Brązowe Soczewki

Cała gama odcieni: od jasnozłotego aż po ciemnoczekoladowy.

Soczewki brązowe - czy pasują każdemu?

Brązowe soczewki Freshlook Colorblends Brown na oczach @merrysynthBrązowe soczewki kontaktowe to jedne z najchętniej wybieranych produktów z naszej oferty kolorowych szkieł. Wszystkie odcienie brązu prezentują się fantastycznie na każdym, kto ich spróbuje, niezależnie od wyjściowego koloru oczu, karnacji czy makijażu. Dzięki temu, że często są one mocno napigmentowane, przeważnie bardzo skutecznie maskują to, co pod spodem, dając użytkownikom nie tylko wyjątkowy kolor oczu, ale także intrygującą głębię spojrzenia. Jaśniejsze odcienie brązu są szczególnie popularne wśród osób, których naturalny kolor tęczówki jest ciemny. Dzięki temu nie odchodzą one zbytnio od swojej naturalnej barwy oczu, a jedynie lekko ją rozjaśniają, przez co efekt pozostaje realistyczny i nienachalny. Jest to rozwiązanie doskonałe dla wszystkich tych, którzy nie lubią eksperymentować z różnymi kolorami i chcą pozostać w sferze znajomego, bezpiecznego brązu.

Jakie brązowe soczewki wybrać?

Wybór idealnych brązowych szkieł nie należy do łatwych. Różne odcienie i wzory na soczewce są w stanie wykreować całkowicie odmienny efekt na oku. Ponadto każdy wzór prezentuje się inaczej na dwóch różnych osobach, dlatego najlepiej podczas wyboru tego jedynego, najlepszego modelu kierować się metodą prób i błędów. W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór brązowych soczewek w masie odcieni: od jasnomiodowego aż po ciemnoczekoladowy wraz ze wszystkim tym, co pomiędzy nimi. Szkła łączące delikatną zieleń z pomarańczowo-piwnym odcieniem brązu często w nazwie zawierają słowo “hazel” nieposiadające polskiego odpowiednika. Są to jedne z najpopularniejszych brązowych modeli soczewek kontaktowych, ponieważ z założenia zmieniają kolor oczu w jak najbardziej naturalny sposób. Wiele z dostępnych u nas brązowych soczewek posiada realistycznie wyglądające wzory, które sprawiają, że nie wyglądają one sztucznie i mogą stanowić piękny dodatek do codziennego lub wieczorowego makijażu.

Jeśli zastanawiasz się, które brązowe soczewki wypróbować, najpierw przeczytaj nasz subiektywny podział tych produktów wedle tego, jaki rezultat można dzięki nim otrzymać:

  • Kryjące - wybierz brązowe szkła tego typu, jeśli zależy Ci na mocnym, wyrazistym efekcie i oczekujesz maksymalnego krycia. Tego rodzaju szkła świetnie sprawdzą się jako element cosplay’u, artystycznego makijażu czy kostiumu teatralnego. Dostępne marki to Neo Cosmo i ColourVue seria Big Eyes
  • Blendujące - sięgnij po nie, jeśli szukasz soczewek, które w naturalny sposób połączą się z Twoim prawdziwym kolorem oczu i razem stworzą efekt końcowy. Szkła, które nie gwarantują całkowitego krycia, tylko łączą się z wyjściową barwą tęczówki to np. Freshlook ColorBlends, Air Optix Colors Brown i Pure Hazel
  • Rozjaśniające ciemnobrązowe oczy - jeżeli poszukujesz produktu, który nada Twoim oczom jaśniejszy odcień brązu niż Twój naturalny, sięgnij po modele Cheerful Foamy Beige i Woody Brown lub Queens Trilogy Amber i Choco, a także Queens Solitaire Spice. Są to soczewki, które w nienachalny i realistyczny sposób nadają ciemnobrązowym oczom jasny odcień.
  • Naturalnie zmieniające kolor oczu - produkty idealne dla tych, którzy chcą w sposób nierzucający się w oczy zmienić barwę swoich tęczówek na brązową. Do tej grupy produktów zaliczyć można soczewki Queens Oros oraz Trilogy, a także linie Freshlook Colors i ColourVue Elegance.
  • Kostiumowe wzorzyste soczewki - w tej grupie znajdziesz zwariowane i straszliwe szkła kontaktowe z brązowymi elementami. Stanowią one uzupełnienie halloweenowej kreacji lub przebrania na konwent. Dostępna linia to ColourVue Crazy Lens.

Zalety brązowych soczewek

Dzięki temu, że większość z nich wyposażona jest w moce korekcyjne, szkła w kolorze brąz nadają się do noszenia przez niemal każdego, również osoby krótkowzroczne i dalekowzroczne. Komfort kolorowych soczewek jest taki sam jak zwykłych soczewek miesięcznych czy jednodniowych, a wysoka tlenoprzepuszczalność i uwodnienie sprawiają, że ich noszenie niczym nie różni się od noszenia szkieł korekcyjnych. Ponadto, w naszym sklepie możesz zamówić brązowe soczewki toryczne, które korygują astygmatyzm, więc nawet jeśli Twoje oczy dotknęła ta przypadłość, możesz z powodzeniem zmienić ich kolor na brązowy.

Decydując się na zakup brązowych soczewek, należy pamiętać, aby zaopatrzyć się w płyn do pielęgnacji soczewek wraz z pojemniczkiem, a w razie potrzeby, również w nawilżające krople do oczu, aby poprawnie dbać o czystość i bezpieczeństwo szkieł. Wszystkie marki oferowanych w tej kategorii kolorystycznej produktów z wyjątkiem niektórych soczewek Freshlook to szkła wielokrotnego użytku (miesięczne lub kwartalne), dlatego ich czyszczenie i prawidłowe przechowywanie jest niezwykle ważne.

Wśród marek dostępnych w tej kategorii kolorystycznej znaleźć można wszystkich producentów najpopularniejszych linii kolorowych soczewek: Air Optix, Freshlook, Queens, Neo Cosmo czy ColourVue. Są to produkty najwyższej klasy, starannie wyselekcjonowane pod kątem bezpieczeństwa, komfortu i pięknego wyglądu. U nas nie znajdziesz tanich podróbek ani produktów o wątpliwej jakości. Wszystkie oferowane przez nas brązowe soczewki posiadają atesty bezpieczeństwa i cieszą się wieloletnim uznaniem i popularnością wśród użytkowników.

Freshlook Colorblends Brown na oczach @merrysynth

Opinie Klientów o: Brązowe soczewki

Liczba opinii: 133
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.