Marki soczewek kontaktowych

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór marek i producentów soczewek.

Acuvue

Przeglądaj nasze Soczewki Acuvue

Air Optix

Przeglądaj nasze Soczewki Air Optix

Alcon

Przeglądaj nasze Soczewki Alcon

Bausch & Lomb

Przeglądaj nasze Soczewki Bausch & Lomb

Biofinity

Przeglądaj nasze Soczewki Biofinity

Biotrue

Przeglądaj nasze soczewki Biotrue

ColourVue

Przeglądaj nasze Soczewki ColourVue

CooperVision

Przeglądaj nasze Soczewki CooperVision

Dailies

Przeglądaj nasze Soczewki Dailies

Freshlook

Przeglądaj nasze Soczewki Freshlook

Johnson & Johnson

Przeglądaj nasze Soczewki Johnson & Johnson

Neo Cosmo

Przeglądaj nasze Soczewki Neo Cosmo

Proclear

Przeglądaj nasze Soczewki Proclear

PureVision

Przeglądaj nasze Soczewki PureVision

Soflens

Przeglądaj nasze Soczewki Soflens

Soleko

Przeglądaj nasze Soczewki Soleko
Które marki soczewek są godne zaufania?

W związku z rosnącą popularnością soczewek kontaktowych, liczba dostępnych na rynku marek tych produktów gwałtownie w ostatnim czasie wzrosła. Niestety niektóre z nich to produkty niskiej jakości, których stosowanie może przynieść więcej szkody niż pożytku. Jeśli chcesz być pewien, że Twoje oczy są bezpieczne, wybieraj soczewki kontaktowe znanych i szanowanych marek - każdą z nich znajdziesz w naszym internetowym sklepie, którego oferta została skomponowana w oparciu o najwyższe standardy.

Optyk Rozmus oferuje soczewki kontaktowe jedynie od sprawdzwonych i najlepszych producentów obecnych na rynku optycznym. Firmy Alcon (dawniej Ciba Vision), Johnson &  Johnson, CooperVision, Bausch & Lomb oraz ColourVue znane są ze swojej rzetelności, produktów najwyższej klasy i komfortu. Zaufały im już miliony użytkowników szkieł kontaktowych na całym świecie. Oferują one całą gamę miękkich soczewek kontaktowych od jednodniowych takich jak Dailies AquaComfort Plus. Dailies Total 1, MyDay i 1-Day Acuvue Trueye, poprzez miesięczne, takie jak Air Optix Aqua, Proclear czy PureVision aż do soczewek na noc i dzień takich jak Air Optix Night and Day Aqua oraz Biofinity.

Szkła kontaktowe tych marek korygują wszystkie rodzaje wad wzroku: daleko- i krótkowzroczność, starczowzroczność oraz astygmatyzm. Co więcej, w ofercie wymienionych producentów znaleźć można również szeroki wybór kolorowych soczewek kontaktowych o różnych okresach noszenia, takich jak Freshlook, Neo Cosmo czy ColourVue. Marki Adria oraz ColourVue oferują także soczewki w szalonych kolorach i wzorach, idealne na imprezy i spotkania ze znajomymi. Wypróbuj je już dziś!

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.