Czarne Soczewki

Pasują do wszystkiego i do każdej okazji.

Czarne soczewki kontaktowe

Czarne soczewki Black Cat N018 na oczach @merrysynthNiektóre kolory soczewek są wyjątkowo uniwersalne a przez to popularne wśród szerokiego grona odbiorów. Do takich właśnie szkieł zaliczają się czarne soczewki kontaktowe. W zależności od Twojego naturalnego koloru oczu zapewnią one dodatkowe podkreślenie tęczówki lub jej diametralną zmianę.

Rodzaje czarnych szkieł

W naszej ofercie czarnych szkieł znajdziesz różne modele i wzory, począwszy od soczewek typu circle, które okalają oko czarną obwódką, zapewniając wrażenie delikatnego powiększenia i podkreślenia oczu, aż po totalnie zwariowane szkła przeznaczone na specjalne okazje, których ekstremalnym przykładem są czarne soczewki sclera na całe oko, model Sabretooth. Poza nimi oferujemy całą gamę produktów, z czego około połowa to soczewki typowo kosmetyczne, wybierane do codziennego użytku przez osoby z wadami wzroku, a druga połowa to produkty kostiumowe głównie stosowane podczas okazji takich jak Halloween lub innych przebieranych imprez. Jednak tak naprawdę nie trzeba tych soczewek kategoryzować, bo tylko od doboru dodatków i makijażu zależy, w jaki sposób spełnią swą funkcję. Sklep Optyk Rozmus ma w swojej gamie różnego rodzaju soczewki czarne i ciemne - każda para doskonale sprawdzi się w okolicznościach, do jakich jej użyjesz.

Czarne soczewki z mocami

Wiele z oferowanych tutaj modeli czarnych soczewek dostępnych jest w mocach korekcyjnych. Dzięki temu nosić je mogą osoby, które wymagają korekcji wady, głównie krótkowzroczności, jako że przeważająca część szkieł występuje jedynie w mocach minusowych. Co istotne, również stricte kostiumowe czarne szkła, takie jak soczewki Blackout czy Hell Raiser (z czerwoną obwódką) wyposażone są w korekcję, dzięki czemu żaden cosplay nie zostanie zrujnowany przez zbędne okulary. Szeroka gama soczewek typu circle od producenta Neo Cosmo także może być używana przez osoby krótkowzroczne z racji tego, że występują one w mocach do -4.0.

Nie tylko dla fanów mody alternatywnej

Czarne soczewki to doskonały dodatek do każdego rodzaju makijażu. Dzięki ich uniwersalnej barwie wspaniale komponują się z każdym innym kolorem cienia do powiek i dobrze wyglądają niezależnie od karnacji. Są one wyjątkowo lubiane przez osoby identyfikujące się z kulturą alternatywną i gotycką, ale nie jest to jedyna grupa po nie sięgająca. Również makijażyści i cosplayerzy chętnie korzystają z dobrodziejstw różnych rozmiarów czarnych soczewek, zgrabnie wkomponowując je w swoje fantastyczne makijażowe dzieła. A skoro już o rozmiarach mowa, czarne szkła kontaktowe można kupić w wielu wariantach, począwszy od niepozornej średnicy 13.8mm (Freshlook Illuminate Jet Black), poprzez nieco większe 14.2 (wszystkie modele Neo Cosmo) i 15.0mm (Big Eyes Awesome Black) oraz dużo większe 17mm (mini sclera Black Titan) aż po wspomniane wcześniej ogromne Sabretooth, których średnica wynosi 22mm. Z takim wyborem wymiarów średnicy można być pewnym, że znajdzie się dokładnie to, czego się szuka oraz to, co zarekomendował optometrysta.

W kategorii czarnych soczewek umieściliśmy nie tylko całkiem czarne produkty, ale również te, które łączą ten kolor z innymi barwami oraz wzorami, tworząc unikalne kompozycje, w których czarny gra pierwsze skrzypce.

Jak dbać o czarne soczewki?

Spośród naszej gamy szkieł w kolorze czarnym tylko wspomniane wcześniej Freshlooki są soczewkami jednodniowymi. Reszta to soczewki 3-miesięczne, półroczne lub roczne, w związku z czym ich pielęgnacja i dokładne oczyszczanie są niesamowicie ważne. Po każdym użyciu soczewki należy dokładnie wyczyścić specjalnie przeznaczonym do tego płynem (nigdy wodą!), a następnie umieścić w pojemniczku ze świeżą partią płynu do namaczania na przynajmniej kilka godzin (zgodnie z zaleceniami producenta płynu). Należy również pamiętać o dbaniu o soczewki, których używa się tylko na specjalne okazje. Szkła, które długo leżą w pojemniczku mogą wyschnąć, a niewymienianie płynu na świeży przynajmniej raz na tydzień może skutkować namnażaniem się bakterii, dlatego warto o tym pamiętać, aby uniknąć problemów.

Czarne soczewki Black Cat N018 na oczach @merrysynth

Opinie Klientów o: Czarne Soczewki

Liczba opinii: 198
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


Black Cat (N018)
Black Cat (N018)
36.39zł 38.99zł
Black Screen
Black Screen
77.99zł
BlackOut
BlackOut
77.99zł
Czarny Puch (N079)
Czarny Puch (N079)
36.39zł 38.99zł
Gremlin 22mm Sclera
Gremlin 22mm Sclera
384.99zł
Hell Raiser
Hell Raiser
77.99zł
Kraken 22mm Sclera
Kraken 22mm Sclera
384.99zł
Luminor
Luminor
77.99zł
Medusa 22mm Sclera
Medusa 22mm Sclera
384.99zł

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.