Białe Soczewki

Oczy jak zombie - przerażający efekt murowany.

Foto: Making Hell

Białe soczewki kontaktowe

Joanna Cesarz w białych soczewkach WhiteOutJeśli chcesz, aby Twoja twarz zmieniła się nie do poznania, a przy tym chcesz zrobić na kimś przerażające wrażenie, właśnie ta grupa produktów jest dla Ciebie idealnym wyborem. Białe oczy sprawiają chyba jeszcze bardziej mrożące krew w żyłach wrażenie niż czerwone. Mając na sobie białe soczewki, wyglądasz, jakbyś nie miał tęczówki, a w przypadku tych całkowicie kryjących oko - nawet źrenic! Do takich szkieł należy model White Screen, który pokrywa tęczówkę i źrenicę drobniutką siateczką, która z daleka daje wrażenie mocno zamglonych oczu. Efekt ten doskonale sprawdzi się na przebieranych imprezach lub różnego rodzaju konwentach. Pamiętaj jednak, aby nie prowadzić w nich samochodu, ponieważ w niewielkim stopniu ograniczają widzenie.

Wszechstronny dodatek

Białe soczewki stają się szczególnie popularne w okolicach Halloween, gdyż są nieodzownym dodatkiem do stroju zombie. Wybór nie jest jednak prosty, ponieważ w ofercie mamy całą masę białych soczewek kontaktowych idealnie pasujących do tego przebrania. Poza wspomnianymi wcześniej szkłami White Screen możemy zaproponować całe białe soczewki WhiteOut lub White Zombie, które poza białą tęczówką posiadają jeszcze czarny rant. To właśnie ten drugi model jest chętnie wykorzystywany przez wielu artystów takich jak Marylin Manson czy Doda podczas występów scenicznych lub sesji zdjęciowych. Jest on także dość popularny wśród osób gustujących w alternatywnych trendach modowych oraz sympatyzujących z subkulturą gotycką. Pasuje bowiem nie tylko do kostiumu zombie, obcego czy androida, ale i do codziennych stylizacji łączących czarne lub neonowe ubrania z mocnym makijażem i nietypową fryzurą.

Czy soczewki białe są bezpieczne?

Białe soczewki wykonane są z tych samych materiałów, co zwykłe szkła korekcyjne (w zależności od producenta i linii jest to materiał hydrożelowy lub silikonowo-hydrożelowy) i ich pielęgnacja i sposób użytkowania nie różnią się w żaden sposób od normalnych bezbarwnych szkieł używanych na co dzień. Jeśli zachowujesz podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz pamiętasz o tym, aby nie nosić soczewek tego typu zbyt długo lub zbyt często, nie ma powodu do niepokoju. Regularne wizyty u optometrysty pomogą Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.

Dzięki temu, że białe szkła kontaktowe są tak samo łatwe w obsłudze i bezpieczne jak normalne korekcyjne szkła, znajdują one uznanie również wśród artystów makijażu, którzy traktują je jako ozdobę i dopełnienie swoich zwariowanych makijażowych kreacji. Para typowo kostiumowych białych szkieł potrafi pięknie uzupełnić każdy makijaż mający na celu szokowanie czy po prostu budzenie zachwytu. Fakt, że wiele z nich dostępnych jest w mocach korekcyjnych sprawia, że używać ich mogą osoby nawet z dość wysoką krótkowzrocznością i nie ma potrzeby wybierania pomiędzy odjechanym wyglądem a ostrością widzenia.

Rodzaje białych soczewek

Oprócz wymienionych wcześniej modeli białych szkieł, w naszym sklepie znajdziesz również soczewki białe o średnicy 17mm (mini sclera), które przykrywają nie tylko tęczówkę, ale również pewien obszar białka oka. Takie szkła XXL sprawią, że Twoje przebranie czy makijaż zostaną wyniesione na jeszcze wyższy poziom dopracowania i zapewnią pozostawienie niezapomnianego wrażenia. Do wyboru masz aż 3 modele szkieł tego typu, w których przeważającym kolorem jest biały.

Poza stricte kostiumowymi modelami, w naszej gamie produktów znajdziesz również soczewki białe typowo kosmetyczne, dedykowane do codziennego użytku. Tego rodzaju szkła mają stonowane kolory, które w naturalny sposób łączą się z wyjściową barwą oczu osoby noszącej, tworząc piękny i realistyczny efekt. Zmiana jest nienachalna i nie rzuca się w oczy. Dotyczy to zwłaszcza soczewek 1-tonowych, których zabarwienie jest bardzo delikatne. W przypadku nieco mocniej wybarwionych szkieł, zwłaszcza tych powiększających, istnieje ryzyko nienaturalnego efektu, dlatego kolor i rodzaj szkieł kontaktowych należy zawsze wybierać biorąc pod uwagę swój prawdziwy kolor oczu oraz ich wielkość.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą soczewek w kolorze białym - dzięki nim każdy makijaż całkowicie zmieni swój charakter!

Joanna Cesarz w białych soczewkach WhiteOut

Opinie Klientów o: Białe Soczewki

Liczba opinii: 168
Ocena: 4.7 liczba gwiazdek 5
Kryteria Sortowania


1 Tone Białe (N136)
1 Tone Białe (N136)
36.39zł 38.99zł
Cross Eyed
Cross Eyed
77.99zł
Glow White
Glow White
108.99zł
Jigsaw
Jigsaw
77.99zł
Lightning
Lightning
77.99zł
Lunatic
Lunatic
77.99zł
Medusa 22mm Sclera
Medusa 22mm Sclera
384.99zł
Moon Diablo
Moon Diablo
77.99zł
Tremor
Tremor
77.99zł

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.