Soczewki toryczne kolorowe na astygmatyzm

Jakość i piękno dostępne na specjalne zamówienie.

Kolorowe soczewki toryczne

Toryczne kolorowe soczewki Queens Trilogy Dark Green na oczach Miss SGAstygmatyzm jest wadą wzroku, która zgodnie z danymi szacunkowymi dotyczy od 30-60% Europejczyków. Nic dziwnego więc, że część osób zmagających się z tym problemem jest zainteresowana kolorowymi soczewkami kontaktowymi - wszak mają one zupełnie takie same potrzeby jak osoby z krótkowzrocznością czy dalekowzrocznością. Do niedawna astygmatycy do dyspozycji mieli tylko zwykłe soczewki toryczne i mogli jedynie pomarzyć o możliwości zmiany koloru oczu przy jednoczesnej korekcji swojej wady, ponieważ różnokolorowe szkła toryczne nie były dostępne u żadnego producenta szkieł kontaktowych. Powód jest prosty: szkła kontaktowe korygujące astygmatyzm mają tak wielką liczbę możliwych kombinacji osi, mocy sferycznych i cylindrów, że dokładanie do tego miksu koloru byłoby zabiegiem niezwykle ryzykownym dla firm, które z góry produkują ogromne partie swoich wyrobów. Na szczęście z odsieczą przychodzą niszowe marki takie jak Soleko, które wytwarzają tego rodzaju produkty na indywidualne zamówienie. W ich niewielkim laboratorium we Włoszech maszyny uruchamiane są do produkcji pojedynczych soczewek o ściśle określonych parametrach, dzięki czemu możesz zamówić szkła idealnie dopasowane do swoich potrzeb zarówno korekcyjnych jak i estetycznych. Jest to również powód, dla którego zamówienia na szkła kontaktowe tego typu nie mogą być anulowane po rozpoczęciu produkcji i należy dokładnie rozważyć decyzję o zakupie.

Soczewki kolorowe do korekcji astygmatyzmu dostępne w naszym sklepie charakteryzują się szerokim wachlarzem dostępnych sferycznych mocy korekcyjnych, zarówno minusowych (najbardziej rozpowszechnionych w populacji) jak i plusowych. Zakres osi oraz cylindrów również spełnia wymagania przeważającej większości użytkowników torycznych soczewek. Także kolorystyka zaproponowana przez firmę Soleko w liniach produktów Queens spotyka się z uznaniem zarówno wśród Klientów jak i artystów makijażu, którzy korzystają z kolorowych szkieł kontaktowych do swoich prac. Bezkonkurencyjne połączenie europejskich standardów produkcji i włoskiego spojrzenia na modę i piękno jest nie do pobicia.

Linia Queens Solitaire Toric to jednotonowe szkła kontaktowe, których pigmentacja może pozytywnie zaskoczyć posiadaczy ciemnych tęczówek. W zależności od modelu, ich kolor jest mniej lub bardziej kryjący. Kolory Yellow czy Spice mogą nie do końca wyróżniać się na ciemnobrązowej tęczówce, z kolei Pearl i Violet przykryją je doskonale dając bardzo spektakularny efekt. Przekonała się o tym Miss SG, której wideo obejrzysz poniżej. Posiadacze jasnych tęczówek po soczewkach z linii Queens Solitaire Toric mogą spodziewać się delikatnej i subtelnej zmiany koloru oczu.

Soczewki Queens Solitaire są wymieniane co kwartał i mają zawartość wody 43%. Dzięki temu zapewniają odpowiednie nawilżenie nawet osobom z suchymi oczami. Szkła z tej linii można zakupić na sztuki, aby pomóc pacjentom, u których astygmatyzm jest z regóły różny w prawym i lewym oku. Kupowanie takich szkieł w parach nie jest zbyt praktyczne, zwłaszcza jeśli dopiero odkrywamy, jak dany kolor wygląda na naszych oczach.

Linia Queens Trilogy Toric to soczewki wyposażone w trzy kolory: główny barwnik kryjący większą część tęczówki, szaro-brązowy pigment okalający źrenicę i promieniujący od niej w celu stworzenia jak najbardziej realistycznego wrażenia na oku oraz czarny zewnętrzny rant, który dodaje oczom wyrazistości i delikatnie je powiększa, zwłaszcza u osób o jasnych oczach. U ciemnookich użytkowników zewnętrzna obwódka soczewek naturalnie wtapia się w tło, przez co efekt powiększenia nie jest tak zaznaczony. Szkła z tej linii polecane są szczególnie osobom o jasnych tęczówkach, oczekującym wyrazistego efektu, który może nie być osiągalny za pomocą delikatnych soczewek z linii Solitaire Toric. Aby sprawdzić, jak szkła z linii Trilogy prezentują się na naszej modelce, Miss SG, obejrzyj to wideo.

Soczewki Queens Trilogy Toric są soczewkami miesięcznymi z wysoką zawartością wody, która zapewnia uczucie komfortu przez cały dzień. Wykonane są z wygodnego i oddychającego materiału zwanego Ocufilcon.

Wszystkie osoby, którym dokucza astygmatyzm i które pragną wprowadzić zmianę w swoim wyglądzie zachęcamy do konsultacji z optometrystą i do wypróbowania kolorowych soczewek torycznych. Dzięki nim i Ty możesz cieszyć się nowym kolorem oczu na co dzień. Warto zwrócić uwagę na fakt, że istnieje ponad 140 000 kombinacji recept na kolorowe toryczne soczewki kontaktowe i z tego względu są one wykonywane wyłącznie na specjalne na zamówienie. Dzięki temu możesz być pewna/pewien, że Twoje barwne szkła są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Miss SG w soczewkach Queens Trilogy Dark Green

Opinie Klientów o: Soczewki toryczne kolorowe na astygmatyzm

Liczba opinii: 131
Ocena: 4.6 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.