Fioletowe Soczewki

Nadaj swoim oczom piękny, niespotykany w naturze kolor.

Jakie są rodzaje fioletowych soczewek?

Fioletowe soczewki Big Eyes Ultra Violet na oczach @pedzleiszminkiNasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór fioletowych soczewek kontaktowych. Wśród nich znajdują się soczewki jednokolorowe o jednolitym fioletowym odcieniu (np. Neo Cosmo 1 Tone Violet N133); soczewki wzmacniające (enhancement tints), które podkreślają kolor oczu; oraz soczewki kolorowe (color blending), które łączą naturalny kolor oczu z żywymi odcieniami fioletu (np. 2 Tone Violet N223 z linii Neo Cosmo). Do tego dochodzą soczewki z efektami specjalnymi, które dodają połysku i innych wzorów, aby uzyskać przyciągający wzrok wygląd, idealny na specjalne okazje. Istnieją również soczewki reaktywne na promieniowanie UV, które zmieniają odcienie pod wpływem światła ultrafioletowego oraz soczewki na Halloween, które zapewniają bardziej dramatyczną zmianę wyglądu.

Wybierając strój do fioletowych soczewek kontaktowych masz dwie możliwości: odważny i śmiały wygląd lub coś bardziej stonowanego i romantycznego. Aby uzyskać bardziej śmiały look, połącz fioletowe soczewki z jaskrawymi i kolorowymi elementami garderoby i makijażu, takimi jak czerwienie, pomarańcze i żółcie; kolory te wyglądają fantastycznie w połączeniu z fioletowymi soczewkami. W celu uzyskania bardziej stonowanej estetyki, załóż fioletowe soczewki razem z jasnymi, pastelowymi odcieniami, takimi jak jasny róż, lawenda i błękit; te kolory cieni do oczu również świetnie wyglądają razem z fioletowymi szkłami. Aby dopełnić wygląd, połącz soczewki z wybraną przez siebie biżuterią lub wyszukaną fryzurą.

Nasza oferta fioletowych soczewek idealnych do codziennego użytku obfituje w różne odcienie - od jasnej lawendy do głębokiego fioletu - wszystkie wyglądają zupełnie inaczej na oczach. Szkła Big Eyes Ultra Violet są świetne, jeśli chcesz powiększyć swoje tęczówki i jednocześnie zmienić ich odcień. Jeśli potrzebujesz korekcji wzroku, Freshlook Colorblends Amethyst są dostępne w różnych mocach, w tym plusach, a Queen's Solitaire Violet Toric to nasz pewnik, jeśli poszukujesz fioletowych soczewek torycznych.

Czy fioletowe soczewki kontaktowe na Halloween są popularne?

Fioletowe soczewki na Halloween zapewniają niesamowitą przemianę i niezapomnianą charakteryzację dzięki swoim żywym kolorom i misternym wzorom. Dostępne są zarówno w wersji korekcyjnej, jak i bez mocy (plano), wykonane są z trwałego materiału, który zapewnia bezpieczne i długotrwałe noszenie. Nasza kolekcja obejmuje wiele wzorów, jak również różne rozmiary soczewek. Posiadamy nawet fioletowe soczewki, które kryją całe oko! Wszystkie prezentowane wzory mogą być wykorzystane do stworzenia przeróżnych kostiumów. Mogą one dodać dramatyczny klimat do klasycznych kostiumów czarownic lub wampirów, lub być wykorzystane do stworzenia przyciągającego wzrok wyglądu superbohaterów lub postaci fantasy na konwentach lub imprezach cosplay. Fioletowe oczy mogą być również wykorzystane do stworzenia unikalnego kostiumu na Halloween lub inne imprezy o tematyce grozy. Istnieje niezliczona gama postaci filmowych, gier i popkultury z fioletowymi oczami. Bohaterowie tacy jak Mystique z X-Men, Maleficent ze Śpiącej Królewny i Storm z filmów X-Men wszyscy mają fioletowe oczy. Dodatkowo w serii gier wideo The Legend of Zelda zarówno księżniczka Zelda jak i jej alter ego Sheik posiadają fioletowe oczy. Oczy Lorda Voldemorta w serii Harry Potter są opisane jako "bezlitosny, żywy fiolet". Hinata Hyuga z Naruto również ma fioletowe oczy - wszystko to nie mogłoby być osiągnięte bez użycia wysokiej jakości fioletowych soczewek.

Czy fioletowe soczewki kontaktowe są bezpieczne w noszeniu?

Fioletowe soczewki kontaktowe występują zarówno w wersji korekcyjnej, jak i bez mocy korygujących wadę wzroku, dzięki czemu mogą być używane przez niemal każdego. Jednak nadal zaleca się konsultację z optometrystą przed noszeniem soczewek kontaktowych, aby zagwarantować, że są one odpowiednie dla zdrowia oczu każdej osoby i odpowiednio dopasowane. Istotne jest, aby kupować soczewki kontaktowe z wiarygodnego źródła i przestrzegać wszystkich instrukcji dotyczących ich sposobu noszenia oraz pielęgnacji, aby w maksymalnym stopniu chronić oczy. Ponieważ soczewki te są wielokrotnego użytku (miesięcznego lub kwartalnego), muszą być czyszczone i przechowywane przy użyciu odpowiedniego płynu do czyszczenia szkieł. Płyny do soczewek zazwyczaj mają dołączony własny pojemnik, więc nie ma potrzeby kupowania go osobno. W naszym dziale porad znajdziesz więcej informacji na temat pielęgnacji soczewek i ogólnie zdrowia oczu; pamiętaj jednak, że artykuł online nie zastąpi konsultacji z okulistą.

@pedzleiszminki w soczewkach Big Eyes Ultra Violet

Opinie Klientów o: Fioletowe Soczewki

Liczba opinii: 87
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


1 Tone Fioletowe (N133)
1 Tone Fioletowe (N133)
36.39zł 38.99zł
2 Tone Fioletowe (N223)
2 Tone Fioletowe (N223)
36.39zł 38.99zł
3 Tone Violet
3 Tone Violet
Barbie Pink
Barbie Pink
Elegance Pink
Elegance Pink
Fioletowe (N233)
Fioletowe (N233)
Glamour Violet
Glamour Violet
Glow Pink
Glow Pink
Glow Pink Jubilee
Glow Pink Jubilee
Hot Pink
Hot Pink
Moon Diablo
Moon Diablo

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.