Bezpieczne Zakupy

Bezpieczne ZakupyNa naszej stronie internetowej stosujemy technologie szyfrowania polecane przez najwybitniejsze jednostki i instytucje zajmujące się bezpieczeństwem w sieci.

Z tego powodu wszystkie dane, jakie wprowadzasz do naszego systemu są automatycznie szyfrowane jeszcze przed ich przesłaniem, podczas przesyłania a także podczas ich przechowywania. Jest to tzw. szyfrowanie end-to-end i zapewnia ono maksymalne bezpieczeństwo Twoich danych. W celu bezwzględnego potwierdzenia, że robimy wszystko co w naszej mocy, aby chronić Twoje dane, poddajemy się regulatnym audytom zgodności z PCI. Ponadto, jako że jesteśmy podmiotem podlegającym europejskim regulacjom, nasza polityka prywatności oraz sposób przechowywania danych Użytkowników są całkowicie zgodne z RODO.

Na końcu należy nadmienić, że nasza strona internetowa jest codziennie skanowana pod kątem bezpieczeństwa i potencjalnego narażenia na ataki hakerskie. W związku z tym jesteśmy w stałej gotowości bojowej a Ty możesz spać spokojnie. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą Politykę Bezpieczeństwa.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.