Soczewki Kontaktowe Biofinity

Idealne dla osób prowadzących nieregularny tryb życia lub zapominalskich, którym zdarza się zasypiać w soczewkach kontaktowych. Soczewki Biofinity marki CooperVision wykonane są z doskonale oddychającego materiału silikonowo-hydrożelowego, który przepuszcza do rogówki oka tyle tlenu, że nie ma konieczności ściągania ich na noc. Twoje oczy przez 7 dni i 6 nocy czują się fantastycznie świeżo i zdrowo a Ty nie musisz martwić się o pielęgnację soczewek oraz ich przechowywanie. Jeśli jednak wolisz ściągać soczewki na czas snu, możesz nosić soczewki Biofinity przez okrągły miesiąc przy zachowaniu odpowiedniej higieny ich zakładania i przechowywania.

 

Kup teraz soczewki do przedłużonego noszenia firmy CooperVision. Biofinity to soczewki nowej generacji, niesłychanie wygodne i łatwe w użyciu. 3 soczewki w opakowaniu.

3
Soczewki Kontaktowe Biofinity - 3 soczewki
45.99 zł 57.99 zł

Kup teraz soczewki do przedłużonego noszenia firmy CooperVision. Biofinity to soczewki nowej generacji, niesłychanie wygodne i łatwe w użyciu. 6 soczewek w opakowaniu

6
Soczewki Kontaktowe Biofinity - 6 soczewek
89.99 zł 105.99 zł

Soczewki wieloogniskowe do ciągłego noszenia dla osób po 40. roku życia. Zamów już teraz w sklepie internetowym Optyk Rozmus!

3
Soczewki Kontaktowe Biofinity Multifocal
114.99 zł 129.99 zł

Wypróbuj już dzisiaj rewolucyjne soczewki Biofinity Toric - toryczne soczewki do ciągłego noszenia - możesz w nich nawet spać!

3
Soczewki Kontaktowe Biofinity Toric
69.99 zł 78.99 zł

Jeśli Twoja wada wzroku jest znacząca, wypróbuj soczewki Biofinity XR o wysokich mocach korekcyjnych, aż do -20.00D! 3 sztuki w opakowaniu.

3
Soczewki Kontaktowe Biofinity XR - 3 soczewki
69.99 zł 78.99 zł

Zamów opakowanie soczewek Biofinity XR Toric jeśli zależy Ci na wysokiej mocy korekcyjnej oraz wygodzie noszenia soczewek na NOC/DZIEŃ. Oferują one szeroki zakres mocy oraz dokładną korekcję toryczną.

3
Soczewki Kontaktowe Biofinity XR Toric - 3 soczewki
199.99 zł 221.99 zł