Marki soczewek kontaktowych

W związku z rosnącą popularnością soczewek kontaktowych, liczba dostępnych na rynku marek tych produktów gwałtownie w ostatnim czasie wzrosła. Niestety niektóre z nich to produkty niskiej jakości, których stosowanie może przynieść więcej szkody niż pożytku. Jeśli chcesz być pewien, że Twoje oczy są bezpieczne, wybieraj soczewki kontaktowe znanych i szanowanych marek - każdą z nich znajdziesz w naszym internetowym sklepie, którego oferta została skomponowana w oparciu o najwyższe standardy.

Optyk Rozmus oferuje soczewki kontaktowe jedynie od sprawdzwonych i najlepszych producentów obecnych na rynku optycznym. Firmy Alcon (dawniej Ciba Vision), Johnson &  Johnson, CooperVision, Bausch & Lomb oraz ColourVue znane są ze swojej rzetelności, produktów najwyższej klasy i komfortu. Zaufały im już miliony użytkowników szkieł kontaktowych na całym świecie. Oferują one całą gamę miękkich soczewek kontaktowych od jednodniowych takich jak Dailies AquaComfort Plus. Dailies Total 1, MyDay i 1-Day Acuvue Trueye, poprzez miesięczne, takie jak Air Optix Aqua, Proclear czy PureVision aż do soczewek na noc i dzień takich jak Air Optix Night and Day Aqua oraz Biofinity.

Szkła kontaktowe tych marek korygują wszystkie rodzaje wad wzroku: daleko- i krótkowzroczność, starczowzroczność oraz astygmatyzm. Co więcej, w ofercie wymienionych producentów znaleźć można również szeroki wybór kolorowych soczewek kontaktowych o różnych okresach noszenia, takich jak Freshlook, Neo Cosmo czy ColourVue. Marki Adria oraz ColourVue oferują także soczewki w szalonych kolorach i wzorach, idealne na imprezy i spotkania ze znajomymi. Wypróbuj je już dziś!