Białe Soczewki Kontaktowe

Białe oczy sprawiają chyba jeszcze bardziej mrożące krew w żyłach wrażenie niż soczewki czerwone. Mając je na sobie, wyglądasz, jakbyś nie miał tęczówki, a w przypadku soczewek całkowicie kryjących oko - nawet źrenic! Białe szkła kontaktowe perfekcyjnie sprawdzają się na wszelkiego rodzaju imprezach tematycznych i balach przebierańców - nie dość, że wyglądasz przerażająco, to jeszcze nikt nie wie, w którą stronę patrzysz! Czy można chcieć więcej?

 

Soczewki o średnicy 17mm typu zombie, doskonałe na imprezy kostiumowe, zwłaszcza z motywem żywych trupów. Zamów teraz online!

2
Soczewki Kontaktowe ColourVue Mini Sclera Deadpool 17mm
89.99 zł 105.99 zł

Świetne połączenie bieli, czerni i czerwieni w dużych, 17-milimetrowych soczewkach daje doskonały dodatek do każdego kostiumu. Zamów teraz soczewki ColourVue Minotaur online!

2
Soczewki Kontaktowe ColourVue Mini Sclera Minotaur 17mm
89.99 zł 105.99 zł

Doskonały dodatek do kostiumu na imprezę inspirowaną zombie - soczewki ColourVue Mini Sclera Venus to białe szkła kontaktowe z czarną obwódką i o zwiększonej średnicy.

2
Soczewki Kontaktowe ColourVue Mini Sclera Venus 17mm
89.99 zł 105.99 zł

Dzięki tym soczewkom nadasz swoim oczom niesamowity wygląd. Biała tęczówka i czarne białko oka to totalna rewolucja i uderzający efekt jak dotąd spotykany tylko w filmach. Dwie soczewki 6-miesięczne.

2
Soczewki Kontaktowe ColourVue Sclera Medusa 22mm
319.99 zł 359.99 zł

Zamów online soczewki ColourVue Glow White! Dzięki nim Twoje tęczówki nie tylko staną się kompletnie białe, ale także będą świecić w promieniach UV!

2
Kolorowe Soczewki ColourVue Glow White
89.99 zł 105.99 zł

Doskonały element stroju zombie na specjalne okazje. Dzięki soczewkom ColourVue White Out Twoje oczy staną się niemal kompletnie białe (tylko źrenica pozostanie czarna).

2
Kolorowe Soczewki ColourVue WhiteOut
58.98 zł 72.99 zł

Zamów parę soczewek ColourVue Crazy Jigsaw jeśli chcesz niewielkim wysiłkiem osiągnąć wygląd zombie lub kogoś ekstremalnie chorego na potrzeby swojej stylizacji. Te krwiste soczewki sprawią, że będziesz wyglądać szokująco!

2
Soczewki ColourVue Crazy Jigsaw
 
58.98 zł 72.99 zł

Soczewki kontaktowe dla niezdecydowanych - ColourVue Crazy Lightning bedą pasować do tak wielu różnych kostiumów, że nie potrzebujesz więcej soczewek w swojej garderobie. Świetnie sprawdzą się z motywem zombie, wampira, obcego i wielu innych.

2
Soczewki ColourVue Crazy Lightning
 
58.98 zł 72.99 zł

Zamów parę białych soczewek ColourVue Crazy Lunatic jeśli zależy Ci na przekonującym wyglądzie zombie oraz potrzebujesz korekcji wzroku. Dzięki tym soczewkom Twój strój będzie kompletny a wzrok ostry jak brzytwa!

2
Soczewki ColourVue Crazy Lunatic
 
58.98 zł 72.99 zł

Zamów parę białych soczewek ColourVue Crazy Lunatic jeśli zależy Ci na przekonującym wyglądzie zombie na wszelakie okazje. Soczewki kwartalne w mocach zerowych.

2
Soczewki ColourVue Crazy Lunatic - Moc Zerowa
 
55.65 zł 69.99 zł

Wyjątkowe soczewki kontaktowe z gatunku zombie z różowym obszarem wokół źrenicy. ColourVue Crazy Moon Diablo to gratka dla fanów horroru - ich niecodzienny kolor i wzór sprawią, że każda stylizacja nabierze charakteru.

2
Soczewki ColourVue Crazy Moon Diablo
 
58.98 zł 72.99 zł

Jeśli chcesz wyglądać jak zezowaty szaleniec lub trochę śmieszniejsza wersja zombie, soczewki ColourVue Cross Eyed są dla Ciebie stworzone. Zamów je teraz w Optyk Rozmus!

2
Soczewki Kolorowe ColourVue Cross Eyed
58.98 zł 72.99 zł

Zamów parę soczewek ColourVue Crazy Cyborg aby nadać swoim oczom wygląd maszyny. Dzięki nim urozmaicisz swój strój androida lub robota.

2
Soczewki Kolorowe ColourVue Cyborg
58.98 zł 72.99 zł

Soczewki kontaktowe nie tylko dla fanów broni palnej. ColourVue Crazy Red Target to kostiumowe soczewki nadające się na każdą imprezę i do każdego kostiumu. Zamów teraz!

2
Soczewki Kolorowe ColourVue Red Target
58.98 zł 72.99 zł

Twoje popękane źrenice z pewnością przyprawią o drżenie niejedną osobę, która Cię zobaczy! Załóż więc zwariowane soczewki ColourVue Crazy Tremor i strasz swoim wyglądem!

2
Soczewki Kolorowe ColourVue Tremor
58.98 zł 72.99 zł

Upodobnij się do wokalisty grupy Marilyn Manson dzięki soczewkom ColourVue White Zombie. Białe soczewki z czarną obwódką to doskonały dodatek do stroju zombie.

2
Soczewki Kolorowe ColourVue White Zombie
58.98 zł 72.99 zł

Specjalny projekt soczewki ColourVue White Screen zakrywa zarówno tęczówke i źrenicę. Twoje oczy staną się kompletnie białe. Soczewki tylko w mocach zerowych.

2
Soczewki Kolorowe ColourVue White Screen
58.98 zł 72.99 zł

Z soczewkami ColourVue Viper w mgnieniu oka zmienisz się w straszliwego węża - Twoje oczy staną się szare a źrenica podłużna. Soczewki dostępne w mocach korekcyjnych.

2
Soczewki Kolorowe ColourVue Viper
58.98 zł 72.99 zł

Kolorowe soczewki kontaktowe Adria Crazy Color Zombie odmienią Cię nie do poznania! Zamień się w mroczne zombie i strasz znajomych - zabawa gwarantowana!

2
ADRIA Crazy Color Zombie
59.99 zł 72.99 zł

W soczewkach Soleko Queen's Solitaire Pearl znajduje się połączenie niesamowitego koloru z wyjątkowo skuteczną korekcją astygmatyzmu. Wypróbuj parę już dziś i przekonaj się, że można widzieć wyraźnie i wyglądać olśniewająco.

1
Toryczne Soczewki Kontaktowe Soleko Queens Solitaire Pearl
124.99 zł 159.99 zł