Czerwone Soczewki

Dodatek do kostiumu i uzupełnienie zwariowanego makijażu niezależnie od okazji.

Foto: wandzikg

Czerwone szkła kontaktowe

@f.ukuro jako Yumeko Jabami w czerwonych soczewkach Red DevilCzerwone źrenice to znak rozpoznawczy całej gamy postaci popkultury - od wampirów poprzez zombie aż po przybyszy z obcych planet. Określenie “czerwone oczy” przywodzi na myśl również problemy z przekrwionymi oczami, zmęczenie i niewyspanie lub chorobę rodem z apokaliptycznego horroru. I właśnie tak kojarzyć mogą się niektóre zwariowane czerwone soczewki kontaktowe, które znajdziesz w naszym sklepie. Dzięki nim nie tylko z dużą łatwością zmienisz się w klasycznego wampira, ale także uzupełnisz swoją profesjonalną charakteryzację mającą upodobnić Cię do pacjenta zainfekowanego przerażającym patogenem.

Zabawa wyglądem

Czerwone soczewki to świetny dodatek do każdego kostiumu, zarówno na Halloween jak i na inne okazje, takie jak konwenty czy sesje zdjęciowe. Możesz być pewna/pewien, że wyniesie on Twoją stylizację na wyżyny kreatywności. Załóż soczewki Red Devil a Twoje przebranie od razu nabierze fantastycznego charakteru! Nie musi to być kostium inspirowany horrorem - czerwone soczewki pasują przecież do różnych postaci i stylizacji. Daj się ponieść wyobraźni i skorzystaj ze zwariowanego wyglądu, jaki zapewnią Ci te szkła kontaktowe z dowolnym przebraniem i makijażem. Clown, gotycka lolitka czy makijaż o tematyce żywiołów świata - każda z tych stylizacji z powodzeniem może zostać uzupełniona o parę szkieł w odcieniu czerwieni.

Rodzaje czerwonych soczewek

W naszej kolekcji czerwonych szkieł kontaktowych znajduje się urozmaicony przekrój modeli i wzorów: mamy jednolite soczewki kryjące tylko źrenice oraz czerwone soczewki na całe oko. Te ostatnie stwarzają naprawdę niesamowite wrażenie mogące przyprawić niejedną osobę o ciarki na plecach. Mamy również naturalnie wyglądające czerwone szkła inspirowane tematyką wampirów i demonów, które oprócz krwistej barwy wyposażone są również w realistycznie wyglądający wzór tęczówki, aby zapewnić efekt jak najbardziej zbliżony do naturalnego. Ponadto oferujemy mnóstwo wzorów kojarzących się z infekcją i przekrwionymi oczami - dzięki nim w banalny sposób całkowicie odmienisz swój wygląd. Szkła kontaktowe dające efekt przekrwionych oczu do idealny element stroju zombie lub innych przebrań mających przerażać i odstraszać.

Czerwonookie postaci

Fani anime i mangi w tej kategorii produktów z pewnością znajdą coś dla siebie. Kryjące całe oczy soczewki Gremlin to must-have fanów serii Tokyo Ghoul, bowiem wyglądają zupełnie jak kakugan: mają czerwony środek i czarny obszar białka oka. Także wielbiciele serii Naruto nie będą rozczarowani dostępną gamą wzorów inspirowanych ich ulubionym serialem, mamy bowiem w ofercie aż cztery modele szkieł typu sharingan, łączące czerwień z czernią w różnych konfiguracjach. Kolejną postacią anime, której atrybutem są czerwone oczy jest Yumeko Jabami z serii Kakegurui. Z naszymi soczewkami cosplay wszystkich tych bohaterów staje się dużo łatwiejszy i doskonale dopracowany.

Pasjonaci fantastyki i Harrego Pottera również trafili w odpowiednie miejsce. Znaleźć tu można bowiem chociażby soczewki Voldemort inspirowane książkowym Sam-Wiesz-Kim. Czerwono-żółte szkła Dragon Eye czy Sauron’s Eye są oczywiście nawiązaniem do twórczości Tolkiena i innych dzieł ze świata fantastyki i w mgnieniu oka pozwalają przeistoczyć się w smoka lub inną ciekawą postać.

Czerwone soczewki z mocami

W prezentowanej gamie czerwonych szkieł znajdziesz nie tylko zerówki, ale także szkła korekcyjne, które umożliwią Ci prawidłowe widzenie, jeśli masz wadę wzroku. Po co rujnować pracochłonny kostium i makijaż okularami, gdy można założyć soczewki z korekcją wzroku? Do wachlarza czerwonych modeli wyposażonych w moce korekcyjne (tylko minusowe) należą np. Volturi, czy Red Devil. Aby zobaczyć wszystkie kolory kostiumowych soczewek korekcyjnych przejdź do kategorii crazy lens z mocami.

Wypróbuj parę czerwonych szkieł kontaktowych jako element swojej zwariowanej stylizacji lub jako dodatek do Twojego unikalnego stylu. Będą wisienką na torcie, która sprawi, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie!

@f.ukuro jako Yumeko Jabami w czerwonych soczewkach Red Devil

Opinie Klientów o: Czerwone Soczewki

Liczba opinii: 142
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


Cyclop 22mm Sclera
Cyclop 22mm Sclera
384.99zł
Quasar 22mm Sclera
Quasar 22mm Sclera
384.99zł
Red Devil
Red Devil
77.99zł
Vampire
Vampire
77.99zł
Darth Maul
Darth Maul
Dragon Eye
Dragon Eye
Elegance Pink
Elegance Pink
Glow Pink
Glow Pink
Glow Pink Jubilee
Glow Pink Jubilee
Glow Red
Glow Red

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.