetton, oraz promocyjne soczewki okularowe z zakresu magazynowego.