SoloCare Aqua - 90ml

90ml

Cena: 16.99 zł  było 22.00 zł Oszczędzasz: 5.01 zł (23%)

Kategorie produktu: / Płyny do soczewek / Ciba Vision / Alcon
Marki: Ciba Vision
Alcon
SKU: SCA90-CV

Wybierz

Ilość :

SoloCare Aqua - 90ml

Dlaczego warto kupić SoloCare Aqua - 90ml

Przebywanie w zadymionych lub klimatyzowanych pomieszczeniach, zespół suchego oka, wrażliwe oczy - wszystkie te czynniki przyczynić się mogą w znacznej mierze do dyskomfortu odczuwanego podczas noszenia soczewek kontaktowych. Na szczęście nowoczesne płyny do pielęgnacji soczewek przychodzą z pomocą w takich sytuacjach. Płyn SoloCare Aqua sprawi, że Twoje soczewki zawsze pozostaną świeże, czyste i bardzo wygodne dzięki specjalnemu systemowi Hydrolock, opartemu na prowitaminie B5 oraz sorbitolu. Jest on stosowany w terapii zespołu suchego oka i sprawia, że soczewka przez cały czas użytkowania pozostaje wilgotna i świeża. Aby poprawnie dbać o swoje soczewki silikonowo-hydrożelowe, wcieraj w nie płyn SoloCare Aqua przez 10 sekund a następnie zostaw je do nasiąknięcia w świeżym płynie przez około 5 minut. Po tym czasie możesz je założyć. Pamiętaj, aby po użyciu soczewek włożyć je do świeżego płynu na co najmniej 4 godziny, tak aby miał on szansę zabić wszystkie bakterie i drobnoustroje, które namnażają się na soczewkach podczas ich codziennego użytku.

Cechy:

  • Pojemność 90ml
  • Doskonała pielęgnacja soczewek silikonowo-hydrożelowych
  • Rewolucyjny system Hydrolock
Porady i tutoriale odnośnie soczewek
Inne soczewki kontaktowe i akcesoria związane z tym produktem

ReNu MultiPlus Multi-Purpose Solution: Sprawdzony wybór dla zdrowego i komfortowego noszenia soczewek kontaktowych. Pojemność 120ml.

120ml
ReNu Multiplus - 120ml
17.99 zł 23.00 zł

SoloCare Aqua to wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych bez czyszczenia i spłukiwania. Doskonały do soczewek silikonowo-hydrożelowych. Pojemność 360ml.

360ml
SoloCare Aqua - 360ml
35.99 zł 45.00 zł

Opti-Free Replenish to płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych zawiera opatentowany system regenerujący TearGlyde o podwójnym działaniu, który codziennie regeneruje i utrzymuje wilgotność soczewek. Pojemność 300ml.

300ml
Płyn dezynfekujący OptiFree RepleniSH - 300ml
49.99 zł

Nowoczesne oddychające soczewki Air Optix Aqua wykonane są z materiału silikonowo-hydrożelowego, który przepuszcza do 5 razy więcej tlenu niż tradycyjne soczewki. 3 szt.

3
Air Optix Aqua -  3 soczewki
55.99 zł 58.99 zł

Silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe nowej generacji Air Optix Aqua są stworzone dla wyjątkowego komfortu i zdrowia oczu. Dzięki systemowi Aqua doskonale nawilżają oko. 6 soczewek w opakowaniu.

6
Air Optix Aqua - 6 soczewek
99.99 zł

Pierwsza jednodniowa soczewka kontaktowa z unikalnym Systemem Nawilżania o Potrójnym Działaniu dla całodziennego komfortu przy każdym mrugnięciu oczu.

30
Dailies AquaComfort Plus soczewki kontaktowe
75.99 zł 81.99 zł

Air Optix for Astigmatism to niezwykle stabilne soczewki kontaktowe stworzone specjalnie pod kątem korekcji astygmatyzmu. Dzięki systemowi Precision Balance 8|4 Design pozostają one nieruchome na oku przez cały dzień. 3 soczewki w opakowaniu.

3
Air Optix for Astigmatism - 3 soczewki
78.99 zł 102.00 zł

Z soczewkami Air Optix for Astigmatism Twój wzrok nabierze ostrości a Twój codzienny komfort widzenia znacząco się poprawi. Innowacyjna technologia produkcji zapewnia doskonałe rezultaty. 6 soczewek w opakowaniu.

6
Air Optix for Astigmatism - 6 soczewek
145.99 zł 154.00 zł

Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal to ostre i dokładne widzenie na wszystkie odległości, a przy tym niebywały komfort i wypoczęte oczy. 6 sztuk w pudełku.

6
Air Optix Aqua Multifocal - 6 soczewek
189.99 zł

Soczewki kontaktowe stworzone do ciągłej pracy, Air Optix Night and Day wykonane są z nowoczesnego materiały silikonowo-hydrożelowego. Dzięki swojej konstrukcji stanowią jeden z najbardziej komfortowych produktów na rynku.

6
Air Optix Night and Day Aqua - 6 soczewek
189.99 zł

Air Optix Night and Day Aqua to oddychające soczewki kontaktowe, dla ludzi prowadzących intensywny tryb życia. Jeszcze bardziej komfortowe i przepuszczające najwięcej tlenu do oka spośród wszystkich dostępnych miękkich soczewek kontaktowych.

3
Air Optix Night and Day Aqua - 3 soczewki
99.99 zł 107.00 zł

Odkryj sekret powiększonych, bardziej rozświetlonych i wyraźnych oczu z jednodniowymi kolorowymi soczewkami kontaktowymi FreshLook Illuminate. Soczewki głównie dla ciemnych oczu.

10
FreshLook Illuminate Jet Black
44.99 zł 52.99 zł