LensCoiny FAQ

Czym są LensCoiny?

LensCoins to nasz sposób na nagradzanie naszych Klientów za interakcję z naszą witryną i pomaganie nam w lepszym zrozumieniu, czego oczekują nasi Klienci i w jaki sposób możemy zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Są również formą podziękowania za to, że poprzez swój wkład pomagasz nam znajdować nowych Klientów.

Jak mogę zarobić LensCoiny?

Metody zarabiania LensCoinów można znaleźć tutaj. W tej sekcji podana jest również całkowita liczba posiadanych przez Ciebie LensCoinów. Jeśli jesteś już naszym Klientem, jest bardzo duża szansa, że przyznaliśmy Ci już tokeny za historyczną działalność na naszej stronie a także za zamówienia złożone w ciągu ostatniego roku.

Jak odebrać LensCoiny za udostępnianie linków do stron Optyk Rozmus?

Jeśli wrzuciłeś/-aś linka do nas na swoim blogu, portalu społecznościowym lub jakiejkolwiek innej stronie, po prostu skopiuj link do tej strony i wklej go w odpowiednie pole na swojej stronie Optyk Rozmus LensCoins. Nasz system sprawdzi Twój link i wybije Ci kilka monet!

Jak ubiegać się o LensCoins za udostępnienia na Facebooku?

Z Facebookiem jest trochę więcej zachodu. Aby uzyskać link do swojego posta na Facebooku, musisz przejść do wpisu i jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij menu z trzema kropkami i wybierz "kopiuj link". Następnie na naszej stronie internetowej dotknij menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu i wybierz uśmiechniętą wiadomość powitalną z ikoną LensCoin. Przewiń w dół i wklej swój link w polu „Wklej swój link poniżej” a następnie kliknij „Dalej”. Nasz system sprawdzi wtedy, czy Twój link jest ważny, a następnie wybije i przydzieli Ci LensCoiny.

Jeśli korzystasz z Facebooka w przeglądarce komputera, musisz kliknąć menu z trzema kropkami w swoim poście, a następnie kliknąć opcję < embed >. U góry strony zobaczysz pole oznaczone „URL posta” - skopiuj ten link, a następnie na naszej stronie dotknij menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu i wybierz uśmiechniętą wiadomość powitalną z ikoną LensCoin. Przewiń w dół i wklej swój link w polu „Wklej swój link poniżej” a następnie kliknij „Dalej”. Nasz system sprawdzi wtedy, czy Twój link jest ważny, a potem wybije i przydzieli Ci LensCoiny.

Czy muszę się zalogować?

Tak, zaloguj się na naszej stronie internetowej, aby mieć pewność, że LensCoiny są do Ciebie poprawnie przypisane.

Ile warte są LensCoiny?

Będziesz mógł/mogła używać LensCoinów jak pieniędzy podczas płatności. To wykracza poza nasze wyprzedaże, promocje i kody rabatowe. Krótko mówiąc, LensCoiny zaoszczędzą Ci prawdziwe pieniądze, ponieważ mają realną wartość.

Ale ile dokładnie są one warte?

W tym momencie jesteśmy w trakcie wdrażania systemu LensCoinów na naszej witrynie. Możesz je zarobić, ale nie możesz ich wydawać. Jest to etap przejściowy i prawdopodobnie wkrótce się to zmieni. Aktywowanie kolekcji LensCoins już teraz pomoże nam wyeliminować wszelkie błędy we wdrażaniu systemu blockchain i mennicy, a także pozwoli naszym lojalnym Klientom uzyskać przewagę w zabawie i oszczędnościach.

Mapa drogowa LensCoin - przyszłość należy do kryptowalut

Nasza mapa drogowa dla LensCoinów będzie interesująca. Planujemy powiązać je z jednym z kilku kandydatów na kryptowaluty (Cardano, Tron lub Etherium). Oznacza to, że w niedalekiej przyszłości będziesz mógł/mogła przelać swoje LensCoiny ze swojego konta na naszej stronie internetowej do portfela zawierającego kryptowalutę, która je wspiera. Przyglądamy się kryptowalutom typu Dowód Stawki (Proof of Stake: Etherium, Cardano, Tron), a nie typu Dowód Pracy (Proof of Work, takie jak Bitcoin), ponieważ są one przyjazne dla środowiska, stanowią prawdziwą wymianę wartości i zyskują na popularności w skali globalnej. To kolejny powód, aby zacząć zbierać LensCoiny już teraz!

Kiedy zostanie opublikowany harmonogram?

Jak tylko zostanie w pełni opracowany. Przyglądamy się kwestiom technicznym i pracujemy nad metodami stabilizacji wartości LensCoinów, aby ich wartość nie ulegała ciągłym zmianom ze względu na zmiany bazowych krypto-aktywów. Można to osiągnąć za pomocą smart kontraktów, ale wiąże się to z wysokim stopniem złożoności technicznej, dlatego prosimy o cierpliwość.

Mam propozycję...

Jeśli masz pomysł, jak ulepszyć nasz system LensCoins, skontaktuj się z nami i powiedz nam o tym. Użyj „LensCoins” w temacie maila, abyśmy mogli upewnić się, że trafi on do właściwej osoby.

Wkrótce ponownie zaktualizujemy informacje zawarte w tym artykule. Wróć do nas i zobacz, co nowego.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.