Czarne Soczewki

Pasują do wszystkiego i do każdej okazji.

Czarne soczewki kontaktowe

Czarne soczewki Black Cat N018 na oczach @merrysynthNiektóre kolory soczewek są wyjątkowo uniwersalne a przez to popularne wśród szerokiego grona odbiorów. Do takich właśnie szkieł zaliczają się czarne soczewki kontaktowe. W zależności od Twojego naturalnego koloru oczu zapewnią one dodatkowe podkreślenie tęczówki lub jej diametralną zmianę.

Rodzaje czarnych szkieł

W naszej ofercie czarnych szkieł znajdziesz różne modele i wzory, począwszy od soczewek typu circle, które okalają oko czarną obwódką, zapewniając wrażenie delikatnego powiększenia i podkreślenia oczu, aż po totalnie zwariowane szkła przeznaczone na specjalne okazje, których ekstremalnym przykładem są czarne soczewki sclera na całe oko, model Sabretooth. Poza nimi oferujemy całą gamę produktów, z czego około połowa to soczewki typowo kosmetyczne, wybierane do codziennego użytku przez osoby z wadami wzroku, a druga połowa to produkty kostiumowe głównie stosowane podczas okazji takich jak Halloween lub innych przebieranych imprez. Jednak tak naprawdę nie trzeba tych soczewek kategoryzować, bo tylko od doboru dodatków i makijażu zależy, w jaki sposób spełnią swą funkcję. Sklep Optyk Rozmus ma w swojej gamie różnego rodzaju soczewki czarne i ciemne - każda para doskonale sprawdzi się w okolicznościach, do jakich jej użyjesz.

Czarne soczewki z mocami

Wiele z oferowanych tutaj modeli czarnych soczewek dostępnych jest w mocach korekcyjnych. Dzięki temu nosić je mogą osoby, które wymagają korekcji wady, głównie krótkowzroczności, jako że przeważająca część szkieł występuje jedynie w mocach minusowych. Co istotne, również stricte kostiumowe czarne szkła, takie jak soczewki Blackout czy Hell Raiser (z czerwoną obwódką) wyposażone są w korekcję, dzięki czemu żaden cosplay nie zostanie zrujnowany przez zbędne okulary. Szeroka gama soczewek typu circle od producenta Neo Cosmo także może być używana przez osoby krótkowzroczne z racji tego, że występują one w mocach do -4.0.

Nie tylko dla fanów mody alternatywnej

Czarne soczewki to doskonały dodatek do każdego rodzaju makijażu. Dzięki ich uniwersalnej barwie wspaniale komponują się z każdym innym kolorem cienia do powiek i dobrze wyglądają niezależnie od karnacji. Są one wyjątkowo lubiane przez osoby identyfikujące się z kulturą alternatywną i gotycką, ale nie jest to jedyna grupa po nie sięgająca. Również makijażyści i cosplayerzy chętnie korzystają z dobrodziejstw różnych rozmiarów czarnych soczewek, zgrabnie wkomponowując je w swoje fantastyczne makijażowe dzieła. A skoro już o rozmiarach mowa, czarne szkła kontaktowe można kupić w wielu wariantach, począwszy od niepozornej średnicy 13.8mm (Freshlook Illuminate Jet Black), poprzez nieco większe 14.2 (wszystkie modele Neo Cosmo) i 15.0mm (Big Eyes Awesome Black) oraz dużo większe 17mm (mini sclera Black Titan) aż po wspomniane wcześniej ogromne Sabretooth, których średnica wynosi 22mm. Z takim wyborem wymiarów średnicy można być pewnym, że znajdzie się dokładnie to, czego się szuka oraz to, co zarekomendował optometrysta.

W kategorii czarnych soczewek umieściliśmy nie tylko całkiem czarne produkty, ale również te, które łączą ten kolor z innymi barwami oraz wzorami, tworząc unikalne kompozycje, w których czarny gra pierwsze skrzypce.

Jak dbać o czarne soczewki?

Spośród naszej gamy szkieł w kolorze czarnym tylko wspomniane wcześniej Freshlooki są soczewkami jednodniowymi. Reszta to soczewki 3-miesięczne, półroczne lub roczne, w związku z czym ich pielęgnacja i dokładne oczyszczanie są niesamowicie ważne. Po każdym użyciu soczewki należy dokładnie wyczyścić specjalnie przeznaczonym do tego płynem (nigdy wodą!), a następnie umieścić w pojemniczku ze świeżą partią płynu do namaczania na przynajmniej kilka godzin (zgodnie z zaleceniami producenta płynu). Należy również pamiętać o dbaniu o soczewki, których używa się tylko na specjalne okazje. Szkła, które długo leżą w pojemniczku mogą wyschnąć, a niewymienianie płynu na świeży przynajmniej raz na tydzień może skutkować namnażaniem się bakterii, dlatego warto o tym pamiętać, aby uniknąć problemów.

Czarne soczewki Black Cat N018 na oczach @merrysynth

Opinie Klientów o: Czarne Soczewki

Liczba opinii: 190
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania