Soczewki Kontaktowe Biofinity - 3 soczewki

3 szt.

Cena: 45.99 zł  było 57.99 zł Oszczędzasz: 12.00 zł (21%)

Kategorie produktu: / Biofinity / CooperVision / Miesięczne / Na Noc i Dzień
Marki: Biofinity
CooperVision
SKU: CV-Biof-3

Lewe Oko

BC/DIA :

Moc :

Ilość :

Prawe Oko

BC/DIA :

Moc :

Ilość :

Soczewki Kontaktowe Biofinity - 3 soczewki

Dlaczego warto kupić Soczewki Kontaktowe Biofinity - 3 soczewki

Te soczewki silikonowo-hydrożelowe nowej generacji marki CooperVision są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wygodę związaną z używaniem soczewek kontaktowych do ciągłego noszenia, jednak zawsze myślały, że są to produkty nie na ich kieszeń. Soczewki Biofinity, pomimo swojej nieprzeciętnej jakości, mają bardzo atrakcyjną cenę w porównaniu z konkurencyjnymi produktami z tej kategorii. Dzięki technologii Aquaform, soczewki te pozostają wilgotne przez cały okres noszenia, co znacząco przyczynia się do komfortu, jaki zapewniają. Dzięki wysokiej przepuszczalności tlenu, można w nich spokojnie spać przez okres 7 dni i 6 nocy bez przerwy. Soczewki Biofinity spełniają wszystkie funkcje soczewek do ciągłego noszenia - są wygodne, intensywnie oddychające a także miękkie i wilgotne. Ponadto są dobre na każdą kieszeń. Wypróbuj je już teraz!

Te soczewki dostępne są w standardowym zestawie mocy korekcyjnych. Jeśli szukasz bardzo wysokich mocy, wypróbuj soczewki Biofinity XR.

Cechy:

  • 3 soczewki miesięczne w opakowaniu, również do ciągłego noszenia
  • BC/DIA 8.6/14.0
  • Dostępne w mocach od -6.0 do +6.0 co 0.25 oraz od +6.50 do +8.00 i -6.50 do -12.00 co 0.50
  • Materiał silikonowo-hydrożelowy comfilcon A
  • Wysoka przepuszczalność tlenu
  • Uwodnienie 48%
  • Opatentowana technologia Aquaform
Porady i tutoriale odnośnie soczewek
Inne soczewki kontaktowe i akcesoria związane z tym produktem

Soczewki kontaktowe stworzone do ciągłej pracy, Air Optix Night and Day wykonane są z nowoczesnego materiały silikonowo-hydrożelowego. Dzięki swojej konstrukcji stanowią jeden z najbardziej komfortowych produktów na rynku.

6
Air Optix Night and Day Aqua - 6 soczewek
177.99 zł 195.99 zł

Air Optix Night and Day Aqua to oddychające soczewki kontaktowe, dla ludzi prowadzących intensywny tryb życia. Jeszcze bardziej komfortowe i przepuszczające najwięcej tlenu do oka spośród wszystkich dostępnych miękkich soczewek kontaktowych.

3
Air Optix Night and Day Aqua - 3 soczewki
92.99 zł 105.99 zł

Kup teraz soczewki do przedłużonego noszenia firmy CooperVision. Biofinity to soczewki nowej generacji, niesłychanie wygodne i łatwe w użyciu. 6 soczewek w opakowaniu

6
Soczewki Kontaktowe Biofinity - 6 soczewek
89.99 zł 105.99 zł

Wypróbuj już dzisiaj rewolucyjne soczewki Biofinity Toric - toryczne soczewki do ciągłego noszenia - możesz w nich nawet spać!

3
Soczewki Kontaktowe Biofinity Toric
69.99 zł 78.99 zł

Soczewki wieloogniskowe do ciągłego noszenia dla osób po 40. roku życia. Zamów już teraz w sklepie internetowym Optyk Rozmus!

3
Soczewki Kontaktowe Biofinity Multifocal
114.99 zł 129.99 zł

Jeśli Twoja wada wzroku jest znacząca, wypróbuj soczewki Biofinity XR o wysokich mocach korekcyjnych, aż do -20.00D! 3 sztuki w opakowaniu.

3
Soczewki Kontaktowe Biofinity XR - 3 soczewki
69.99 zł 78.99 zł