Kontakt Optyk Rozmus

W razie pytań oferujemy kilka możliwości kontaktu.

Za pośrednictwem numeru telefonu:

+48 32 733 2823

Pracujemy od poniedziałku do piątku między 9:00 a 15:00. W związku z tym, że nasza siedziba mieści się w Polsce, operujemy w strefie czasowej Central European Time (GMT +01:00). Jeśli mieszkasz w USA lub innym zakątku świata, prawdopodobnie najlepszą drogą kontaktu z nami będzie e-mail, który dotrze do nas niezależnie od strefy czasowej.

E-mail do Działu Obsługi Klienta: cs@optykrozmus.com

Chętnie odpowiemy na każde pytanie!

Jeśli masz pilną sprawę i zależy Ci na szybkiej odpowiedzi, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego fanpage'a na Facebooku. Nasz wsółczynnik odpowiedzi na Facebooku wynosi 100% a średni czas odpowiedzi to 2 godziny.

Zwroty

W kwestiach związanych ze zwrotami towaru prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta pod adresem: cs@optykrozmus.com oraz o adresowanie przesyłek na poniższy adres:

OPTYK ROZMUS EYE CARE
Ul. Piastowska 3
43-200 Pszczyna
Polska

Więcej informacji odnośnie naszej polityki zwrotów znajdziesz w dziale Polityka Zwrotów.

Skontaktuj się z Optyk Rozmus

Porady

Jeśli potrzebujesz fachowej porady odnośnie pielęgnacji i stosowania soczewek kontaktowych, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem wyżej wymienionych kanałów, lub poszukać odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie w dziale Porad. Jest on edytowany przez naszych optyków i okulistów i znajduje się tam wiele przydatnych informacji.

Aby pozostać na bieżąco:

Dane Firmy

OPTYK ROZMUS EYE CARE
ul. Piastowska 3
43-200 Pszczyna
NIP: 638-180-44-47
REGON: 242772896
BDO: 000196497

Do usłyszenia!
Obsługa Klienta Optyk Rozmus

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.